COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

užite si starostlivosť v X-BIONIC® HOTEL

služby pre hostí X-BIONIC® HOTEL

skrolovať nižšie

Pre hostí X-BIONIC® HOTEL sú dostupné všetky športoviská, voľnočasové priestory, reštaurácie a bary v rezorte. Okrem nich na vás čakajú aj ďalšie doplnkové hotelové služby ako prenájom áut či bicyklov, ktoré si môžete zakúpiť priamo pri objednávaní ubytovania.

Šport

Využite svoj pobyt na maximum a vyskúšajte naše moderné olympijské športoviská. Príďte si zlepšiť kondíciu, prekonať osobný rekord alebo jednoducho zrelaxovať pri aktívnom oddychu. K dispozícii sú vám kedykoľvek tieto možnosti:

Zábava a relax

Rozmaznajte svoje telo aj dušu a doprajte si zaslúžený oddych v našom wellness centre, či voľnočasových priestorch, ktoré sú pohodlne dostupné priamo z hotela. Čaká na vás bohatý výber možností ako zrelaxovať, či zabaviť sa:

Reštaurácie

K dobrému hotelu rozhodne patrí aj zážitok z kvalitnej gastronómie. V x-bionic® flavour sphere na vás čaká niekoľko rôznych konceptov, z ktorých si vyberiete presne to, na čo máte chuť a náladu:

Kongresy, firemné eventy a súkromné akcie

Súčasťou starostlivosti v X-BIONIC® HOTEL je aj organizácia podujatí na kľúč. Či už potrebujete usporiadať firemný kongres, svadbu či rodinnú oslavu, radi vám poradíme, postaráme sa o organizáciu všetkých detailov i program a zariadime všetko k vašej maximálnej spokojnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

 


 

Prenájom áut, bicyklov a kolobežiek

Pohyb v okolí x-bionic® sphere vám zjednodušia požičovne áut, bicyklov či kolobežiek. Neváhajte sa obrátiť na náš personál, ktorý vám rád poradí a poskytne všetky potrebné informácie.

OBJEDNAŤ POŽIČANIE AUTA     VIAC INFORMÁCIÍ O EUROPCAR

Kontakt a rezervácie

Recepcia X-BIONIC® HOTEL

+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com