COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií.   ROZUMIEM
X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by ENERGOCHEMICA

Dva týždne medzinárodných pretekov v skoku na koni X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by ENERGOCHEMICA privíta jazdeckú elitu z celého sveta.

FEI Jumping Nations Cup™ Youth

Výnimočný športový zážitok vyhradený pre budúce európske talenty, ktoré si zmerajú sily v najprestížnejšej FEI súťaži pre mládež, FEI Jumping Nations Cup™ Youth.

Jasná vízia športu a relaxu

Náš rezort vznikol s myšlienkou vytvoriť príležitosť pre každého, kto rád športuje, alebo hľadá miesto pre kvalitný relax, gastronómiu či zmysluplné trávenie voľného času s rodinou.

x-bionic® sphere je športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, odviazať sa s kolegami alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou. V x-bionic® sphere vás vždy radi uvidíme a postaráme sa o to, aby ste si pobyt u nás naozaj užili.

„Počas mojej kariéry som toho po celom svete videla veľmi veľa, ale rezort x-bionic® sphere je jeden z najkrajších. Dýcha tu na mňa príjemná atmosféra.”

Paulína Fialková biatlonistka

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať výhodný vernostný program spojený s našou X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ

X-BIONIC® SPHERE, a.s.

Dubová ulica 33/A
931 01 Šamorín
SlovenskoBankové spojenie

IBAN: SK5465000000430020328281Identifikačné údaje

IČO: 46 640 134
DIČ: 20 2350 4054
IČ DPH: SK 20 2350 4054

Zapísaná: v obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka č.10684/T.