COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

Narodeninová oslava v Playfun

Neviete kde a ako zorganizovať oslavu vašim deťom ? Detský kútik Playfun v x-bionic® sphere je ideálnou voľbou. Stačí nás kontaktovať a naši kvalifikovaní animátori na základe dohody s rodičmi pripravia 4 hodinový program šitý na mieru malým oslávencom a ich kamarátom. Samozrejme, ako na žiadnej oslave, nesmie chýbať ani občerstvenie, ktoré vám na základe požiadaviek zabezpečíme. Maximálny počet detí na oslave je 15.

Kde:

Playfun kútik

Balíček obsahuje:

 

  • Občerstvenie z cateringovej ponuky*
  • 4 hod. zábavy ušitej na mieru (napr. Show šaša, Bublinová show, Maľovanie na tvár, tvorivé dielničky vo vami zvolenej téme, divadielko)
  • Kapacita maximálne 15 detí

* V prípade potreby je možnosť výroby bezlepkového alebo bezlaktózového občerstvenia.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše. Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€.

Chcem získať X-CARD  VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD