skrolujte nižšie

Zažite firemnú párty roka

Užite si zaslúžený oddych, spomaľte a oslávte spoločné firemné úspechy v priestoroch x-bionic sphere. U nás zažijete vianočný večierok s množstvom štedrých benefitov, ktoré vyskladáme priamo na mieru Vám a Vašej spoločnosti. Bezkonkurenčné služby, chutný catering, nádherné prostredie, luxusné wellness a množstvo ďalších benefitov pod jednou strechou.

MIESTNOSŤ MÁTE OD NÁS ÚPLNE ZADARMO
x-bionic® sphere má niekoľko štýlových priestorov od malých a útulných s kapacitou 40 osôb až pre veľké firemné večierky do 500 osôb. Dvanásť kongresových sál rôznych veľkostí, štyri reštaurácie a večerný bar.

CATERING PODĽA VAŠEJ CHUTI
Vychutnajte si kráľovskú ponuku balíčkov Premium alebo De Luxe obsahujúcich štyri chody a nápoje, ktoré neodmysliteľne patria k poriadnej koncoročnej zábave.

ZABÁVAJTE SA AŽ DO RÁNA
Pripravili sme pre vás vianočnú zvýhodnenú cenu ubytovania s raňajkami. X-BIONIC® HOTEL ponúka prvotriedne ubytovanie v 282 izbách, ktoré sú súčasťou x-bionic® private sphere a 12 luxusných apartmánov v rámci x-bionic® strato sphere.

RELAX A UVOĽNENIE
Doprajte svojím zamestnancom dokonalé miesto pre relax a obnovenie fyzických a psychických síl po náročnom večierku. V x-bionic® wellness sphere si môžete vybrať z viacerých druhov sáun a oddychových miestností.