scroll down

WAHOO TRAINING ROOM

Ste nadšenci cyklistiky? Letná sezóna sa skončila a vy teraz rozmýšľate ako pokračovať a nestratiť ťažko získanú formu? Ponúkame vám riešenie vo forme indoorových jázd na cyklistických trenažéroch značky WAHOO – KICKR SMART V5 v prepojení s cestnými bicyklami značky BIANCHI. Trenažér ponúka ultra tichú jazdu a zážitky z jazdy takmer totožné s tréningom v exteriéri. Vyskúšajte si tak jazdu na profesionálnych trenažéroch, ktoré využívajú top atléti, ale aj hobby jazdci po celom svete.

Čo potrebujete?

  • Svoj čistý bicykel (11 alebo 10 prevodová kazeta na zadnom kolese).
  • Pre ľudí bez bicykla alebo začiatočníkov máme prichystané 2ks BIANCHI cestných bicyklov, ktoré sú už nastavené. Stačí nasadnúť a jazdiť.
  • Počítač alebo zariadenie, na ktorom sa pripojíte na niektorú z tréningových aplikácii (napr. Zwift). Samozrejme, dá sa jazdiť aj naprázdno bez podporných aplikácií.
  • Veci na prezlečenie.
  • A samozrejme chuť poriadne makať

WAHOO Training Room obsahuje

  • 8x KICKR HEADWIND SMART FAN
  • 8x KICKR TRAINER FLOORMAT
  • 8x KICKR SMART V5

Do miestnosti sa vstupuje cez hlavný vstup x-bionic power sphere

WAHOO Máte záujem o súkromné jazdy?


Nie je problém, stačí si dopredu rezervovať priestor pre váš klub, partiu prostredníctvom telefónneho čísla na Gym recepciu +421 313 262 361 alebo e-mailom na: gym@x-bionicsphere.com

Pondelok – Piatok 0600 – 2100
Sobota – Nedeľa 0700 – 1900

Cena

6,5 € / vstup

 

Povedali o nás

Silvia Švecová, Triatlon Pezinok

“Počas zimného sútredenia mladých triatlonistov zo Športového klubu triatlon Pezinok nám Olympijské tréningové centrum x-bionic® sphere vytvorilo opäť perfektné zázemie a podmienky pre všetky 3 disciplíny, kompenzačné cvičenia aj regeneráciu. Novinkou bola miestnosť vybavená 8 trenažérmi značky Wahoo Kickr Core, ktorú sme využili na tréningy cyklistiky. Jazdenie je možné voľné, ale aj pomocou online platforiem ako je napríklad Zwift. Spárovanie je veľmi jednoduché. Ak sa vyskytne nejaký problém, ochotný personál pomôže, či už s nastavením bicykla na trenažér alebo so spárovaním tréningových aplikácií. Najväčšia prednosť Wahoo Kickr Core  je TICHÝ tréning, ale aj presnosť merania výkonu.”