COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Gym je jedno z najpokročilejších a najlepšie vybavených fitness centier na Slovensku. Je rozdelené na silovú a kardio zónu a s možnosťou skupinových tréningov tak ponúka naozaj neobmedzené možnosti pohybu pre každého.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

Gym je otvorený denne, s výnimkou špeciálnych podujatí.

Pondelok – Piatok 0600 – 2200
Sobota, Nedeľa, sviatky 0700 – 2100

Cenník

Kompletný cenník si môžete stiahnuť nižšie.

Vstup Typ vstupu Cena
Dospelý od 15 r. Jednorázový vstup 6 €
Dospelý od 15 r. Tréning s trénerom od 16 €
Vstup na skupinové cvičenie Jednorázový vstup od 8 €

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100 € získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20 € navyše.

Chcem získať X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD

„Z Gymu som ostal a ostávam príjemne prekvapený, keďže som nikdy nevidel väčšiu posilňovňu, a ani tak vybavenú. Je tam doslova všetko, no a to sa mi hodí, keďže chcem byť krásny.“

Lukáš Adamec spevák

Vybavenie

Gym je rozdelený na silovú a kardio zónu. Či chcete prísť cvičiť sami, s trénerom alebo v skupine, Gym je tu pre vás.

Silová zóna

 • 26 silových stanovíšť Technogym
 • 35 silových stanovíšť Cybex
 • 2 stanovištia Kenesis Technogym
 • 2 stanovištia flexibility
 • 2 drepovacie konštrukcie Cybex
 • PAVIGYM

Kardio zóna

 • 8 stanovíšť Cybex
 • 24 stanovíšť Technogym
 • Stanovištia s nastaviteľným TV kanálom a pripojením na internet
 • Strečingová časť

Solárium megaSun

Doprajte si dlhotrvajúce a rovnomerné opálenie pokožky bez vrások v našom úplne novom soláriu v Gym. Jeho jedinečnosť spočíva vo vysoko výkonných rubínovo červených LED diódach, ktoré poskytujú známe účinky kolagénu pre optimálne zabezpečenie hydratácie a revitalizácie, sviežosti, pružnosti, rozjasnenie, detoxikáciu a zbavenie sa pnutia pokožky a „nakopnutie“ tela k tvorbe vlastného kolagénu.

Kryosauna

Vyskúšajte jedinečnú kryoterapiu – modernú alternatívnu liečebnú metódu vhodnú na viacúčelovú regeneráciu tela. Kryoterapia – liečba chladom, je krátkodobé vystavenie tela extrémne nízkym teplotám (od -110°C do -190°C), ktoré bezpečne a prirodzene aktivuje stimuláciu obranyschopnosti ľudského organizmu a pomáha podporiť metabolické procesy v tele.

VIAC INFORMÁCIÍ

Nutričná poradňa

V našej nutričnej poradni ponúkame komplexné konzultácie a balíky, ktoré vám pomôžu k pozitívnej zmene životného štýlu. Všetko na mieru, zostavené priamo na základe Vašich požiadaviek.

VIAC INFORMÁCIÍ
Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ

Harmonogram skupinových cvičení do 31. 8. 2020

7:00 12:00 13:00 14:30 18:00 19:00 20:00
Pondelok Mobility
Utorok BODY ART Parkour Parkour
Streda
Štvrtok GYMSTICK MUSCLE Parkour Parkour
Piatok
Sobota Parkour Parkour Capoeira Moves
Nedeľa  HIIT

Na skupinové cvičenia je nutné sa prihlásiť / odhlásiť 24 hod. vopred e-mailom na gym@x-bionicsphere.com, najneskôr do 21 hod.

Bližšie informácie na telefónnych číslach : 031/ 313 262 361, 0904 929 748

alebo online : REZERVOVAŤ MIESTO

Skupinové cvičenia

Využite tréningy s našimi profesionálnymi trénermi alebo si nájdite vhodné skupinové cvičenie v našej ponuke.

Upozornenie: V prípade ak sa na skupinové cvičenie prihlási menej než 5 osôb, cvičenie sa neuskutoční.

HIIT

Intervalový tréning. Zrýchlite svoj metabolizmus intervalovým tréningom. Krátke, vysoko intenzívne a fyzicky náročné cvičenia budete striedať s odpočinkom, čím dosiahnete oveľa účinnejšie spaľovanie tukov. Zrýchlenie metabolizmu bude fungovať ešte 24 – 36 hodín po ukončení cvičenia.

Vyskúšajte náš intervalový tréning!

Nedeľa 1800

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Gymnastic Muscle

Originálna cvičebná metóda. Vypracujte si svaly jednoducho a efektívne zaujímavým tréningovým postupom, ktorý kombinuje rôzne fitness princípy. Vďaka tejto metóde cvičenia si lepšie vyformujete postavu a posilníte svalstvo. Originálna a všestranná pomôcka zlepší aj stabilitu vašich kĺbov, rozsah pohybu, koordináciu a rovnováhu. Gymstick je vhodný pre ženy a mužov ako aj pre všetky vekové kategórie.

Štvrtok 1800

 

Capoeira moves

Umenie bojového tanca – to je capoeira. Znie exoticky a vyzerá fantasticky. Spojenie bojového umenia s hudbou a tancom. Zahŕňa rôzne prvky sebaobrany, akrobacie, dynamiky a dokonca preverí vašu sústredenosť. Nedá sa jednoznačne povedať či je toto unikátne cvičenie šport, bojové umenie alebo folklór. Príďte si ju k nám vyskúšať a definujte si jej podstatu!

Vhodné pre dospelých aj pre deti od 6r., maximálny počet cvičiacich 12.

Sobota 1430

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Hardcore – Pevné brucho

Nečakajte, že sa počas tejto hodiny budete iba váľať po podložke. Ak chcete spevniť brušné svalstvo, zlepšiť si držanie tela a vyzerať ABsolútne fantasticky, tak Hardcore cvičenie je na to ako stvorené. Ploché brucho je to, čo chce skoro každý, a preto nechajte výhovorky doma a pridajte sa k nám! Hardcore je jedno z najúčinnejších cvičení zamerané na stred tela.

dočastne pozastavené

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Badass – Pevný zadok

Ten názov myslíme vážne. Rovnako ako toto cvičenie. Chcete mať oceľovo pevný sexi zadok a stehná ako zo železa? Vyformujte si telo k dokonalosti. Kvalita, technika, výdrž a sila. Tréning zahŕňa kombináciu silových aj izolovaných cvikov na zadok a nohy v rôznej obťažnosti pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Cvičenie, pri ktorom nie je určený limit. Očakávaný výsledok? Dokonalý brazílsky zadok a nohy ako z ocele.

dočastne pozastavené

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Body Art

Body Art kombinuje tréningové pózy a klasické dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Oproti klasickému tréningu, kde precvičujeme jednotlivé svalové skupiny, Body Art sa zameriava na ľudské telo ako celok a precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Pri cvičeniach sa využíva len váha vlastného tela.

Utorok 1800

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Krav Maga s  Robom Czingelom

Krav Maga je unikátny systém sebaobrany. Pôvodne bol vypracovaný pre sebaobranu a boj z blízka v izraelských bezpečnostných zložkách. Neskôr si získala svojich priaznivcov aj u bežnej verejnosti. Krav Maga sa vyznačuje hlavne údermi, kopmi a intuitívnymi reflexnými pohybmi. Techniky sú prispôsobené tak, aby boli jednoduché a dali sa naučiť v krátkom čase.

dočastne pozastavené

Cena:

10 € / hodina

Parkour s Erikom Wolnerom

Príďte si zacvičiť jedinečnú športovú disciplínu Parkour. Naučíte sa, ako sa bezpečne, plynule a efektívne presúvať z jedného miesta na druhé s použitím netradičných skokov, sált, premetov a iných akrobatických prvkov. Vďaka netradičným cvikom a pohybom zapájate aj hĺbkové svalstvo, čoho dôsledkom je značný rozvoj stability, rýchlosti a výdrže. S odborným vedením trénera Erika Wolnera, sú tieto tréningy určené pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Maximálny počet cvičiacich na tréningu je 15 ľudí.

Utorok  19:00
 Štvrtok  19:00
 Sobota  12:00 začiatočníci
 Sobota  13:00 pokročilí
 Sobota  14:00 individuálne tréningy

Cena:

10 € / hodina

Kde:

x-bionic® gymnastic sphere

 

Fitball Kids 

Nezabúdame ani na našich najmenších, a preto u nás nájdete všestranný tréning aj pre deti predškolského a školského veku, ktorý rozvíja pohyb a koordináciu tela. Cvičenie vedieme hravou a zábavnou formou s tými najlepšími trénermi. Základom je FIT lopta a deti si vyskúšajú jej správanie v rôznych polohách počas pohybu.

Vhodné pre deti od 6-10r., počet detí maximálne 12.

dočastne pozastavené

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Flow Yoga

Kombinácia práce s mysľou, energiou a telom. Ak to je to, čo práve hľadáte, tak flow yoga je pre vás ako stvorená. Zacvičte si s našou lektorkou štýl jogy, kde hrá dych prioritu, pôsobí ako kotva pri prechode z jednej pozície do druhej, pričom jednotlivé pozície sú spájané krátkymi zostavami, ktoré rozprúdia energiu a zahrejú organizmus. Prichádza tak k uvoľneniu napätia a zlepšeniu flexibility. Hodiny sú vhodné tak pre začiatočníkov, ako i pre pokročilých, ktorí si jogové pozície môžu prispôsobiť do ťažších variácií.

Streda od 1900

 Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Mobility

Vyskúšajte naše nové skupinové cvičenie pod vedením skúseného trénera Filipa Bolecha. Tréning je určený na zlepšenie pohybového aparátu, rozsahu pohyblivosti kĺbov a ako prevencia proti bolesti a zraneniam. Väčšina ľudí má zamestnanie, ktoré ich núti veľkú časť dňa presedieť v kancelárii, čo výrazne ovplyvní ich mobilitu. Cieľom tréningu sú aktivácia svalstva a výrazné zlepšenie držania tela, ktoré sú nevyhnutnosťou v každodennom živote. Pri cvičení sa využívajú fitlopty, expandery, overball a najmä váha vlastného tela. Vhodné aj pre seniorov.

Zlepšite si kvalitu svojho života, v ktorom pohyb nie je problémom, ale radosťou.

Pondelok od 700

 Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Osobní tréneri v Gym

Filip Bolech

Diplomovaný tréner fitness a kulturistiky 2. stupňa pohybujúci sa v oblasti fitness viac ako 9 rokov. Súčasne má 4-ročné súťažné skúsenosti.

Zameranie

 • formovanie postavy,
 • redukcia hmotnosti,
 • naberanie svalovej hmoty,
 • zvýšenie výkonu a kondície,
 • konzultácie o zdravom a vyváženom stravovaní,
 • vypracovanie cvičebného plánu na mieru,
 • špecializácia tréningového programu pre vekovú kategóriu 50+

Facebook Filip Bolech

Instagram – @filip bolech


Miroslav Čapka

Bývalý profesionálny hokejista s bohatými hráčskymi a trénerskými skúsenosťami zo zahraničia.

Už 15 rokov sa venuje individuálnej príprave športovcov, detí a mládeže vo viacerých druhoch športov – v hokeji, rugby a futbale. Vo Veľkej Británii pripravoval na testy príslušníkov ozbrojených zložiek. Komunikuje v slovenskom, anglickom a poľskom jazyku.

Certifikáty:

2000 – Tréner pre deti a mládež (hokej) – trénerská licencia triedy C
2008 – CYQ trainer of Fitness (UK)
2010 – CYQ nutrition and weight management unit certificate (UK)
2018 – Certificate EMS system (electrical muscle stimulation training)

Zameranie:

 • kondičná príprava, flexibilita, poúrazové stavy
 • redukcia hmotnosti, konzultácie o zdravom a vyváženom stravovaní, zostavenie jedálnička
 • fitball cvičenia, koordinácia tela
 • skupinové out door bootcampy a indoor treningy (spining, core, glutes)
 • X-BODY (EMS) systém tréningy
 • Power Plate tréningy

Oliver Rothschein

Silový a kondičný tréner, ktorý vám pomôže dosiahnuť fyzické ciele, naučiť sa správne vykonávať pohyb a žiť život bez bolesti. Zameriava sa taktiež na športovcov, ktorým zlepšuje športovo špecifický výkon.

Certifikáty:

2019: Programming

2018: Bolesť chrbtice – spojenie fyzioterapie, jógy a silového tréningu; Funkční a zdravé dolní končetiny; LIFE WITHOUT LIMITS; Bránicové dýchanie Level 1; Mobilita Level 1; Vrchná časť tela Level 1; Spodná časť tela Level 1; EST, periodizácia, program dizajn

2017: Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre 1; Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre 2

2016: Medzinárodný certifikát – Tréner fitness 1. kvalifikačného stupňa; Silový a kondičný tréner, Posvanc Fitness; Diagnostika pohybového systému; Funkční trénink; Trénink s TRX;

Ocenenie – Top tréner za kvartálne obdobie 1.7.2016-30.9.2016

Zameranie:

 • vstupné testovanie (diagnostika pohybového aparátu- pohybové vzory, testovanie skrátených a oslabených svalov)
 • kompenzačné cvičenia (zlepšenie flexibility a mobility)
 • zmena kompozície tela (redukcia tuku a naberanie svalovej hmoty)
 • tréningy zamerané na zlepšenie športovo špecifického výkonu

Facebook Oliver Rothschein Silový & kondičný tréner

Instagram – @trener_oliver_rothschein


Peter Turtev

Osobný tréner fitness a kulturistiky 1. triedy SAKFST s 30 ročnými trénerskými a súťažnými skúsenosťami.

2018 – 2. miesto na majstrovstvách Európy v kulturistike

2018 – 1. mieste na medzinárodných majstrovstvách Maďarska v kulturistike

2018 – 2. miesto na medzinárodných majstrovstvách Rakúska v kulturistike

Zameranie:

 • príprava športovcov na súťaže vo fitness a kulturistike
 • redukcia hmotnosti
 • naberanie svalovej hmoty
 • rozvoj sily a dynamiky

Martin Vrbjar


Tréner fitnes a kulturistiky 1. kvalifikačného stupňa, inštruktor pre fitnes 2. kvalifikačného stupňa, poradca v oblasti výživy a výživových doplnkov vo fitnes.

10 ročná súťažná prax v naturálnej kulturistike, majster SR a 3. miesto z MS v naturálnej kulturistike INBA.

TOTAL BODY TRAINING – workshop

Vysoká škola strečingu pre trénerov

Zameranie:

 • formovanie postavy,
 • úprava hmotnosti,
 • zlepšovanie fyzickej kondície, flexibility,
 • strečing,
 • poradenstvo v oblasti výživy a doplnkov,
 • tvorba jedálničkov na mieru,
 • kondičné, funkčné a vytrvalostné tréningy indoor/outdoor,
 • rozvoj/zlepšnie vytrvalosti – beh+cyklistika,
 • odborné strečingové cvičenia – statický, dynamický a asistovaný strečing.

Miroslav Seňan

Tréner športu pre všetkých, špecializácia fitnes – 5. kvalifikačný stupeň, metóda SM systém (stabilizácia, mobilizácia chrbtice), masér základnej – klasickej a športovej masáže, certifikát – reflexná masáž chrbta.

Zameranie

 • rozvoj svalovej sily, svalovej hmoty,
 • tvarovanie tela,
 • redukcia hmotnosti,
 • strečing,
 • odstraňovanie svalových disbalancií.

Marian Ujheli

Posobí v rôznych oblastiach športu ako je hokej, futbal, tenis a zameriava sa nielen na dospelých športovcov, ale aj na mládež. Ku každemu tréningu pristupuje individuálne podľa požadovaného cieľu klienta.

2012: Tréner 1.stupňa, Osvedčenie o kvalifikácií Trénera 1.stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

2014: Tréner 2. stupňa,Osvedčenie o kvalifikácií Trénera 1.stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

2018: Držiteľ certifikátu OPT MOV- Athletics Level 2

Držiteľ ďalších certifikátov: kinesio taping, REMAS klasická a športová masáž, lymfodrenáž, bankovanie, reflexné body chodidla

Zameranie

 • poradenstvo v oblasti výživy, životného štýlu a zdravia,
 • zdravé chudnutie a formovanie postavy,
 • športová výživa a pohybové aktivity
 • funkčný tréning
 • športová fyzioterapia a neuro-ortopedický stabilizačný systém
 • rozvoj kondície a koordinácie
 • chybné pohybové vzory – dynamická neuromuskulárna stabilizácia v športe a diagnostika pohybového aparátu
 • odstraňovanie svalových disbalancií.

Robert Végh

 

Fyzioterapii sa profesionálne venujem od roku 2009. Pri práci s ľudským telom, som si uvedomil, aká veľká je u ľudí potreba hýbať sa. To bola iskra, ktorá spustila môj sen o práci s ľudskými premenami.
Chyťte sa svojho dna, spoznajte a prekonajte svoje limity, ale výsledok stojí za to!

Mesačné programy zamerané na:

 • redukcia váhy
 • naberanie svalovej hmoty
 • komplexné zosilnenie tela

Recepcia

Informácie: +421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® power sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
3
4
the universe of sports, leisure and innovation
 1. X-BIONIC® HOTEL
 2. Hotel Entry
 3. X-BIONIC® Premium store
 4. Gym

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®