COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

Martin Vrbjár – tréner s dlhoročnými skúsenosťami v naturálnej kulturistike

Martin je veľký makač. Má za sebou vyše 10 ročnú súťažnú prax v naturálnej kulturistike, ktorej výsledkom je titul Majstra SR a 3. miesto z MS v naturálnej kulturistike INBA. Je preto vysoko kvalifikovaný odborník v oblasti formovania postavy, úpravy hmotnosti ale i zvyšovania kondície a flexibility. V prípade záujmu o jeho služby nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 313 262 361.

Ako dlho už sa venuješ trénerstvu?

Príležitostne som trénoval popri práci už 10 rokov, aktívne sa venujem trénerstvu posledné 2 z nich.

Čo ťa motivovalo stať sa trénerom?

Hlavne som chcel odovzdať svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré som nadobudol pri súťažení v naturálnej kulturistike a keď som zistil, že ma práca s ľuďmi baví, rozhodol som sa spojiť príjemné s užitočným.

Čo považuješ na svojej práci za najkrajšie?

Spätnú väzbu od spokojných klientov.

Čo považuješ na svojej práci za najťažšie?

Prispôsobovanie sa klientom, keďže každý je iná osobnosť, ich náladám, možnostiam a podobne, tak aby som im čo najviac vyhovel a hlavne im pomohol v tom čo potrebujú.

Aký svoj trénerský úspech považuješ za najvzácnejší či najdôležitejší?

Som rád za každý pokrok u klientov či už v redukcii hmotnosti alebo zlepšení kondície, ale mám dva, s ktorými sme výrazne zredukovali váhu a zároveň zlepšili silu, flexibilitu a celkovú kondíciu a spolupracujeme dlhodobo.

 Pre aký typ klienta sú vhodné práve tvoje tréningové metódy?

Asi najviac pre začiatočníkov, ktorý sa chcú naučiť správne cvičiť a tvarovať, naberať svalovú hmotu, ale aj pre tých, ktorí sa chcú dostať do formy a zlepšiť si kondičku, keďže okrem posilňovania sa venujem aj vytrvalostným športom.

VIAC INFORMÁCIÍ O GYME