COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Milí bežeckí priatelia,

 verili sme, že najpopulárnejší rodinný beh v Šamoríne pre Vás usporiadame aj tento rok, ale žiaľ, vzhľadom na okolnosti súvisiace so šírením koronavírusu COVID-19 na Slovensku a vo svete, sa nám plány zmenili, a preto by sme Vám chceli oznámiť, že 8. ročník pretekov presúvame na 8. mája 2021. Jednoznačne si uvedomujeme, že zdravie a bezpečnosť účastníkov sú vždy na prvom mieste. Aj v tejto zložitej situácii stále myslíme pozitívne, a to aj vďaka Vašej priazni a podpore.

 Všetkých zaregistrovaných pretekárov budeme v najbližších dňoch písomne kontaktovať ohľadom vrátenia štartovného poplatku.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre Vás na martina.tomanova@x-bionicsphere.com alebo +421 907 618 108

 Ďakujeme za pochopenie a budeme radi, ak sa v rekordnom počte stretneme na štarte budúci rok.

 

Tím Pomlé Run a x-bionic® sphere

Pomlé Run 8

Nenechajte si ujsť beh pre celú rodinu!

Opäť je tu váš obľúbený beh cez mesto Šamorín. Trasa 8. ročníka začína a končí priamo v x-bionic® sphere, kde sme pre malých aj veľkých športovcov pripravili sprievodné podujatia.

Behať budú môcť rodičia s deťmi v kočíkoch, cez bežcov namotivovaných na víťazstvá až po aktívnych starých rodičov. Takže úplne všetci! Stretnutia rodín, priateľov či kolegov pri športových výkonoch na dráhe spravia z tohto dňa niečo výnimočné. Beh je výzva, zábava
a cesta k zdravému životnému štýlu. Tu neexistujú žiadne limity, žiadne prekážky. Ak sa aj nemienite postaviť na štart, vďaka sprievodnému programu bude mať postarané o zábavu celá rodina.
Súčasťou podujatia bude aj oficiálne otvorenie sezóny v AdventureLande – dobrodružno-náučnom vonkajšom ihrisku.

Kedy: 8. mája 2020

Miesto konania: x-bionic® sphere Šamorín

Registrácia na Pomlé Run 8 spustená VIAC INFORMÁCIÍ

Ďakujeme partnerom podujatia

Partner x-bionic sphere
Partner x-bionic sphere
Partner x-bionic sphere

Expo partner

Partner podujatia