COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Wellness

Wellness bude v dňoch od 19.8.2019  do 25.8.2019 z dôvodu sanitácie uzavretý. Ďakujeme za porozumenie.

Skupinové cvičenia

Radi by sme vás upozornili na zrušené hodiny parkouru počas augusta. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás v septembri.

skrolovať nižšie

Bezstarostná nedeľa o akej snívate!

Zoberte celú rodinu k nám do x-bionic sphere a užite si pohodovú nedeľu bez vymýšľania programu či varenia obedu. O všetko sa postaráme.

Začíname v bazénoch x-bionic aquatic sphere, kde máte na bláznenie a zábavu dve hodiny. Potom vás čaká chutný obed v našej reštaurácií Olym-Pick, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky. Poobednú siestu vám zaistíme pri skvelom rodinnom filme v jedinečnom kine Tuli Cinema, kde si môžete oddýchnuť v tuli vakoch.

Kedy:

24. február 2019

Cena:

24 € / osoba, 15 € / dieťa do 12 rokov

Cena obsahuje:

  • 9.00 – 12.00 vstup do bazénov v x-bionic® aquatic sphere
  • 11.30 – 13.00 obed v reštaurácii Olym-Pick
  • 13.00               rodinná rozprávka Ako si vycvičiť draka 3 v kine Tuli® Cinema
REZERVUJTE SI LÍSTKY

UPOZORNENIE: Rezervácie sa automaticky rušia o 1100.

Ako si vycvičiť draka 3

Mladý Viking Štikút a drak Bezzubý sa vracajú v pokračovaní úspešnej dobrodružnej animo- vanej série Ako vycvičiť draka. Spoločne budú hľadať Skrytý svet, jedinú nádej na záchranu ľudskodračieho spoločenstva. Vezmite celú rodinu k nám do x-bionic® sphere a užite si deň plný zábavy bez vymýšlania programu či varenia obeda. O všetko sa postaráme my.