COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií.   ROZUMIEM
Bazény

Zapojte sa do letnej súťaže Zdolaj Aquatic ninja a získajte ceny v hodnote 3456€. Viac informácií o súťaži.

skrolovať nižšie

X-CARD je vaša vstupenka do sveta športu, zábavy a relaxu v rezorte x-bionic® sphere. Môžete ju využívať na bezhotovostnú platbu za všetky naše produkty a služby. Stačí, ak si ju nabijete kreditom v ľubovoľnej výške a môžete platiť pohodlne v celom rezorte.
Navyše, za každých 100 €, ktoré počas jedného kalendárneho mesiaca vyčerpáte, vám v nasledujúcom mesiaci automaticky pripíšeme kredit v hodnote 20 €.

Ako to funguje?

  1. Požiadate o novú X-CARD. Registrácia je možná online alebo priamo na prevádzke x-perience store (pri hotelovej recepcii), či na recepcii x-bionic® aquatic sphere.
  2. Nabijete si ju kreditom v ľubovoľnej výške.
  3. Používate novú X-CARD bez potreby hotovosti.

Vydavateľom karty X-CARD je X-BIONIC® SPHERE, a.s..

Registrácia a použitie karty sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami X-CARD.

Zákaznícke centrum

Všeobecné informácie k X-CARD
+421 313 262 622
x-card@x-bionicsphere.com

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE (FAQ)

Čo je X-CARD?

X-CARD je vaša vstupenka do sveta športu, zábavy a relaxu v rezorte x-bionic® sphere. Môžete ju využívať na bezhotovostnú platbu za vybrané produkty a služby. Stačí, ak si ju nabijete kreditom v ľubovoľnej výške a môžete platiť pohodlne v celom rezorte.

Aké sú výhody X-CARD?

Hlavnou výhodou X-CARD je jednoduchá a pohodlná bezhotovostná platba v celom rezorte x-bionic® sphere. Navyše, ak v priebehu jedného kalendárneho mesiaca vyčerpáte kredit vo výške aspoň 100 €, v nasledujúcom mesiaci vám na kartu 20 € pripíšeme.

Ako sa môžem zaregistrovať do vernostného programu X-CARD?

Do vernostného programu X-CARD sa môžete zaregistrovať online prostredníctvom webovej stránky www.x-bionicsphere.com alebo osobne na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere (x-bionic® aquatic sphere, x-bionic® wellness sphere, GYM alebo v prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).

Kde si môžem vyzdvihnúť X-CARD?

Ak ste si zvolili registráciu na recepcii, X-CARD si môžete vyzdvihnúť priamo pri registrácii. Ak ste si zvolili registráciu online, svoju X-CARD si môžete vyzdvihnúť pri prvej návšteve x-bionic® sphere na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere (x-bionic® aquatic sphere, x-bionic® wellness sphere, GYM alebo v prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne oblečenie.

PREDAJNE X-BIONIC®