COOKIES
This website uses cookies to improve web browsing and provide additional features. Viac informácií.   I UNDERSTAND

Dear visitors, please click here to learn whether an event has been cancelled or rescheduled due to the current situation with the coronavirus outbreak.

scroll down

Sú mladé, krásne, cieľavedomé, bláznivé a milujú šport – 4bajkerky.

4bajkerky sú dievčatá Kika, Saška, Verča a Tamara. Kamarátky, ktoré spojil bicykel a láska k športu. Rozhodli sa vyskúšať svoje možnosti, k bicyklovaniu si pridali plávanie a beh a zaregistrovali sa na triatlon! Vy môžete spolu s nami sledovať ich prípravu v rámci nášho mini seriálu na webe, Facebooku či Instagrame.

Dnes vám odhalíme trochu viac z trénigového plánu našich 4bajkeriek. Dievčatá to zobrali vážne a aj napriek práci či škole, trénujú podľa profesionálneho tréningového plánu, ktorý si stiahli na internete. Ako hovorí Tamara: “Náš tréningový plán je naozaj náročný. V piatok poobede som rada, že som….a to sú ešte dva dni do rest day. Náš plán plním tak na 70-85%, lebo sa to nedá skĺbiť s robotou, priateľom, či oddychom.”

Pondelok: oddych

Utorok:     plávanie 2,5 km

Streda:      bicyklovanie 25 km

Štvrtok:    posilňovňa 60 minút

Piatok:       plávanie 2 km,  beh 5 km

Sobota:      plávanie / bicyklovanie / beh na výber

Nedeľa:      bicyklovanie 40 – 50 km

Tréning začínajú zvyčajne skoro ráno, ešte pred prácou. “Najradšej mám, keď si odtrénujem ešte pred robotou takže od 6:00 do 7:00 alebo 7:30 makám, týmpádom mám 5:15 budíček. Po robote zvyknem mať “voľno” takže ma čaká len prechádzka s mojim psíkom Csilkou a šipka do postele.” odpovedala nám Kika, na otázku kedy začínajú s tréningom.

Okrem skĺbenia tréningu s prácou je večný problém taška plná spotených vecí, mokrých plaviek a hlad, ktorý jednohlasne označili dievčatá za najväčšieho nepriateľa tejto náročnej prípravy. Veronika to zhrnula nasledovne: “Tašky stále plné vecí, spotených, mokrých z plávania. Celý režim je o skorom vstávaní, jedení, tréningu, labáku, škole, tréningu,..stále periem, vešiam a tak dokola.”

The Championship nás čaká 2. – 3. júna v našom rezorte a možnosť registrovať sa máte aj vy. Okrem náročnejších vzdialeností Olympic a stredného triatlonu môžete vyskúšať TryAthlon, ktorý je naozaj pre každého. Viac informácií hľadajte TU.