COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

AdventureLand je vonkajšie multifunkčno-edukatívne ihrisko pre deti aj dospelých bez vekového obmedzenia. Rozprestiera sa na ploche 13.224,27 m² na brehu Dunaja v blízkosti hotelových pavilónov. AdventureLand je rozdelený do niekoľkých zón pre rôzne vekové skupiny, pričom každá zóna má svoju nosnú tému. Hlavným cieľom autora projektu bolo priblížiť deťom život na dedine a tvrdú prácu našich predkov.

VIAC INFORMÁCIÍ O ADVENTURELAND

Otváracie hodiny AdventureLand:

AdventureLand je otvorený denne.

  • Júl  900 – 2000
  • August 900 – 2000
  • September 1000 – 1900
  • Október 1000 – 1800

Otváracie hodiny bufetu:

  • Júl 1100 – 1800 každý deň
  • August 1100 – 1800 každý deň
  • September 1100 – 1800 (len cez víkend)
  • Október 1100 – 1800 (len cez víkend)

Od 2. júla 2018 každý pondelok: Cvičenie s kočíkom

Príďte si užiť zábavu a relax pri cvičení s kočíkom – strolleringu® spolu s ďalšími mamičkami. Cvičenia v tom správnom tempe, na čerstvom vzduchu a pod taktovkou certifikovanej lektorky Lucie Moncman, sú tou najlepšou voľbou cvičenia spolu s vašim dieťatkom. Stačí vám k tomu pohodlné oblečenie, športová obuv, dostatok vody, podložka a švihadlo a hlavne úsmev a dobrá nálada.

VIAC INFORMÁCIÍ

4. augusta 2018 Zumba a tvorivé dielničky

Príďte poraziť nudu a rozhýbte sa pri zumbe. K letu patrí tanec, zábava a veľká spoločnosť. Presne to vás čaká pri zumbovaní. Aby to ale nebolo iba o tanci, budeme aj tvoriť. Možno to niektorí zvládnete aj naraz a hlavne s úsmevom a dobrou náladou. Či ste malí alebo veľkí, na všetkých čaká osvieženie.

VIAC INFORMÁCIÍ

5. augusta 2018 Po stopách Sherlocka Holmesa

Sherlock Holmes najslávnejší detektív z Londýna zavíta do nášho AdventureLand, abysme si všetci spoločne mohli privoňať k riešeniu záhad, nájsť dôkazný materiál k zločinom. Odborníci z radov polície tu budú tiež, aby nad našimi krokmi dohliadali. Príďte zažiť dobrodružnú náladu, plnú záhadných udalostí a staňte sa na chvíľu detektívom!

VIAC INFORMÁCIÍ

11. augusta 2018 Športujeme a tvoríme

Všetky šikovné a múdre deti radi športujú a tvoria, lebo vedia, že budú zdravé a múdre. Presne pre takéto deti sme pripravili športové aktivity na rôznych atrakciách nášho AdventureLand. K tomu aj možnosť ukázať svoju fantáziu a schopnosť vlastnými rukami vytvoriť niečo nové, zábavné a kreatívne. Stačí si priniesť zo sebou úsmev a dobrú náladu. My každého malého aj veľkého návštevníka odmeníme za jeden úsmev sviežim prekvapením.

VIAC INFORMÁCIÍ

12. augusta 2018 Stredovek volá olááá

Stredovek – to je vznik stredovekých miest a hradov ako sídlo pre šľachtu a kráľov. Kráľ pomocou svojich vazalov spravoval územie, viedol obranné a útočné vojny. Poďme sa spoločne so stredovekými chrabrými bojovníkmi vnoriť do tejto atmosféry a zažiť stredoveké bitky, vyskúšať si stredovekú zbroj a zbrane, vyrobiť si stredoveký náramok.

VIAC INFORMÁCIÍ

18. augusta 2018 Hanička a Murko – Pesničky pre škôlkarov

Sú farební, priateľskí, mäkučkí a budú sa vám istotne páčiť! Škôlkárka Hanička a jej kocúrik Murko – prinášajú deťom pesničky vo svojom výnimočnom pesničkovo – divadelnom vystúpení, do ktorého sa deti zapoja a tým môžu spoznávať svet okolo seba. Keďže aj deti budú hercami, pred začiatkom im nafarbíme tváričky na mačičky a kocúrikov. V tvorivých dielničkách po vystúpení, si vyrobíme maňušky na prsty, aby si deti mohli divadielkovať aj doma.

VIAC INFORMÁCIÍ

19. augusta 2018 Tancuj, tancuj

Leto je plné slnka vody a pohybu. Pripravili sme pre vás mix tanečných variácií, kde sa vám budú venovať školené lektorky – Hulahoop, zumba, cvičenie mamičiek s kočíkmi – strollering. Nenechajte si ujsť takéto tanečno-pohybové variácie.

VIAC INFORMÁCIÍ

20. – 24. augusta 2018 Pretancujme leto s Dansovia Petra Modrovského

Dansovia leto je tu pre vás, ktorí máte radi temperamentné latinsko-americké rytmy a chcete sa naučiť ich tancovať ako najväčší profesionáli. Okrem toho sa aj zabaviť a spoznať nových kamarátov či profesionálnych tanečníkov. Všetko, čo sa počas týždňa naučíte, vyvrcholí v záverečnom vystúpení 24. augusta o 17:00 hod na akcii Nahoďme sa do gala*.

VIAC INFORMÁCIÍ

24. augusta 2018 Nahoďme sa do gala

Dnes budete všetci pekní a cool. Chlapci budú gentlemani a dievčatá pravé princezné. Zistíte spolu s odborníčkou na imidž Andreou Ziegler, čo vám pristane, čo sa patrí pri dôležitých príležitostiach a že bontón nie je bonbón. Príďte pekne oblečení a Andrea vás naučí objaviť vlastný štýl, kombinovať módu a tiež vyrobiť si originálny doplnok. AdventureLand bude plný motýlikov a kvetov, ktoré si sami vyrobíte. Takýto pekní si všetci zatancujete a vyskúšate si, ako ste sa naučili správať v spoločnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

25. augusta 2018 Pofarbíme seba aj papier

Najskôr začneme veľmi opatrne a namaľujeme zvieratká, dinosaurov, stromy, domy a čokoľvek nás napadne, na papier. Ale potom pôjde opatrnosť bokom a skúsime namaľovať bodky na svoj nos a pod neho fúziky. Pridáme namaľované okuliare a budeme mať aj jabĺčka na líčkach. Ty len príď a ukáž nám svoje nápady a kreativitu v tvorivých dielničkách. A nezabudni si dobrú náladu, dostaneš za ňu osvieženie bez rozdielu na to, či si malý alebo veľký.

VIAC INFORMÁCIÍ