COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Skupinové cvičenia

Radi by sme vás upozornili na zrušené tréningy parkouru: 11.7., 13.7, 16.7, 18.7, 20.7, 30.7. Ďakujeme za pochopenie.

skrolovať nižšie

Spoločné varenie je ideálna, zábavná a nenáročná tímová aktivita, do ktorej sa s chuťou zapojí každý. Do tímu prináša viac tvorivosti, rozvíja organizačné schopnosti, spája sily, povzbudzuje tímového ducha a na záver každého odmení. Pretože to, čo si tím navarí, si aj zje. Čaká vás kulinársky zážitok pod taktovkou skúseného šéfkuchára, ktorý vás prevedie receptami, prezradí tajné tipy a naučí vás spolupráci. Škola varenia je však aj výborná príležitosť pre priateľov či rodiny, ktorí si chcú zdokonaliť techniku príprav jedál, nabrať nové skúsenosti a výborne sa zabaviť.

Fiorenzo Ricci

Pokora, láska a skúsenosti sú najlepšie ingrediencie nie len každého jedla, ktoré pripravím, ale aj života samotného. Už 20 rokov ma teší moja práca a možnosť využívať v praxi všetky skúsenosti, ktoré som za ten čas získal v rôznych hoteloch a reštauráciách v Taliansku a tiež v zahraničí.
Vyskúšal som si prácu v rôznych segmentoch gastronómie a mal som veľké šťastie spolupracovať s mnohými odborníkmi vo svojom odbore. Napríklad som mal česť pracovať s najlepším someliérom sveta, ale aj mnohými ďalšími inšpiratívnymi kolegami. Získané skúsenosti som využil aj v mojej milovanej reštaurácii ako šéfkuchár.

„Je to remeslo, ktoré sa mení spolu s láskou k vareniu na umenie.“

Za svoj doterajší najväčší kariérny úspech ale považujem prácu v reštaurácii s hviezdou Michelin – Magnolia v Taliansku ako Sous Chef. Práve táto skúsenosť ovplyvnila moju filozofiu, ktorú dodnes uplatňujem v kuchyni. Tou je vysoká kvalita, čerstvé suroviny, dômyselné pracovné postupy a technika a tiež elegantná prezentácia.
Moja vášeň je nie len varenie, ale aj výroba neodolateľných dezertov. S radosťou sa s Vami podelím o svoje skúsenosti a vedomosti.

Kontakt a rezervácie

sales manager

+421 904 913 037

sales@x-bionicsphere.com
1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. Golden Garden