COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

Chcete získať autogram od najrýchlejšieho Európana v hale? Príďte cez víkend do x-bionic® sphere na 19.ročník Európskeho poháru vo vrhoch – EUROPEAN THROWING CUP ŠAMORÍN 2019!

Pozývame fanúšikov atletiky na autogramiádu halového majstra Európy v behu na 60 metrov – Jána Volka, ktorá sa uskutoční v nedeľu 10. marca od 1100 do 1200 hX-BIONIC® HOTEL v Šamoríne pri informačnom pulte EP vo vrhoch neďaleko recepcie. Krátko po skončení autogramiády o 13.15 zasiahne do bojov na 19. ročníku EP kladivár Marcel Lomnický, najväčšia medailová nádej 9-člennej slovenskej výpravy. Atlét banskobystrickej Dukly bude v silnej konkurencii obhajovať striebro z minulého roka z Leirie. V sobotu 9. aj v nedeľu 10. marca sa súboje začínajú o 8.45. Vstup na podujatie je pre verejnosť voľný.

Príďte cez víkend do x-bionic® sphere povzbudiť našich atlétov na EUROPEAN THROWING CUP ŠAMORÍN 2019!
x-bionic®sphere v Šamoríne sa cez víkend stane dejiskom 19. ročníka Európskeho poháru vo vrhoch, ktoré organizuje Slovenský atletický zväz (SAZ). Stretnú sa tu najlepší kontinentálni vrhači – guliari, diskári, kladivári a oštepári. Neváhajte a príďte povzbudiť európsku vrhačskú elitu, olympijského víťaza v hode diskom Christopha Hartinga, halovú majsterku sveta vo vrhu guľou Anitu Mártonovú či šampiónky v hode oštepom Christinu Hussongovú a Tatianu Chaladovičovú. V sobotu 9. aj v nedeľu 10. marca sa súboje začínajú o 8.45.

 

Vstup na podujatie je pre verejnosť voľný.