COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolovať nižšie

Doprajte si zážitok z bicyklovania

Okolie x-bionic® sphere uspokojí túžby každého, kto preferuje malebné cyklistické trate po hrádzi pozdĺž rieky Dunaj.

V našej požičovni bicyklov Spin&Go máme pre vás pripravené kvalitné cestné, crossové a detské bicykle BIANCHI, ktoré sú od nášho partnera spoločnosti Pro-Cycling. Vhodné sú na cyklovýlety do okolia nášho rezortu ako aj  najnáročnejšiu cykloturistiku. Rozhodnete sa preskúmať mesto Šamorín alebo bezprostredné okolie nášho rezortu? Pre vás je ideálna voľba Hop&Go. Ide o zdieľanú mobilitu mestských bicyklov X-BIKE, ktorých sieť dokovacích staníc nájdete tiež priamo v areáli x-bionic® sphere.

Ubytovaní hostia a návštevníci rezortu tak majú možnosť využiť prenájom viacerých druhov bicyklov, prípadne svoje vlastné kolieskové korčule, a vyskúšať perfektné podmienky asfaltového povrchu na hrádzi, ktorá je súčasťou EuroVelo 6 – Dunajskej cyklocesty. Stačí už iba zalistovať v našej pestrej ponuke cyklotrás a môžete vyraziť za nezabudnuteľnými zážitkami do okolia Dunaja.

Okrem kvalitne pripravených cyklotrás vhodných pre cestné bicykle sa len 20 km od x-bionic® sphere nachádza najvyhľadávanejšia cyklistická destinácia Malých Karpát. Začína v Bratislave, severne od Devína, a pokračuje až do Gabčíkova. Striedavo stúpajúce a klesajúce lesné cesty a rôznorodosť povrchov sú zárukou, že zažijete plné dúšky adrenalínu v jednom z najkrajších kútov Slovenska.

Partneri

Partner podujatia
Partner x-bionic sphere
Partner x-bionic sphere