x-bionic aquatic sphere

Milí návštevníci, počas víkendu 24. – 25.9.2022 je 25m bazén pre verejnosť do 13:00 hod. zatvorený z dôvodu organizácie plaveckých pretekov. Verejnosť môže do 13:00 hod. využiť časť 50m krytého plaveckého bazéna. Pre väčší detail si môžete pozrieť obsadenosť plaveckých dráh. Ďakujeme za pochopenie.

AdventureLand

Milí návštevníci, dňa  29. septembra (štvrtok) bude detské ihrisko AdventureLand zatvorené z dôvodu konania súkromného eventu. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Klzisko pod šírym nebom Farrier’s Ice-Rink

Od decembra 2019 bude v rámci areálu x-bionic® sphere pred reštauráciou Farrier’s Steak House sprístupnená ľadová plocha pod šírym nebom – Farrier’s Ice-Rink. Viac ako 600 metrov štvorcových rozsiahla ľadová plocha ponúkne zábavu na ľade pre malých i veľkých.

Farrier’s Ice-Rink bude počas decembra otvorený denne pre dopoľudňajšie (od 10.00 do 13.00 hod), popoľudnajšie (od 14.00 do 17.00 hod) a večerné korčuľovanie s osvetlením (od 18.00 do 21.00 hod) a v mesiacoch január a február bude pre verejnosť dostupný popoludní (14:00 – 17:00 a 18:00 – 21:00).

Základný lístok pre dospelých vyjde na 2.00 eurá, 1 euro pre deti do 12 rokov a vo večerných hodinách si korčuľujúci zaplatia 4 eurá za dospelého a 2 eurá za dieťa do 12 rokov. Vstupné si návštevníci môžu zakúpiť priamo v reštaurácii Farriers Steak House, kde mimo nich každý deň budú pracovníci Farrier’s Ice-Rink dohliadať na bezproblémový chod, bezpečnosť a pohodlie návštevníkov.

Atmosféru Farrier’s Ice-Rink bude dopĺňať hudobná kulisa, večerné osvetlenie klziska ako aj kulinárske špeciality Farrier’s Steak House, kde všetky grilované jedlá sú pripravované v originálnej toskánskej peci gastronomického umelca Paola Parisiho, ktorý ju vyvíjal mnoho rokov až svoje dielo vypracoval k dokonalosti. Mimo gastronomických zážitkov samotná reštaurácia Farrier’s Steak House ponúkne priestor aj na zohriatie a oddych korčuľujúcich pri teplom čaji alebo varenom víne, kde v zimných mesiacoch jej útulnú a hrejivú atmosféru umocňuje praskanie dreva v otvorenom kozube.

VIAC O FARRIERS STEAK HOUSE

Ponuka pre základné a materské školy

V mesiaci december organizované skupiny detí z materských a základných škôl môžu v dopoľudnajších hodinách využívať zdarma open-air ľadovú plochu od pondelka do piatka v časoch medzi 10.00 až 13.00 hod. Rezervácie skupinového korčuľovania tried prosím nahlasujte na tel. čísle +421 901 971 100.

Týmito aktivitami chce x-bionic® sphere vytvoriť priestor, kde deti môžu získať nové pohybové zručnosti a zároveň pomoc školám zrealizovať štátny vzdelávací program telesnej výchovy, ktorý obsahuje aj korčuľovanie ako sezónnu činnosť, s ktorou sa deti majú oboznámiť.

Projekt korčuľovania pre školy bude dostupný v januári a februári pre základné a materské školy v Šamoríne a okolí. V spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja a samosprávou prinesie bezplatný týždenný kurz korčuľovania, vrátane zabezpečenia korčuliarskej výbavy, dopravy a trénera s trénerským oprávnením. Pre viac informácii a rezervácie rovnako prosíme kontaktovať tel. čísle +421 901 971 100.