COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

Aj tento rok podporíme Onco Games 2020

Už sa to blíži – tri dni športu, bojovnosti a radosti detí z celého Slovenska, ktoré sú po onkologickej liečbe. Tri dni plávania, stolného tenisu, futbalu a množstva ďalších športov v nádhernom prostredí multifunkčného športového rezortu x-bionic® sphere v Šamoríne.

Deti, ktoré zviedli súboj s tým najťažším súperom – onkologickým ochorením, sa tu budú pripravovať na medzinárodné športové podujatia, ako sú Onko Olympiáda (Hra splnených prianí) vo Varšave a XI. The World Children’s Winners Games v Moskve.

Deťom, ktoré kruté ochorenie nesmierne obmedzilo v ich prirodzenom „rozlete“, práve takéto športové hry pomáhajú nachádzať novú motiváciu a bojovnosť k prekonávaniu zákernej choroby. A to je poslaním Onco Games aj v roku 2020.

Ako každý rok, aj tento raz bude projekt Onco Games podporený CZ Slovakia a celým výťažkom zo štartovného Pomlé Run 2020.