COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

YOUNAK

Netradičné spojenie divadla, cirkusu, akrobacie, živej hudby a folklóru

Predstavenie je inšpirované skutočnou postavou našich dejín – Jurajom Jánošíkom, pričom s nadhľadom a s humorom prerozpráva tajomný príbeh nášho najväčšieho slovenského hrdinu.

Kombinácia junáckej pasovačky, akrobacie, pohybového divadla s prvkami commedie dell´arte a živej ženskej kapely vytvára kreatívne spojenie starého a nového slovenského sveta.

Cieľom tejto medzinárodnej cirkusovej show je spojiť tradície s modernými prvkami a sprostredkovať emócie prostredníctvom tém ako je sloboda, bohatstvo, spravodlivosť, ale aj s témami ako je láska, zločin či trest. Tento unikátny projekt spája tradície s modernými prvkami v tej najatraktívnejšej podobe, vďaka čomu si odnesiete skvelý zážitok.

Na Slovensku vznikol Younak ako vôbec prvá inscenácia nového cirkusu a o jeho kvalitách svedčí aj získané ocenenie „Objav roka 2018“ počas Európskeho festivalu humoru a satiry – Kremnické gagy 2018!

Zažite túto unikátnu show inšpirovanú Cirque du Soleil, kde účinkujúci národnosťou z celej Európy postavia folklór na hlavu a vás na nohy!

Kedy:

14., 15. a 16. februára 2019 o 1930

Cena:

25€ / osoba

KÚPIŤ LÍSTOK