COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Farrier’s Ice Rink

Dovoľujeme si vám oznámiť, že z technických dôvodov sme kvôli počasiu nútení ukončiť prevádzku klziska Farrier’s Ice Rink. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás budúcu zimnú sezónu.

skrolovať nižšie

Aktívna sobota

Čo všetko vás čaká? Vyskúšajte si naše skupinové cvičenia, ktoré ešte nepoznáte. Rôzne druhy tréningov – všetky počas jedného dňa. Zároveň sa pri šálke dobrej kávy alebo čaju porozprávajte s trénermi o správnom tréningu či stravovaní. Plánujeme si poriadne zašportovať, spáliť prebytočné kalórie a ukázať vám, čo u nás nájdete. VSTUP ZADARMO

Kde:

Gym – Pink Room

Kedy:

8. februára 2020  od 900 – 1200

Vstup ZADARMO (počet miest je obmedzený na 25)

Občerstvenie: káva alebo čaj, iontový nápoj, ovocie

REGISTRUJTE SA

Program

09:00 – 09:40 Mobility
09:40 – 10:00 Otázky a odpovede, 1. mini break
10:00 – 10:20 Badass – pevný zadok
10:25 – 10:45 HardCore – pevné brucho
10:45 – 11:00 Otázky a odpovede, 2. mini break
11:00 – 11:40 Flow jóga
11:40 – 12:00 Otázky a odpovede

Začnite s nami 30-dňovú tréningovú fitness výzvu

Dodržte svoj tréningový plán, cvičte pravidelne v našom Gyme a my vás podporíme každým tretím vstupom do Gym-u za polovicu. Dôležité je začať a pravidelne na sebe makať – lebo veď o čom inom by bola pravá fitness výzva, ak nie o búraní prekážok a troche sebazaprenia!

Fitness výzvu môžete začať kedykoľvek a nemusíte sa vyhovárať, či viazať na to, že začnete: „od ďalšieho mesiaca, od podnelka, či od zajtra“. Skrátka, treba začať. Najlepšie ešte dnes! Príďte si pre svoju “fitness permanentku” do Gym-u, kde vám zapíšeme každý jeden tréning a odmeníme vás každým tretím vstupom za polovicu.

Svoju fitness cestu nezabudnite dokumentovať na svojich sociálnych sieťach. Používajte #GymFitnessVyzva a označujte @gymxbionicsphere Môžete tak podporiť ostatných a my sa budeme tešiť z vašim výsledkov.