COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

Drahí športovci, ako ste si mohli všimnúť silný dážď v povodí rieky Dunaj aktuálne spôsobil zvýšenú úroveň hladiny vody. Podmienky sa menia z hodiny na hodinu a situáciu súčasne monitorujeme. Počasie taktiež zasiahlo cesty v okolí rieky a povrch konských dráh. Preto sme sa rozhodli spraviť zmeny v programe tréningových hodín naplánovaných pre dnešok a zajtrajšok kvôli nepriaznivému počasiu:

  • The Bike (cyklistický) tréning DNES (14:00) bude zrušený. Bohužiaľ, dnes nemôžeme poskytnúť alternatívnu skupinovú jazdu. Cyklistickú jazdu môžete absolvovať samostatne, ak si myslíte že je to bezpečné.
  • The Run (bežecký) tréning DNES (17:00-18:00) a v PIATOK (8:30-10:30) bude zrušený. Avšak v rovnakých časoch, môžete použiť atletické dráhy na atletickom štadióne (vstup vedľa tribúny).
  • The Swim (plavecký) tréning v rieke Dunaj v PIATOK (7:00-9-00) bude zrušený.

 

Ohľadom ďalších tréningov na piatok, poskytneme oznamy v PIATOK o 9:00 na the Championship Facebook stránke a na digitálnych označeniach na recepcii, info stánkoch a pri registračnom stole.

 

Sledujeme podmienky počasia, keďže sa môžu zmeniť z hodiny na hodinu, bezpečnosť je pre nás na prvom mieste. V súčasnosti nie sú plánované žiadne zmeny v programe na závody v Sobotu a Nedeľu.