Staňte sa partnerom Olympijského tréningového centra x-bionic® sphere

skrolovať nižšie

Myšlienka vzniku

Rezort x-bionic® sphere vznikol vďaka myšlienke vytvoriť výnimočné podmienky pre každého, kto nielen rád športuje, ale potrpí si aj na kvalitný relax, gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času. Návštevníci tu okrem špičkových športovísk nájdu široké možnosti oddychu presne podľa svojej chuti a nálady.

x-bionic® sphere ponúka svoje priestory pre množstvo lokálnych aj medzinárodných športových podujatí, ktoré do Šamorína prilákali už veľké množstvo športovcov a divákov z celého sveta. Každá zóna v rezorte má svoju jedinečnú atmosférou, ktoré tvoria ideálne prostredie pre športovcov i širokú verejnosť.

Od roku 2017 je x-bionic® sphere oficiálnym Olympijským tréningovým centrom, ktoré ponúka profesionálne podmienky pre viacero olympijských športov. Či organizujeme medzinárodnú jazdeckú súťaž alebo lokálne preteky v plávaní, športovci si môžu vychutnať profesionálne vybavenie všetkých priestorov a tí, ktorí ich prišli podporiť, zažijú servis na najvyššej úrovni.

V minulých rokoch privítal rezort x-bionic® sphere tisíce profesionálnych aj amatérskych športovcov, desaťtisíce divákov a získal podporu a skvelú spätnú väzbu z každého kúta sveta. Ako prídavok k športovým podujatiam sa v rezorte x-bionic® sphere konalo aj množstvo kultúrnych podujatí, koncertov, stand-upov, talk shows a umeleckých predstavení.

Staňte sa našim partnerom

Zaujala vás vízia x-bionic® sphere? Spojte sa s nami, staňte sa naším partnerom alebo sponzorom a pomôžte nám v snahe posunúť športovú a voľnočasovú kultúru o krok ďalej.

Hlavní partneri

Partneri