COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Februárová Rodinná nedeľa v x-bionic sphere
skrolovať nižšie

Bezstarostná nedeľa o akej snívate!

Zoberte celú rodinu k nám do x-bionic sphere a užite si pohodovú nedeľu bez vymýšľania programu či varenia obedu. O všetko sa postaráme.

Začíname v bazénoch x-bionic aquatic sphere, kde máte na bláznenie a zábavu tri hodiny. Potom vás čaká chutný obed v našej reštaurácií Olym-Pick, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky. Poobednú siestu vám zaistíme pri skvelom rodinnom filme v jedinečnom kine Tuli Cinema, kde si môžete oddýchnuť v tuli vakoch.

Kedy:

23. februára 2020 od 900 hod.

Cena:

24 € / osoba, 15 € / dieťa do 12 rokov

Cena obsahuje:

  • 09.00 – 12.00 vstup do bazénov v x-bionic® aquatic sphere
  • 11.30 – 13.00 obed v reštaurácii Olym-Pick
  • 13.00               rodinná rozprávka Ľadová sezóna 3 v kine Tuli® Cinema
REZERVUJTE SI LÍSTKY

Ľadová sezóna 3

NeNORMálny ľadový medveď Norm spolu s nezničiteľnými lumíkmi je späť! Cool partička bude tento raz za- sahovať až v ďalekej Číne. Norm má na starosti svadbu svojho starého otca. Situáciu skomplikuje stretnutie s archeológom Jinom, ktorý ho poverí úlohou – ochrániť vzácny čínsky artefakt. Norm prisľúbi, že artefakt doručí Jinovmu vnukovi do Pekingu na slávnosť konajúcu sa len raz za 100 rokov. O drahocenný predmet má však záujem aj zloduch Dexter, ktorý ho chce získať pre seba a speňažiť. Bláznivá cesta okolo sveta sa môže začať. Dokáže Norm dodržať slovo dané novému priateľovi a zároveň sa vrátiť včas domov na svadbu svojho starého otca?