COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Marcová rodinná nedeľa
skrolovať nižšie

Bezstarostná nedeľa o akej snívate!

Zoberte celú rodinu k nám do x-bionic sphere a užite si pohodovú nedeľu bez vymýšľania programu či varenia obedu. O všetko sa postaráme.

Začíname v bazénoch x-bionic aquatic sphere, kde máte na bláznenie a zábavu dve hodiny. Potom vás čaká chutný obed v našej reštaurácií Olym-Pick, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky. Poobednú siestu vám zaistíme pri skvelom rodinnom filme v jedinečnom kine Tuli Cinema, kde si môžete oddýchnuť v tuli vakoch.

Kedy:

29. marec 2020

Cena:

24 € / osoba, 15 € / dieťa do 12 rokov

Cena obsahuje:

  • 900 – 1200 vstup do bazénov v x-bionic® aquatic sphere
  • 1130 – 1300 obed v reštaurácii Olym-Pick
  • 1300               rodinná rozprávka MULAN v kine Tuli® Cinema
REZERVUJTE SI LÍSTKY

MULAN

Keď cisár v starovekej Číne vydá nariadenie, že jeden muž z každej rodiny musí slúžiť v cisárskej armáde na obranu krajiny pred útočníkmi zo severu, Hua Mulan – najstaršia dcéra váženého bojovníka, zaujme miesto svojho nemocného otca. V prestrojení za muža prekonáva Hua Jun nástrahy na každom kroku svojej cesty a učí sa využívať svoju vnútornú silu a prijať svoj skutočný potenciál. Táto epická cesta z nej urobí váženého bojovníka, ktorý si vyslúži nielen obdiv celého národa ale hlavne rešpekt svojho hrdého otca.