EN SK

L´OCCITANE wellness pobyty v x-bionic® sphere

+421 313 262 000

Oddýchnite si od každodenného stresu, u nás nájdete všetko čo potrebujete.

Vychutnajte si prvotriedny X-BIONIC HOTEL, širokú ponuku aktivít, či luxusný wellness.

Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko a špičkové kongresové priestory. Na svoje si u nás prídu nielen profesionálni športovci a športoví nadšenci, ale aj rodiny s deťmi. x-bionic sphere je tým pravým miestom pre načerpanie novej energie.   

X-BIONIC® HOTEL

X-BIONIC® HOTEL ponúka prvotriedne ubytovanie v 282 izbách, ktoré sú súčasťou x-bionic® private sphere a 12 luxusných apartmánoch v rámci x-bionic® strato sphere. V x-bionic® private sphere sú vám k dispozícii izby v niekoľkých kategóriách. Všetky sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené najnovšou informačnou televíznou technológiou.

x-bionic® strato sphere ponúka ubytovanie v najluxusnejších priestoroch X-BIONIC® HOTEL, v 12-tich priestranných strešných apartmánoch s dychberúcim západom slnka, rozdelených do troch pavilónov. Každý z pavilónov je jedinečný a moderný ako dizajnom tak i atmosférou, doplnený o unikátne diela umelkyne Gordany Turuk.

V apartmánoch sú použité ušľachtilé materiály a luxusné zariadenie. V posteliach značky Hästens sa budete cítiť ako v bavlnke. V rámci x-bionic® strato sphere máte k dispozícii privátny plne zásobený bar spolu so salónikom a terasou, vybavené vonkajším a vnútorným krbom, jedálenskú miestnosť, v ktorej si môžete vychutnať A La Carte raňajky pripravené priamo Fiorenzom Riccim, bývalým sous-chef talianskej michelinovskej reštaurácie. Okrem toho vás pobytom bude sprevádzať vlastný komorník, ktorý vám splní každé vaše prianie a urobí váš pobyt v x-bionic® strato sphere nezabudnuteľným.

x-bionic® aquatic sphere

Je miesto pre maximálny športový výkon i vytúžený relax. K dispozícii máte 50 m vonkajší olympijský bazén, 25 m vnútorný bazén, prieplavový rekreačný bazén s rozmanitými vodnými atrakciami ako gejzíry, masážne trysky či "divoká voda", vonkajší a vnútorný baby bazén. O adrenalínovú zábavu sa postarajú 2 celoročné interiérové tobogany, 2 exteriérové tobogany a 2 vodné exteriérové šmykľavky, na ktorých sa môžete vyblázniť do sýtosti.

x-bionic® wellness sphere

Je dokonalým miestom pre oddych a relaxáciu. Vybrať si môžete zo siedmich druhov sáun aj s vonkajším ochladzovacím bazénom. Uvoľniť sa môžete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek či kneippovho kúpeľa.

x-bionic® power sphere

Kondíciu si môžete vylepšiť v Gym-e, ktorý sa rozprestiera na troch poschodiach. Jeho súčasťou je kvalitné vybavenie od značky Technogym a Cybex. Ako prví na Slovensku vám ponúkame jedinečný kardio stroj, určený nie len pre profesionálnych atlétov, SKILLMILL. Gym disponuje zónou pre funkčný tréning, kardio zónou, strečingovou zónou a špeciálne vyhradeným priestor na vzpieranie s náradím a povrchmi značky Eleiko. Súčasťou x-bionic® power sphere je aj vonkajší profesionálny atletický ovál postavený v IAAF štandardoch, s 8 bežeckými dráhami alebo malý tréningový ovál so 4 dráhami. Oba majú vysokokvalitný povrch, ktorý znižuje záťaž kĺbov a eliminuje zranenia.

x-bionic® flavour sphere

V rezorte x-bionic® sphere nájdete 3 reštaurácie, každú s iným konceptom. Reštaurácia Olym-Pick okrem raňajok, ponúka počas celého dňa široký výber jedál. Od cestovín vlastnej výroby, domácu pizzu, ázijské špeciality, fitness kútik či medzinárodnú kuchyňu. Reštaurácia APANI® ponúka zdravé japonské a ázijské špeciality pripravené jedným z najväčších odborníkov na japonskú kuchyňu Alexandrom Illešom. Príjemne vás prekvapí aj atmosféra jazdeckej reštaurácie Farrier´s Steak House, ktorá sa okrem štýlového rustikálneho interiéru môže pýšiť originálnou toskánskou pecou a barovými stoličkami v tvare konských sediel. Okrem reštaurácií sú vám k dispozícii aj dva bary. X-Bar v hotelovom foyer a Legends´ Bar, kde si môžete zahrať biliard alebo bowling. Nájdete tu aj cigar room a cez víkendy vám večer spríjemní živá hudba.

Tuli® Cinema

V rezorte sa nachádza štýlové Tuli Cinema, v ktorom si môžete vychutnať svoj obľúbený filmový žáner z pohodlia inšpiratívneho a veľkorysého priestoru a hravého sedenia v tuli vakoch. Aktuálny program nájdete na www.tulicinema.com

Ďalšie aktivity v rezorte a okolí

V rezorte môžete využiť služby jazdeckej školy Napoli alebo požičovňu bicyklov a kolobežiek. Keďže  x-bionic® sphere leží priamo na medzinárodnej cyklistickej trase Viedeň-Bratislava-Budapešť, nemusíte svoju cyklotúru limitovať iba na dunajskú hrádzu. Voľný čas môžete stráviť tiež prechádzkami, behom v okolitej prírode alebo na atletickom štadióne. V okolí vonkajšieho bazénu si môžete prenajať jedno z našich 4 beach-volejbalových ihrísk. V areáli rezortu nájdete aj vonkajšie multifunkčné ihrisko, gymnastickú halu alebo miestnosť, kde pravidelne organizujeme skupinové cvičenia. V rámci nášho x-bionic® wellness sphere si môžete vybrať z veľkého množstva masáží a beauty procedúr alebo sa nechať rozmaznávať v beauty salóne.

Rezort x-bionic® sphere je situovaný do tichého prostredia na brehu rieky Dunaj, neďaleko sa nachádza rekreačná oblasť Čilistov, ktorá ponúka množstvo ďalších možností: pétanque, tenis, bedminton, plavby loďou, vodné športy – wakeboard, vodné skútre, kajaky, kanoe, požičanie člnkov, vodné bicykle, dračie lode, paintball, streľba z kuše, vznášadlo, zorbing, aquazorbing, bubble futbal a podobne. 7 km od rezortu sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko Welten Báč alebo 21 km vzdialený motoristický areál Slovakia Ring, kde si môžete vyskúšať svoje šoférske zručnosti v Škole šmyku alebo sa naučiť zvládať nepredvídateľné situácie na cestách na kurze bezpečnej jazdy.

Výhody pre držiteľov x-card: možnosť check out až do 16.00 hod. a 60 minútová masáž za cenu 45 minútovej. Ak nie ste držiteľom x-card registrujte sa TU.