COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

AdventureLand je tematické vonkajšie ihrisko vhodné pre všetky vekové kategórie detí aj dospelých. Je inšpirované históriou a zameraním regiónu, a vďaka svojej pestrosti je vynikajúcim miestom pre strávenie času s rodinou či kolegami.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

AdventureLand je otvorený denne.

Júl 900 – 2000
August 900 – 2000
September 1000 – 1900
Október  1000– 1800

Otváracie hodiny bufetu:

Júl (každý deň) 1100 – 1800
August (každý deň) 1100– 1800
September (cez víkend) 1100– 1800
Október (cez víkend) 1100– 1800

Cenník a dostupnosť

Vstupné na ihrisko je 2€ (4€ počas eventov bez konzumu) na časovo neobmedzený vstup pre jednu osobu.

Ihrisko je dostupné pre všetky deti, ktoré:

  • si zakúpili vstup
  • sú ubytované vo family izbách v našom hoteli
  • využívajú služby rezortu
  • sa zúčastňujú na platených akciách (oslavy, krúžky a pod.)

“Naše deti milujú AdventureLand! Radi sa hrajú vo vodnej časti, na točiacom sa kolese, či s animátormi počas víkendového programu.”

Alica Hamuliakovo

Atrakcie

AdventureLand je rozdelený do troch vekových zón, v ktorých nájdete zodpovedajúce atrakcie a prvky na rozvoj hrubej aj jemnej motoriky. Môžete si tak byť istí, že vaše deti sa zabavia a zostanú v bezpečí. K dispozícii je aj teambuildingová zóna ako stvorená pre zaujímavý oddych s kolegami.

Zóna 0-8 rokov

Zóna pre najmenšie deti nesie tému gazdovský dvor a obsahuje zónu pre batoľatá zameranú na rozvoj hrubej motoriky, teda hlavne chôdze. Deti sa zabavia na preliezkach a hojdačkách a zlepšia si chôdzu po nerovnom povrchu, vnímanie vzdialenosti a výšky.

Zóna 6-12 rokov

Témou prostrednej zóny je rybárska osada. Tá obsahuje fontánu na pitie a lavičky na oddych, ale aj studňu, labyrint s mostom a vodnú hru s ručnou pumpou na vodu.

Zóna 8-99 rokov

Všetky atrakcie v tretej zóne sú nadimenzované pre väčšie deti a dospelých a ponúkajú tak zaujímavú možnosť ako sa zabaviť a odviazať s priateľmi či kolegami. V zóne sa takisto nachádza bufet s vonkajším sedením a amfiteáter s kapacitou 20 ľudí. Predstavuje tak ideálny priestor na akúkoľvek spoločenskú akciu, ktorú vám radi zabezpečíme.

AKTUÁLNY PROGRAM V ADVENTURELAND

Služby a aktivity

Ihrisko AdventureLand je ideálnym miestom pre rodinnú oslavu, z ktorej si odnesiete nezabudnuteľné zážitky. Takisto však ponúka zaujímavú možnosť pre firemné teambuildingy plné zábavy. Organizáciu nechajte na nás – vymyslíme vám program a zabezpečíme všetko, čo k príjemne prežitému času patrí.

MÁM ZÁUJEM O OSLAVU
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 000
info@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® family sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® family sphere.

1
2
3
4
5
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. X-Bar
  4. Olym-Pick
  5. AdventureLand

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať nový zákaznícky program X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ