COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
scroll down

Tento rok po prvý krát privítame v x-bionic® equestor sphere medzinárodné preteky v záprahoch na tej najvyššej úrovni, ktoré budú súčasťou nabitého programu X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019. Pôjde o kombinovaný maratón – Action Marathon session, ktorý je typický pre halové podujatia a u nás sa po prvý krát uskutoční na vonkajšom kolbisku.

Predstaví sa osem najlepších štvorzáprahárov sveta, medzi nimi víťazi FEI World Cup™, svetoví a európski šampióni a taktiež víťaz FEI Top Driver Award. Celé preteky sa uskutočnia v priebehu troch dní, a to od 26. do 28. júla 2019.

  •     Piatok 26.júla 2019  – 20:30 Kombinovaný maraton
  •     Sobota 27. júla 2019  – 20:30 Drive & Drive Show
  •     Nedeľa 28. júla 2019 – 12:00 Kombinovaný maraton

Voľný vstup pre verejnosť.

X-BIONIC® SUMMER TOUR VIP ZÓNA

Rezervujte si svoj VIP stôl a užívajte si luxusné posedenie s fantastickými službami a chutným jedlom, hneď vedľa kolbísk s hlavnými súťažami. Okrem tohto výhľadu na kolbiská, poskytuje VIP oblasť našim hosťom aj jedinečný zážitok. Návštevníci si môžu už od skorého rána užívať all inclusive bufet s veľmi bohatou ponukou. Tím hostesiek a čašníkov bude hosťom k dispozícii počas celého podujatia.

VIAC INFORMÁCIÍ