COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

X-CARD je vaša vstupenka do sveta športu, zábavy a relaxu v rezorte x-bionic® sphere. Môžete ju využívať na bezhotovostnú platbu za všetky naše produkty a služby. Stačí, ak si ju nabijete kreditom v ľubovoľnej výške a môžete platiť pohodlne v celom rezorte.
Navyše, za každých 100 €, ktoré počas jedného kalendárneho mesiaca vyčerpáte, vám v nasledujúcom mesiaci automaticky pripíšeme kredit v hodnote 20 €.

Ako to funguje?

  1. Zaregistrujete si novú X-CARD online alebo na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere ( x-bionic® aquatic sphere, x-bionic® wellness sphere, Gym alebo na prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).
  2. X-CARD si vyzdvihnete priamo pri registrácii alebo pri prvej návšteve rezortu
  3. Nabijete si ju kreditom v ľubovoľnej výške a môžete ju hneď začať využívať.

Vydavateľom karty X-CARD je X-BIONIC® SPHERE, a.s..

Registrácia a použitie karty sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami X-CARD.

Informácia o platbe s X-CARD v Tuli Cinema

X-CARD bude možné platiť v Tuli® Cinema čoskoro. Zatiaľ pri návšteve kina nie je možné uplatňovať Zákaznícky program z technických príčin.
Zákaznícke centrum

Všeobecné informácie k X-CARD
+421 313 262 622
x-card@x-bionicsphere.com

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE (FAQ)

Čo je X-CARD?

X-CARD je vaša vstupenka do sveta športu, zábavy a relaxu v rezorte x-bionic®sphere. Môžete ju využívať na bezhotovostnú platbu za vybrané produkty a služby. Stačí, ak si ju nabijete kreditom v ľubovoľnej výške a môžete platiť pohodlne v celom rezorte jedinou kartou.

Aké sú výhody X-CARD?

Hlavnou výhodou X-CARD je jednoduchá a pohodlná bezhotovostná platba v celom rezorte x-bionic® sphere. Navyše, ak v priebehu jedného kalendárneho mesiaca vyčerpáte kredit vo výške aspoň 100 €, získate 20€ späť v nasledujúcom mesiaci.

Ako sa môžem zaregistrovať do zákazníckeho programu X-CARD?

Do zákazníckeho programu X-CARD sa môžete zaregistrovať online prostredníctvom webovej stránky www.x-bionicsphere.com alebo osobne na jednej z našich recepcií (x-bionic®aquatic sphere, x-bionic®wellness sphere, Gym alebo v prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).

Kde si môžem vyzdvihnúť X-CARD?

Ak ste si zvolili registráciu na recepcii, X-CARD si môžete vyzdvihnúť priamo pri registrácii. V prípade online registrácie si vašu novú X-CARD vyzdvihnete pri najbližšej návšteve na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere (x-bionic®aquatic sphere, x-bionic®wellness sphere, Gym alebo v prevádzke x-perience store pri hotelovej recepcii).

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne oblečenie.

PREDAJNE X-BIONIC®