COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolujte nižšie

Je úžasná akupresúrna procedúra, pri ktorej dochádza k stimulácii reflexných bodov na chodidlách, ktoré zodpovedajú jednotlivým vnútorným orgánom tela, a tým aj harmonizácii a podpore činnosti týchto orgánov. Thajská reflexná masáž zahŕňa uvoľňujúcu masáž predkolenia, preťahovanie a masáž dráh meridiánov a nervových zakončení umiestnených na chodidlách. Masáž nôh pôsobí nielen na nohy samotné, ale reflexne i na celý ľudský organizmus.

Thajská reflexná masáž chodidiel znižuje bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, zlepšuje krvný obeh v dolných končatinách, podporuje celkový lymfatický systém, látkovú výmenu, detoxikuje a omladzuje organizmus, posilňuje celé telo, naštartuje imunitný systém, znižuje stuhnutosť chodidiel a nôh, zlepšuje ich pružnosť a ohybnosť, zmierňuje pocit ťažkých a unavených nôh, odstraňuje stres, psychickú únavu.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Reflexná masáž  38 € 72 €

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše. Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€ navyše.

Chcem získať X-CARD    VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD