COOKIES
This website uses cookies to improve web browsing and provide additional features. Viac informácií.   I UNDERSTAND

Dear visitors, please click here to learn whether an event has been cancelled or rescheduled due to the current situation with the coronavirus outbreak.

scroll down

Klzisko pod šírym nebom Farrier’s Ice-Rink

Od decembra 2019 bude v rámci areálu x-bionic® sphere pred reštauráciou Farrier’s Steak House sprístupnená ľadová plocha pod šírym nebom – Farrier’s Ice-Rink. Viac ako 600 metrov štvorcových rozsiahla ľadová plocha ponúkne zábavu na ľade pre malých i veľkých.

Farrier’s Ice-Rink bude počas decembra otvorený denne pre dopoľudňajšie (od 10.00 do 13.00 hod), popoľudnajšie (od 14.00 do 17.00 hod) a večerné korčuľovanie s osvetlením (od 18.00 do 21.00 hod) a v mesiacoch január a február bude pre verejnosť dostupný popoludní (14:00 – 17:00 a 18:00 – 21:00).

Základný lístok pre dospelých vyjde na 2.00 eurá, 1 euro pre deti do 12 rokov a vo večerných hodinách si korčuľujúci zaplatia 4 eurá za dospelého a 2 eurá za dieťa do 12 rokov. Vstupné si návštevníci môžu zakúpiť priamo v reštaurácii Farriers Steak House, kde mimo nich každý deň budú pracovníci Farrier’s Ice-Rink dohliadať na bezproblémový chod, bezpečnosť a pohodlie návštevníkov.

Atmosféru Farrier’s Ice-Rink bude dopĺňať hudobná kulisa, večerné osvetlenie klziska ako aj kulinárske špeciality Farrier’s Steak House, kde všetky grilované jedlá sú pripravované v originálnej toskánskej peci gastronomického umelca Paola Parisiho, ktorý ju vyvíjal mnoho rokov až svoje dielo vypracoval k dokonalosti. Mimo gastronomických zážitkov samotná reštaurácia Farrier’s Steak House ponúkne priestor aj na zohriatie a oddych korčuľujúcich pri teplom čaji alebo varenom víne, kde v zimných mesiacoch jej útulnú a hrejivú atmosféru umocňuje praskanie dreva v otvorenom kozube.

VIAC O FARRIERS STEAK HOUSE

Ponuka pre základné a materské školy

V mesiaci december organizované skupiny detí z materských a základných škôl môžu v dopoľudnajších hodinách využívať zdarma open-air ľadovú plochu od pondelka do piatka v časoch medzi 10.00 až 13.00 hod. Rezervácie skupinového korčuľovania tried prosím nahlasujte na tel. čísle +421 901 971 100.

Týmito aktivitami chce x-bionic® sphere vytvoriť priestor, kde deti môžu získať nové pohybové zručnosti a zároveň pomoc školám zrealizovať štátny vzdelávací program telesnej výchovy, ktorý obsahuje aj korčuľovanie ako sezónnu činnosť, s ktorou sa deti majú oboznámiť.

Projekt korčuľovania pre školy bude dostupný v januári a februári pre základné a materské školy v Šamoríne a okolí. V spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja a samosprávou prinesie bezplatný týždenný kurz korčuľovania, vrátane zabezpečenia korčuliarskej výbavy, dopravy a trénera s trénerským oprávnením. Pre viac informácii a rezervácie rovnako prosíme kontaktovať tel. čísle +421 901 971 100.