COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
AdventureLand

Vážení návštevníci, z dôvodu pravidelnej údržby bude jazierko od 15:00 do 20:00 vypustené.

Gym

Vážení návštevníci. Skupinový tréning BODY PUMP bude zrušený do 15.9.2019

skrolovať nižšie

Pre hostí X-BIONIC® HOTEL sú dostupné všetky športoviská, voľnočasové priestory, reštaurácie a bary v rezorte. Okrem nich na vás čakajú aj ďalšie doplnkové hotelové služby ako prenájom áut či bicyklov, ktoré si môžete zakúpiť priamo pri objednávaní ubytovania.


 

Šport

Využite svoj pobyt na maximum a vyskúšajte naše moderné olympijské športoviská. Príďte si zlepšiť kondíciu, prekonať osobný rekord alebo jednoducho zrelaxovať pri aktívnom oddychu. K dispozícii sú vám kedykoľvek tieto možnosti:

Zábava a relax

Rozmaznajte svoje telo aj dušu a doprajte si zaslúžený oddych v našom wellness centre, či voľnočasových priestorch, ktoré sú pohodlne dostupné priamo z hotela. Čaká na vás bohatý výber možností ako zrelaxovať, či zabaviť sa:

Reštaurácie

K dobrému hotelu rozhodne patrí aj zážitok z kvalitnej gastronómie. V x-bionic® flavour sphere na vás čaká niekoľko rôznych konceptov, z ktorých si vyberiete presne to, na čo máte chuť a náladu:

Kongresy, firemné eventy a súkromné akcie

Súčasťou starostlivosti v X-BIONIC® HOTEL je aj organizácia podujatí na kľúč. Či už potrebujete usporiadať firemný kongres, svadbu či rodinnú oslavu, radi vám poradíme, postaráme sa o organizáciu všetkých detailov i program a zariadime všetko k vašej maximálnej spokojnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

 


 

Prenájom áut, bicyklov a kolobežiek

Pohyb v okolí x-bionic® sphere vám zjednodušia požičovne áut, bicyklov či kolobežiek. Neváhajte sa obrátiť na náš personál, ktorý vám rád poradí a poskytne všetky potrebné informácie.

OBJEDNAŤ POŽIČANIE AUTA     VIAC INFORMÁCIÍ O EUROPCAR

Kontakt a rezervácie

Recepcia X-BIONIC® HOTEL

+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať nový zákaznícky program X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ