COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Rezort x-bionic® sphere aj naďalej funguje ako Karanténne centrum pre vrcholový šport a PRE VEREJNOSŤ JE UZATVORENÝ. Ďakujeme za pochopenie, o zmenách vás budeme informovať.

užite si starostlivosť v X-BIONIC® HOTEL

služby pre hostí X-BIONIC® HOTEL

skrolovať nižšie

Pre hostí X-BIONIC® HOTEL sú dostupné všetky športoviská, voľnočasové priestory, reštaurácie a bary v rezorte. Okrem nich na vás čakajú aj ďalšie doplnkové hotelové služby ako prenájom áut či bicyklov, ktoré si môžete zakúpiť priamo pri objednávaní ubytovania.

Šport

Využite svoj pobyt na maximum a vyskúšajte naše moderné olympijské športoviská. Príďte si zlepšiť kondíciu, prekonať osobný rekord alebo jednoducho zrelaxovať pri aktívnom oddychu. K dispozícii sú vám kedykoľvek tieto možnosti:

Zábava a relax

Rozmaznajte svoje telo aj dušu a doprajte si zaslúžený oddych v našom wellness centre, či voľnočasových priestorch, ktoré sú pohodlne dostupné priamo z hotela. Čaká na vás bohatý výber možností ako zrelaxovať, či zabaviť sa:

Reštaurácie

K dobrému hotelu rozhodne patrí aj zážitok z kvalitnej gastronómie. V x-bionic® flavour sphere na vás čaká niekoľko rôznych konceptov, z ktorých si vyberiete presne to, na čo máte chuť a náladu:

Kongresy, firemné eventy a súkromné akcie

Súčasťou starostlivosti v X-BIONIC® HOTEL je aj organizácia podujatí na kľúč. Či už potrebujete usporiadať firemný kongres, svadbu či rodinnú oslavu, radi vám poradíme, postaráme sa o organizáciu všetkých detailov i program a zariadime všetko k vašej maximálnej spokojnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

 


 

Prenájom áut, bicyklov a kolobežiek

Pohyb v okolí x-bionic® sphere vám zjednodušia požičovne áut, bicyklov či kolobežiek. Neváhajte sa obrátiť na náš personál, ktorý vám rád poradí a poskytne všetky potrebné informácie.

OBJEDNAŤ POŽIČANIE AUTA     VIAC INFORMÁCIÍ O EUROPCAR

Kontakt a rezervácie

Recepcia X-BIONIC® HOTEL

+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com