COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
scroll down

Najexkluzívnejšie halové jazdecké podujatie

Príďte si pozrieť 24. až 27. októbra 2019 špičkové výkony top jazdcov z celého sveta na halových pretekoch v skoku na koni X-BIONIC® INDOOR MASTER presented by Energochemica.

 

Prvé súťaže odštartujú už vo štvrtok a vyvrcholením bude Grand Prix v kategórii CSI2* v sobotu o 15.15 h a Grand Prix v kategórii CSI4* v nedeľu o 14.30 h. Podrobný program je uvedený nižšie. Vstup na podujatie je pre divákov voľný.

Kategória CSI2* je určená len pre 100 jazdcov, pozvaných organizačným výborom. Skákať sa bude cez prekážky vo výške 1,15 m až 1,45 m a jazdci si rozdelia celkovú finančnú výhru v hodnote 41,500 €.

Kategória CSI4* je vyhradená pre maximálne 70 jazdcov s celkovou finančnou dotáciou 208.000 €, pričom je z tejto sumy 93.500 € v Grand Prix. Nenechajte si to ujsť a príďte si aj vy pozrieť špičkové výkony elitných jazdcov a koní s celého sveta.

VIP ZÓNA

Rezervujte si svoj VIP stôl a užívajte si luxusné posedenie s výhľadom na opracovisko a hlavné súťaže, s chutným jedlom a jedinečnou atmosférou pri praskajúcom krbe.

VIAC INFORMÁCIÍ