skrolovať nižšie

Dňa 18.06.2024 a 20.06.2024, bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

AdventureLand je dobrodružno-náučné vonkajšie ihrisko, rozložené na ploche takmer 14 árov. Svojou rozlohou a atrakciami prináša úžasné nezabudnuteľné zážitky pre všetky vekové skupiny, ale samozrejme hlavne pre deti. Atrakcie sú zvolené tak, aby u detí rozvíjali prvky hrubej aj jemnej motoriky. Môžete si tak byť istí, že sa vaše deti zabavia a zostanú v bezpečí.

Otváracie hodiny Adventureland

Lístky do Adventureland sú dostupné v x-perience store, alebo hlavnej hotelovej recepcii. Vstup do Adventureland je cez turniket umiestnený pri pavilóne Shark. Pre vstup použite čiarový kód vydanú našou obsluhou. Je nutné mať pri sebe aj pre spätnú kontrolu ústrižok o zaplatení a čiarové kódy.

Posledný vstup je možný hodinu pred uzatvorením.

 

Pondelok – Piatok Sobota – Nedeľa
Apríl od 13.04.2024 1000 – 2000 1000 – 2000
Máj – August 1000 – 2000 1000 – 2000
September – Október 1000 – 1800 1000 – 2000

 

 

Otváracie hodiny bufet AdventureLand

Momentálne je bufet mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie.

Cenník / Vstupné

Vstup Typ vstupu Cena
Dieťa od 1 r. Celodenný vstup 4 €
Dospelý Celodenný vstup 2 €
Vstupné pre skupiny (min. 10 detí) Celodenný vstup pre každé dieťa od 1 roka 2 €**
Deti do 1 roka, ZŤP osoby, ubytovaní hostia zadarmo ***
**je potrebné vopred sa dohodnúť sa s managerom AdventureLand

***je potrebné preukázať sa preukazom poistenca dieťaťa, alebo ZŤP preukazom

Atrakcie

Počas celej sezóny pre deti pripravujeme množstvo atraktívnych detských programov, divadielka v Amfiteátri, animačné programy, hudobno-zábavné besiedky a nezabúdame ani na detské a dospelácke brušká v našom AdventureLand Bufete. Určite sa oplatí prísť len tak sa ponaháňať, zahrať, prípadne prísť na akciu, alebo u nás osláviť narodeniny.

Zábavný areál pozostáva z nasledujúcich častí:

 • Rybárske siete
 • Lanová dráha
 • Pirátska loď
 • Cross fit zóna
 • Bludisko
 • Dedina a žatva
 • Vodný svet

Dedina a žatva je vhodná pre tých najmenších od 0-6 rokov. Deti objavia Kombajn, Koníky s maštaľou, alebo sa naboso prejdú po Ortopedickom chodníku. Vylezú lezeckou stenou na Vodný mlyn, prevetrajú hojdačky, či napečú bábovky v piesku.

Staršie deti od 6-12 rokov objavia nástrahy Lanovej dráhy a podarí sa im vymotať z Rybárskych sietí, či prefrčať Bludiskom až k studni a nabrať kondičku s rodičmi v CrossFit zóne. Všetci milujeme vodu, hlavne v horúčavách, a preto vyšantenie vo Vodnom svete príde vhod!

Pravidelná údržba vodného dielka v AdventureLand a upozornenie pre rodičov

Nakoľko je vo vodnom diele časť – prietokové jazierko – kde je voda úplne prírodná bez použitia akýchkoľvek chemikálií, v teplom slnečnom období sa automaticky tvoria vodné riasy, ktoré síce pravidelne odstraňujeme, avšak ich zamedzeniu nedokážeme zabrániť, žiadame rodičov, aby maximálne dbali na bezpečnosť svojich detí, nakoľko im hrozí pošmyknutie v danej časti.

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 000
info@x-bionicsphere.com

“Naše deti milujú AdventureLand! Radi sa hrajú vo vodnej časti, na točiacom sa kolese, či s animátormi počas víkendového programu.”

Alica Hamuliakovo
Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD

Aktuality v x-bionic® family sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® family sphere.

1
2
3
4
5
the universe of sports, leisure and innovation
 1. X-BIONIC® HOTEL
 2. Hotel Entry
 3. X-Bar
 4. Olym-Pick
 5. AdventureLand

Športové oblečenie od X-BIONIC®

Švajčiarska značka funkčného športového oblečenia X-BIONIC®, podľa ktorej bol pomenovaný aj rezort x-bionic sphere® vám prináša to najlepšie zo sveta športových odevov. Patentované technológie, špeciálne materiály a inteligentný koncept riadenia potu zaručujú vynikajúcu ochranu proti prehriatiu a prechladnutiu aj v tých najextrémnejších podmienkach. Technológie efektívne odvádzajú vlhkosť na miesta, kde sa telo najviac prehrieva, kontrolujú odparovanie potu a udržiavajú optimálnu telesnú teplotu tela na 37° C.
Presvedčte sa na vlastnej koži, že motto značky X-BIONIC® „Hreje keď je ti zima, chladí, keď sa potíš“ naozaj funguje.

Navštívte kamennú predajňu X-BIONIC® Premium store v lobby hotela, alebo nakupujte online.

Nemíňajte energiu na potenie, ale na šport.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®