COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolujte nižšie

Nikdy nie je neskoro začať cvičiť!

  • Zlepšenie pohybového aparátu
  • Prevencia bolestí a zranení
  • Rozsah pohyblivosti kĺbov
  • Aktivácia svalstva
  • Vhodné aj pre seniorov

 

Vyskúšajte naše nové skupinové cvičenie pod vedením skúseného trénera Filipa Bolecha.  Väčšina ľudí má zamestnanie, ktoré ich núti veľkú časť dňa presedieť v kancelárii, čo výrazne ovplyvní ich mobilitu. Cieľom tréningu sú aktivácia svalstva a výrazné zlepšenie držania tela, ktoré sú nevyhnutnosťou v každodennom živote. Zlepšite si kvalitu svojho života, v ktorom pohyb nie je problémom, ale radosťou.

 

Na tréningy je nutné sa prihlásiť vopred na tel. čísle recepcie Gym.

Gym recepcia +421 313 262 361

Tréner: Filip Bolech

Kedy: piatok 1700

Kde: GYM – Pink room

Cena: 10€/hodina

 

začíname 17. mája 2019

Prvý tréning zadarmo

“Návšteva x-bionic® wellness sphere bola pre mňa zážitkom. Najprv som si nevedela vybrať, ale personál mi ochotne poradil a odporučil procedúry. Keď som si po kvalitnej športovej masáži vydýchla vo vírivke, pripadala som si znovuzrodená.”

Alica, Bratislava

Aktuality v x-bionic® equestor sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® aquatic sphere.

Oblečenie od X-BIONIC

V X-BIONIC SPHERE žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom vlastnej značky prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte náš e-shop a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Prejsť do eshopu x-bionic