x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

užite si starostlivosť v X-BIONIC® HOTEL

služby pre hostí X-BIONIC® HOTEL

skrolovať nižšie

Pre hostí X-BIONIC® HOTEL sú dostupné všetky športoviská, voľnočasové priestory, reštaurácie a bary v rezorte. Okrem nich na vás čakajú aj ďalšie doplnkové hotelové služby ako prenájom áut či bicyklov, ktoré si môžete zakúpiť priamo pri objednávaní ubytovania.

Šport

Využite svoj pobyt na maximum a vyskúšajte naše moderné olympijské športoviská. Príďte si zlepšiť kondíciu, prekonať osobný rekord alebo jednoducho zrelaxovať pri aktívnom oddychu. K dispozícii sú vám kedykoľvek tieto možnosti:

Zábava a relax

Rozmaznajte svoje telo aj dušu a doprajte si zaslúžený oddych v našom wellness centre, či voľnočasových priestoroch, ktoré sú pohodlne dostupné priamo z hotela. Čaká na vás bohatý výber možností ako zrelaxovať, či zabaviť sa:

Reštaurácie

K dobrému hotelu rozhodne patrí aj zážitok z kvalitnej gastronómie. V x-bionic® flavour sphere na vás čaká niekoľko rôznych konceptov, z ktorých si vyberiete presne to, na čo máte chuť a náladu:

Kongresy, firemné eventy a súkromné akcie

Súčasťou starostlivosti v X-BIONIC® HOTEL je aj organizácia podujatí na kľúč. Či už potrebujete usporiadať firemný kongres, svadbu či rodinnú oslavu, radi vám poradíme, postaráme sa o organizáciu všetkých detailov i program a zariadime všetko k vašej maximálnej spokojnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ


Prenájom áut, bicyklov a kolobežiek

Pohyb v okolí x-bionic® sphere vám zjednodušia požičovne áut, bicyklov či kolobežiek. Neváhajte sa obrátiť na náš personál, ktorý vám rád poradí a poskytne všetky potrebné informácie.

OBJEDNAŤ POŽIČANIE AUTA
VIAC INFORMÁCIÍ O EUROPCAR
VIAC INFORMÁCIÍ O CARSENNabíjacia stanica pre elektromobily

Na hotelovom parkovisku sa nachádzajú štyri nabíjacie stanice AC so zásuvkami spoločnosti GreenWay. Stanice sú dostupné non-stop pre hotelových hostí, návštevníkov x-bionic aj verejnosť.
Nabíjanie je možné spustiť nabíjacou kartou alebo aplikáciou GreenWay, cez Mapu nabíjačiek na www.greenway.sk alebo jednorazovo. Informácie s návodom nájdete priamo na nabíjacej stanici.

NÁVOD NA POUŽITIE NABÍJACEJ STANICE

Stanice sú pripravené pre slovenský národný roaming (klienti ZSE Drive) aj pre medzinárodný roaming prostredníctvom partnerov GreenWay.

Potrebujete pomoc?

Klientská linka GreenWay je Vám k dispozícii nepretržite.

Telefón: +421 2 330 56 236
Technická linka je k dispozícii 24/7.
Chat na stránke greenway.sk a v aplikácii je k dispozícii 24/7.
E-mail: info@greenway.sk
V pracovné dni, v čase od 9:00 do 17:00, odpovedáme na každý e-mail do troch hodín.

Najnovšie informácie, ponuky a akcie
Viac informácií: www.greenway.sk


Bankomat 365.bank/Poštová banka

V rámci služieb nášho hotela je k dispozícií aj bankomat 365.bank/Poštová banka.

Umiestnený je v priestoroch hlavnej recepcie vedľa obchodu X-STORE.

Kontakt a rezervácie

Recepcia X-BIONIC® HOTEL

+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com