COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Gym

Dovoľujeme si vás upozorniť, že Gym bude v termíne od 14. do 16. decembra uzavretý z dôvodu rekonštrukcie.

skrolovať nižšie

Zákaznícky program X-CARD vám umožňuje užívať si ešte viac možností relaxu, zábavy a športu, ktoré vám v rezorte x-bionic®sphere ponúkame. X-CARD môžete využívať na bezhotovostnú platbu za vybrané produkty a služby. Stačí, ak si ju nabijete kreditom v ľubovoľnej výške a môžete ňou platiť pohodlne v celom rezorte. Pri platbe s X-CARD vám za každých 100 €, ktoré počas jedného kalendárneho mesiaca vyčerpáte, v nasledujúcom mesiaci automaticky pripíšeme kredit v hodnote 20 €.

Ako to funguje?

  1. Zaregistrujete si novú X-CARD online alebo na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere ( x-bionic® aquatic sphere, x-bionic® wellness sphere, Gym alebo na prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).
  2. Vašu X-CARD si vyzdvihnete priamo pri registrácii alebo pri najbližšej návšteve rezortu.
  3. Nabijete si ju kreditom v ľubovoľnej výške a môžete ju hneď začať využívať.

Vydavateľom karty X-CARD je X-BIONIC® SPHERE, a.s..

Registrácia a použitie karty sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami X-CARD.

Informácia o platbe s X-CARD v Tuli Cinema

S X-CARD bude možné platiť v Tuli®Cinema už čoskoro. Momentálne platba z technických príčin nie je možná. O spustení vás budeme informovať.

Zákaznícke centrum X-CARD

Všeobecné informácie k X-CARD
+421 313 262 622
x-card@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne oblečenie.

PREDAJNE X-BIONIC®