COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Skupinové cvičenia

Radi by sme vás upozornili na zrušené tréningy parkouru: 11.7., 13.7, 16.7, 18.7, 20.7, 30.7. Ďakujeme za pochopenie.

skrolovať nižšie

V júli bude počas troch týždňov x-bionic® sphere znovu hostiteľom jednej z najprestížnejších jazdeckých súťaží, ktorá sa uskutoční v modernom športovom centre patriacom medzi špičku v Európe. Podujatie sa uskutoční od 16. júla do 4. augusta 2019 pod názvom X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica a ponúkne kategórie CSI 4*, CSI 2*, CSI 1* a CSI YH 1* pre profesionálnych a amatérskych jazdcov, ako aj špeciálne súťaže pre mladé kone.

Podobne ako v roku 2018 X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica vyvrcholí súťažou mládeže FEI Jumping Nations Cup™ pre mladých jazdcov, juniorov a deti (1. – 4. augusta 2019), ktorá poskytne príležitosť budúcim európskym talentom, aby sa ukázali v priebehu štyroch dní na prestížnej medzinárodnej tímovej súťaži.

Voľný vstup pre verejnosť.

Dokumenty na stiahnutie

Skôr ako som prišla na X-BIONIC®SUMMER TOUR, počula som o tom veľa dobrého, tak som sa, samozrejme, nevedela dočkať. Tento komplex rozhodne prekoná všetky vaše očakávania!

Jessica Sprigsteen

X-BIONIC® SUMMER TOUR VIP ZÓNA

Rezervujte si svoj VIP stôl a užívajte si luxusné posedenie s fantastickými službami a chutným jedlom, hneď vedľa kolbísk s hlavnými súťažami. Okrem tohto výhľadu na kolbiská, poskytuje VIP oblasť našim hosťom aj jedinečný zážitok. Návštevníci si môžu už od skorého rána užívať all inclusive bufet s veľmi bohatou ponukou. Tím hostesiek a čašníkov bude hosťom k dispozícii počas celého podujatia.

VIAC INFORMÁCIÍ

Expo zóna