COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
X-BIONIC SUMMER TOUR jazdecké podujatie, ktoré sa už štvrtýkrát koná v x-bionic sphere
skrolovať nižšie

Jedno z najočakávanejších jazdeckých podujatí sa v lete vracia do x-bionic® sphere v Šamoríne. X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica sa bude konať počas troch týždňov, a to od 14. júla do 2. augusta 2020 s nabitým programom a súťažami v kategóriách CSI1 *, CSI2 *, CSI4 *, CSI YH1 *, CSI P pre profesionálnych a amatérskych jazdcov, ako aj špeciálne súťaže pre mladé kone. Počas tohto podujatia jazdci zabojujú o celkovú finančnú výhru 850 000 €, čo sľubuje, že diváci sa budú mať na čo pozerať.

Ako každý rok, aj toto leto vyvrcholí podujatie X-BIONIC® SUMMER TOUR súťažou mládeže FEI Jumping Nations Cup™ pre mladých jazdcov, juniorov, detí a pony kone (28. júla – 2. augusta 2020), ktorá umožní budúcim európskym talentom odprezentovať sa v priebehu štyroch dní v prestížnej medzinárodnej tímovej súťaži.

Vstup pre verejnosť je voľný.

Dokumenty na stiahnutie

Skôr ako som prišla na X-BIONIC®SUMMER TOUR, počula som o tom veľa dobrého, tak som sa, samozrejme, nevedela dočkať. Tento komplex rozhodne prekoná všetky vaše očakávania!

Jessica Sprigsteen

X-BIONIC® SUMMER TOUR VIP ZÓNA

Rezervujte si svoj VIP stôl a užívajte si luxusné posedenie s fantastickými službami a chutným jedlom, hneď vedľa kolbísk s hlavnými súťažami. Okrem tohto výhľadu na kolbiská, poskytuje VIP oblasť našim hosťom aj jedinečný zážitok. Návštevníci si môžu už od skorého rána užívať all inclusive bufet s veľmi bohatou ponukou. Tím hostesiek a čašníkov bude hosťom k dispozícii počas celého podujatia.

VIAC INFORMÁCIÍ

Expo zóna