COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

V našom rezorte máme vlastný platobný systém, s ktorým ušetríte.

Zákaznícka karta X-CARD vám nahradí kartu platobnú a je prenosná. Môžete ňou za seba, rodinu či priateľov platiť v našich reštauráciách a bare, vodnom svete, Gyme a dokonca aj za vstupenky na naše podujatia.

Zaregistrujete si ju na každej recepcii a pohodlne nabijete kreditom v každej pokladni v rezorte. A čím viac ju budete používať, tým viac ušetríte. Za každých minutých 100€ vám vrátime 20€ v ďalšom mesiaci ako bonus.

Čo všetko si môžete užiť v našom rezorte?

x-bionic sphere je miesto plné zážitkov. Skvelé reštaurácie a nespočet možností na šport, relax aj zábavu. Počas roka vás často pozývame na rôzne rodinné či športové podujatia, koncerty, či jedinečné konské preteky. O novinkách a zaujímavých podujatiach vás ako členov vernostného systému X-CARD budeme pravidelne informovať.

Ako to funguje?

  1. Zaregistrujete si novú X-CARD online alebo na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere ( x-bionic® aquatic sphere, x-bionic® wellness sphere, Gym alebo na prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).
  2. Vašu X-CARD si vyzdvihnete priamo pri registrácii alebo pri najbližšej návšteve rezortu.
  3. Nabijete si ju kreditom v ľubovoľnej výške a môžete ju hneď začať využívať.

Vydavateľom karty X-CARD je X-BIONIC® SPHERE, a.s..

Registrácia a použitie karty sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami X-CARD.

Informácia o platbe s X-CARD v Tuli Cinema

S X-CARD bude možné platiť v Tuli®Cinema už čoskoro. Momentálne platba z technických príčin nie je možná. O spustení vás budeme informovať.

Zákaznícke centrum X-CARD

Všeobecné informácie k X-CARD
+421 313 262 622
x-card@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne oblečenie.

PREDAJNE X-BIONIC®