COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

Vážení návštevníci x-bionic® aquatic sphere. Vnútorné tobogany sú do 10. 7. 2020 uzatvorené kvôli údržbe. Ďakujeme za pochopenie.

skrolovať nižšie

Bezstarostná nedeľa o akej snívate!

Doprajte si príjemnú rodinnú nedeľu o akej snívate a užite si ju naplno. Žiadne starosti, iba zábava a pohoda. My sa o všetko postaráme, vy len budete spolu aktívne tráviť čas. Najprv sa spoločne vybláznite vo vodnom svete a po chutnom obede si odpočiniete pri dobrom filme, pri ktorom sa nebudú nudiť ani rodičia.

Kedy:

26. január 2020

Cena:

24 € / osoba, 15 € / dieťa do 12 rokov

Cena obsahuje:

  • 10.00 – 12.00 vstup do bazénov v x-bionic® aquatic sphere
  • 11.30 – 13.00 obed v reštaurácii Olym-Pick
  • 13.00               rodinná rozprávka Labková Patrola 2 v kine Tuli® Cinema
REZERVUJTE SI LÍSTKY

Labková Patrola 2

Animovaný pretekársky film Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať! Labková patrola sa vracia do kín a tento raz sa vám partička psích záchranárov na čele s chlapcom Ryderom predstaví v špeciálnom pretekárskom filme. Pretekársky diel doplnia dve najnovšie epizódy, v ktorých si „labkáči“ budú musieť poradiť s obrovským odtrhnutým balónom a čaká ich aj jedno pavúčie dobrodružstvo. Úloh je viac než dosť, takže, labky, hor sa do akcie!