COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

V júli bude počas troch týždňov x-bionic® sphere znovu hostiteľom jednej z najprestížnejších jazdeckých súťaží. Podujatie sa uskutoční od 16. júla do 4. augusta 2019 pod názvom X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica a ponúkne kategórie CSI 4*, CSI 2*, CSI 1* a CSI YH 1* pre profesionálnych a amatérskych jazdcov, ako aj špeciálne súťaže pre mladé kone.

Podobne ako v roku 2018 X-BIONIC® SUMMER TOUR vyvrcholí súťažou mládeže FEI Jumping Nations Cup™ pre mladých jazdcov, juniorov a deti (1. – 4. augusta 2019), ktorá umožní odprezentovať sa budúcim európskym talentom v priebehu štyroch dní prestížnej medzinárodnej tímovej súťaži.

Voľný vstup pre verejnosť.

PROGRAM PRETEKOV NA AKTUÁLNY TÝŽDEŇ

Živý prenos

Sobota 3.8.2019
CSIO Pony Nations Cup (Respect Arena)

Nedeľa 4.8.2019

CSIO Young Riders Nations Cup (Main Stadium)

CISO Children Nations Cup (Respect Arena)

CSI 4* 160 GP (Main Stadium)

CSIO Junior Nations Cup (Respect Arena)

Vyhrajte Vespu počas X-BIONIC® SUMMER TOUR

Vychutnajte si atmosféru najväčšieho podujatia X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica a zapojte sa do súťaže. Stačí, ak si na podujatí spravíte fotku, ktorú budete zdieľať na Instagrama alebo Facebooku a ste automaticky zaradení do žrebovania o skúter Vespa.

Podmienky súťaže

Fotka musí byť vytvorená počas podujatia X-BIONIC® SUMMER TOUR* a musí byť označená hashtagom #XBIONICSUMMERTOUR.

Do súťaže sa môžete zapojiť do nedele 4. augusta a výhercu následne vyžrebujeme v stredu 7. augusta.

Držíme palce!

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

*platí len pre fotografie, ktoré boli vytvorené na tohtoročnom podujatí X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica v priestoroch x-bionic equestor sphere, kde sa preteky konajú v období od 16. júla do 4. augusta. Nezabudnite, že fotografie musia byť verejné, aby mohli byť zaradené do súťaže.

Za výhru do súťaže ďakujeme nášmu partnerovi Vespa.

Dokumenty na stiahnutie

Skôr ako som prišla na X-BIONIC®SUMMER TOUR, počula som o tom veľa dobrého, tak som sa, samozrejme, nevedela dočkať. Tento komplex rozhodne prekoná všetky vaše očakávania!

Jessica Sprigsteen

X-BIONIC® SUMMER TOUR VIP ZÓNA

Rezervujte si svoj VIP stôl a užívajte si luxusné posedenie s fantastickými službami a chutným jedlom, hneď vedľa kolbísk s hlavnými súťažami. Okrem tohto výhľadu na kolbiská, poskytuje VIP oblasť našim hosťom aj jedinečný zážitok. Návštevníci si môžu už od skorého rána užívať all inclusive bufet s veľmi bohatou ponukou. Tím hostesiek a čašníkov bude hosťom k dispozícii počas celého podujatia.

VIAC INFORMÁCIÍ

Expo zóna