COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

x-bionic® strato sphere

exkluzívne ubytovanie v strešných apartmánoch

Rýchla rezervácia

Nenechajte si ujsť svoj termín a rezervujte si svoju izbu v x-bionic® sphere už teraz.

skrolovať nižšie

Pobyt v x-bionic® strato sphere patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Ponúka ubytovanie v najluxusnejších priestoroch X-BIONIC® HOTEL, v 12-tich priestranných strešných apartmánoch s dychberúcim západom slnka, rozdelených do troch pavilónov. Každý z pavilónov je jedinečný ako dizajnom tak i atmosférou, doplnený o unikátne umelecké diela Gordany Glass. V apartmánoch sú použité ušľachtilé materiály a luxusné zariadenie. V posteliach značky Hästens sa budete cítiť ako v bavlnke.


Najvyšší štandard ubytovania

Apartmány v x-bionic® strato sphere sú rozdelené do troch pavilónov, z ktorých každý je jedinečný ako dizajnom, tak i atmosférou. Tú dotvárajú nielen ušľachtilé materiály, ale aj umelecké diela a najluxusnejšie vybavenie.

Kedykoľvek je vám k dispozícii privátny plne zásobený bar so salónikom a terasou. Raňajky vám pripraví osobný kuchár a pobytom vás bude sprevádzať vlastný komorník, ktorý sa postará o to, aby bol váš pobyt v x-bionic® strato sphere dokonalý.

Octopus lounge

Octopus lounge je tým najluxusnejším priestorom X-BIONIC® HOTEL a predstavuje dokonalé miesto pre súkromné rokovanie, ničím nerušenú prácu alebo relax v privátnej knižnici s krbom. Nerobte kompromisy a doprajte si tú najvyššiu úroveň súkromia.

Strešný apartmán len pre seba

Doprajte si všetko, čo k luxusnému pobytu patrí. Radi vám prenajmeme celý strešný apartmán s obývačkou a krbom, jedálňou, kuchyňou a barom. V jedálenskej časti vám pripravíme delikátne á la carte raňajky a o všetky vaše priania sa postará komorník.

Studio suite

Ak neplánujete tráviť v izbe veľa času, Studio suite je vynikajúcim riešením. Apartmán s rozlohou 33 m2 je vybavený spálňou, šatníkom a kúpeľňou a poskytne vám pohodlný a príjemný pobyt.

One bedroom suite

Zažite príjemné chvíle v priestrannom apartmáne vybavenom obývačkou, spálňou, šatníkom a kúpeľňou. S rozlohou 66 m2 vám ponúkne dostatok priestoru pre prácu, zábavu aj príjemne strávený čas v súkromí.

 

Jacuzzi suite

Zabudnite na okolitý svet a zažite maximálne uvoľnenie v privátnej vírivke na terase s rozlohou viac ako 100 m2. Luxusne vybavený apartmán Jacuzzi suite s rozlohou 94 m2 je okrem nej vybavený obývačkou a dvoma spálňami so šatníkom a kúpeľňou.

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com