COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Bike Open Fest 2019

Festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky

Počas BIKE OPEN FEST víkendu budú pripravené 3 krosové trate, 50 km, 33 km a 18 km. Pre rodiny s deťmi je pripravená Rodinná cykloštafeta. Podmienky na jazdenie budú stredne náročné, bude sa jazdiť v okolí Dunaja v nádhernom prostredí lúk, lesov a polí. Na víťazov čakajú hodnotné ceny a pre ostatných účastníkov bude pripravená veľká tombola.

MTB eliminátor je formát pretekov na horských bicykloch, v ktorom súťažia na 400 metrovom okruhu štyria jazdci v každom kole. Dvaja najrýchlejší jazdci sa dostanú do ďalšieho kola, zatiaľ čo dvaja pomalší jazdci sú vylúčení z pretekov. Pretekať sa bude v areáli rezortu x-bionics® sphere, konkrétne vo Farrier’s aréne pod umelým osvetlením. Tieto podmienky vytvoria bajkerom atraktívnu kulisu.

Bike Open Fest zavŕši Detská tour Petra Sagana je príjemné celodenné podujatie plné športového zápolenia a zábavy, určené najmä pre rodiny s deťmi. Na preteky môžete prihlásiť svoje dieťa do 14 rokov (ročník 2004 a mladší), či už máte sotva dvojročného cyklistu s odrážadlom, alebo už skúseného cyklistu.

Registrácia je možná online alebo v deň súťaže priamo na štarte v x-bionic® sphere.

Kedy: 27. apríla – 1. mája 2019

Pre všetkých účastníkov, ktorí sa zaregistrujú do 7. 4. 2019 platí zvýhodnená cena štartovného pre disciplíny Krosové preteky a rodinná cykloštafeta*:

  • uhradené od 1. 3. 2019 do polnoci 7. 4. 2019 – 15 € / (430 Kč)
  • uhradené od 8. 4. 2019 do polnoci 23. 4. 2019 – 20 € / (560 Kč)
  • od 24. 4. pokračuje online registrácia do 25 .4. 2019 do 23.59 hod. s platbou na mieste v piatok a v deň štartu – 25 € / (690 Kč)

*cena štartovného platí pre celú rodinu

REGISTRÁCIA NA KROS REGISTRÁCIA MTB ELIMINÁTOR

VIAC INFORMÁCIÍ

Ubytovanie počas Bike Open Fest

Využite možnosť zvýhodneného ubytovania priamo v centre diania BIKE OPEN FEST 2019, zarezervujte si ubytovanie v X-BIONIC® HOTEL na online booking pomocou promokódu BOF2019 a získajte zvýhodnené ceny na ubytovanie formou pobytových balíčkov. Nenechajte si ujsť ani sekundu zo skvelej atmosféry, ktorá na vás počas cyklistického eventu čaká, buďte so svojimi priateľmi a využite voľný čas na relax, zábavu či dobré jedlo.
Maximálna kapacita na online booking sú 4 osoby / izba (vrátane detí) v dňoch od 26. apríla do 2. mája 2019.
Pripravili sme pre vás 2 pobytové balíčky:

*Jeden z individuálnych pretekov a rodinná štafeta. Nutná registrácia vopred na www.bikeopenfest.sk. Do poznámky k registrácii je potrebné uviesť číslo rezervácie pobytu.
**Registrácia priamo v areáli x-bionic® sphere počas pobytu.

V prípade požiadaviek nás prosím kontaktujte na tel.: +421 31 326 21 10 alebo na e-mail: hotel@x-bionicsphere.com.

V x-bionic® sphere vás vždy radi uvidíme a postaráme sa o to, aby ste si pobyt u nás naozaj užili.

REZERVUJTE SI POBYT

Partneri

Produktoví partneri

Mediálni partneri