COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® strato sphere

exkluzívne ubytovanie v strešných apartmánoch

Rýchla rezervácia

Nenechajte si ujsť svoj termín a rezervujte si svoju izbu v x-bionic® sphere už teraz.

skrolovať nižšie

Pobyt v x-bionic® strato sphere patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Ponúka ubytovanie v najluxusnejších priestoroch X-BIONIC® HOTEL, v 12-tich priestranných strešných apartmánoch s dychberúcim západom slnka, rozdelených do troch pavilónov. Každý z pavilónov je jedinečný ako dizajnom tak i atmosférou, doplnený o unikátne umelecké diela Gordany Glass. V apartmánoch sú použité ušľachtilé materiály a luxusné zariadenie. V posteliach značky Hästens sa budete cítiť ako v bavlnke.


Najvyšší štandard ubytovania

Apartmány v x-bionic® strato sphere sú rozdelené do troch pavilónov, z ktorých každý je jedinečný ako dizajnom, tak i atmosférou. Tú dotvárajú nielen ušľachtilé materiály, ale aj umelecké diela a najluxusnejšie vybavenie.

Kedykoľvek je vám k dispozícii privátny plne zásobený bar so salónikom a terasou. Raňajky vám pripraví osobný kuchár a pobytom vás bude sprevádzať vlastný komorník, ktorý sa postará o to, aby bol váš pobyt v x-bionic® strato sphere dokonalý.

Octopus lounge

Octopus lounge je tým najluxusnejším priestorom X-BIONIC® HOTEL a predstavuje dokonalé miesto pre súkromné rokovanie, ničím nerušenú prácu alebo relax v privátnej knižnici s krbom. Nerobte kompromisy a doprajte si tú najvyššiu úroveň súkromia.

Strešný apartmán len pre seba

Doprajte si všetko, čo k luxusnému pobytu patrí. Radi vám prenajmeme celý strešný apartmán s obývačkou a krbom, jedálňou, kuchyňou a barom. V jedálenskej časti vám pripravíme delikátne á la carte raňajky a o všetky vaše priania sa postará komorník.

Studio suite

Ak neplánujete tráviť v izbe veľa času, Studio suite je vynikajúcim riešením. Apartmán s rozlohou 33 m2 je vybavený spálňou, šatníkom a kúpeľňou a poskytne vám pohodlný a príjemný pobyt.

One bedroom suite

Zažite príjemné chvíle v priestrannom apartmáne vybavenom obývačkou, spálňou, šatníkom a kúpeľňou. S rozlohou 66 m2 vám ponúkne dostatok priestoru pre prácu, zábavu aj príjemne strávený čas v súkromí.

 

Jacuzzi suite

Zabudnite na okolitý svet a zažite maximálne uvoľnenie v privátnej vírivke na terase s rozlohou viac ako 100 m2. Luxusne vybavený apartmán Jacuzzi suite s rozlohou 94 m2 je okrem nej vybavený obývačkou a dvoma spálňami so šatníkom a kúpeľňou.

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com