COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Gym je jedno z najpokročilejších a najlepšie vybavených fitness centier na Slovensku. Je rozdelené na silovú a kardio zónu a s možnosťou skupinových tréningov tak ponúka naozaj neobmedzené možnosti pohybu pre každého.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

Gym je otvorený denne, s výnimkou špeciálnych podujatí.

Pondelok – Piatok 0600 – 2100
Sobota, Nedeľa, sviatky 0700 – 2000

Cenník

Kompletný cenník si môžete stiahnuť nižšie.

Vstup Typ vstupu Cena
Dospelý od 15 r. Jednorázový vstup 6 €
Dospelý od 15 r. Tréning s trénerom od 16 €
Vstup na skupinové cvičenie Jednorázový vstup od 8 €

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100 € získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20 € navyše.

Chcem získať X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD

„Z Gymu som ostal a ostávam príjemne prekvapený, keďže som nikdy nevidel väčšiu posilňovňu, a ani tak vybavenú. Je tam doslova všetko, no a to sa mi hodí, keďže chcem byť krásny.“

Lukáš Adamec spevák

Vybavenie

Gym je rozdelený na silovú a kardio zónu. Či chcete prísť cvičiť sami, s trénerom alebo v skupine, Gym je tu pre vás.

Silová zóna

 • 26 silových stanovíšť Technogym
 • 35 silových stanovíšť Cybex
 • 2 stanovištia Kenesis Technogym
 • 2 stanovištia flexibility
 • 2 drepovacie konštrukcie Cybex
 • PAVIGYM

Kardio zóna

 • 8 stanovíšť Cybex
 • 24 stanovíšť Technogym
 • Stanovištia s nastaviteľným TV kanálom a pripojením na internet
 • Strečingová časť

Solárium megaSun

Doprajte si dlhotrvajúce a rovnomerné opálenie pokožky bez vrások v našom úplne novom soláriu v Gym. Jeho jedinečnosť spočíva vo vysoko výkonných rubínovo červených LED diódach, ktoré poskytujú známe účinky kolagénu pre optimálne zabezpečenie hydratácie a revitalizácie, sviežosti, pružnosti, rozjasnenie, detoxikáciu a zbavenie sa pnutia pokožky a „nakopnutie“ tela k tvorbe vlastného kolagénu.

Kryosauna

Vyskúšajte jedinečnú kryoterapiu – modernú alternatívnu liečebnú metódu vhodnú na viacúčelovú regeneráciu tela. Kryoterapia – liečba chladom, je krátkodobé vystavenie tela extrémne nízkym teplotám (od -110°C do -190°C), ktoré bezpečne a prirodzene aktivuje stimuláciu obranyschopnosti ľudského organizmu a pomáha podporiť metabolické procesy v tele.

VIAC INFORMÁCIÍ

Nutričná poradňa

V našej nutričnej poradni ponúkame komplexné konzultácie a balíky, ktoré vám pomôžu k pozitívnej zmene životného štýlu. Všetko na mieru, zostavené priamo na základe Vašich požiadaviek.

VIAC INFORMÁCIÍ
Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ

Harmonogram skupinových cvičení od 1. 9. 2020

7:00 9:00 10:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Pondelok Mobility BODY ART
Utorok Atletika XBS Parkour Thaibox
Streda Flow POWER YOGA
Štvrtok Atletika XBS Thaiboxí Parkour
Piatok
Sobota Flow POWER YOGA Thaibox  PILATES
Nedeľa  HIIT

Na skupinové cvičenia je nutné sa prihlásiť / odhlásiť 24 hod. vopred e-mailom na gym@x-bionicsphere.com, najneskôr do 21 hod.

Bližšie informácie na telefónnych číslach : 031/ 313 262 361, 0904 929 748

alebo online : REZERVOVAŤ MIESTO

Skupinové cvičenia

Využite tréningy s našimi profesionálnymi trénermi alebo si nájdite vhodné skupinové cvičenie v našej ponuke.

Upozornenie: V prípade ak sa na skupinové cvičenie prihlási menej než 5 osôb, cvičenie sa neuskutoční.

PILATES

Trpíte chronickými bolesťami chrbta či inými bolesťami pohybového aparátu? Vediete sedavý spôsob života, pociťujete dlhodobo únavu? Ponúkame Vám riešenie na vaše problémy v podobe cvičenia Pilates. Zameriava sa na vyrovnávanie svalovej nerovnováhy medzi preťaženými a ochabnutými svalmi ľudského tela, ktorá je najčastejšou príčinou chronických bolestí. Nezaťažuje chrbticu ani kĺby, preto je Pilates vhodný pre všetky vekové kategórie bez ohľadu na kondíciu cvičiaceho.

Sobota 1800  – 1900 

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

THAI BOX

Pozývame vás aj vaše deti do GYM v rezorte x-bionic® sphere Šamorín na tréning v jednom z najpopulárnejších bojových umení. Zdokonaľte si svoje telo aj ducha! Pretože presne o tom je bojový šport THAI BOX. Nazýva sa tiež umením ôsmich končatín, keďže aktivuje údery päsťami a lakťami s kopmi nôh a kolien.

Utorok 1800  – 1930 Deti
1930 – 2100 Dospelí
Štvrtok 1800  – 1930 Deti
1930 – 2100 Dospelí
Sobota 1000  – 1200 Deti a dospelí spolu

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

HIIT

Intervalový tréning. Zrýchlite svoj metabolizmus intervalovým tréningom. Krátke, vysoko intenzívne a fyzicky náročné cvičenia budete striedať s odpočinkom, čím dosiahnete oveľa účinnejšie spaľovanie tukov. Zrýchlenie metabolizmu bude fungovať ešte 24 – 36 hodín po ukončení cvičenia.

Vyskúšajte náš intervalový tréning!

Nedeľa 1800

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Gymnastic Muscle

Originálna cvičebná metóda. Vypracujte si svaly jednoducho a efektívne zaujímavým tréningovým postupom, ktorý kombinuje rôzne fitness princípy. Vďaka tejto metóde cvičenia si lepšie vyformujete postavu a posilníte svalstvo. Originálna a všestranná pomôcka zlepší aj stabilitu vašich kĺbov, rozsah pohybu, koordináciu a rovnováhu. Gymstick je vhodný pre ženy a mužov ako aj pre všetky vekové kategórie.

Štvrtok 1800

 

Capoeira moves

Umenie bojového tanca – to je capoeira. Znie exoticky a vyzerá fantasticky. Spojenie bojového umenia s hudbou a tancom. Zahŕňa rôzne prvky sebaobrany, akrobacie, dynamiky a dokonca preverí vašu sústredenosť. Nedá sa jednoznačne povedať či je toto unikátne cvičenie šport, bojové umenie alebo folklór. Príďte si ju k nám vyskúšať a definujte si jej podstatu!

Vhodné pre dospelých aj pre deti od 6r., maximálny počet cvičiacich 12.

Sobota 1430

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Hardcore – Pevné brucho

Nečakajte, že sa počas tejto hodiny budete iba váľať po podložke. Ak chcete spevniť brušné svalstvo, zlepšiť si držanie tela a vyzerať ABsolútne fantasticky, tak Hardcore cvičenie je na to ako stvorené. Ploché brucho je to, čo chce skoro každý, a preto nechajte výhovorky doma a pridajte sa k nám! Hardcore je jedno z najúčinnejších cvičení zamerané na stred tela.

dočastne pozastavené

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Badass – Pevný zadok

Ten názov myslíme vážne. Rovnako ako toto cvičenie. Chcete mať oceľovo pevný sexi zadok a stehná ako zo železa? Vyformujte si telo k dokonalosti. Kvalita, technika, výdrž a sila. Tréning zahŕňa kombináciu silových aj izolovaných cvikov na zadok a nohy v rôznej obťažnosti pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Cvičenie, pri ktorom nie je určený limit. Očakávaný výsledok? Dokonalý brazílsky zadok a nohy ako z ocele.

dočastne pozastavené

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Body Art

Body Art kombinuje tréningové pózy a klasické dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Oproti klasickému tréningu, kde precvičujeme jednotlivé svalové skupiny, Body Art sa zameriava na ľudské telo ako celok a precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Pri cvičeniach sa využíva len váha vlastného tela.

Pondelok 1800

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Krav Maga s  Robom Czingelom

Krav Maga je unikátny systém sebaobrany. Pôvodne bol vypracovaný pre sebaobranu a boj z blízka v izraelských bezpečnostných zložkách. Neskôr si získala svojich priaznivcov aj u bežnej verejnosti. Krav Maga sa vyznačuje hlavne údermi, kopmi a intuitívnymi reflexnými pohybmi. Techniky sú prispôsobené tak, aby boli jednoduché a dali sa naučiť v krátkom čase.

dočastne pozastavené

Cena:

10 € / hodina

Parkour s Erikom Wolnerom

Príďte si zacvičiť jedinečnú športovú disciplínu Parkour. Naučíte sa, ako sa bezpečne, plynule a efektívne presúvať z jedného miesta na druhé s použitím netradičných skokov, sált, premetov a iných akrobatických prvkov. Vďaka netradičným cvikom a pohybom zapájate aj hĺbkové svalstvo, čoho dôsledkom je značný rozvoj stability, rýchlosti a výdrže. S odborným vedením trénera Erika Wolnera, sú tieto tréningy určené pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Maximálny počet cvičiacich na tréningu je 15 ľudí.

Utorok  19:00
 Štvrtok  19:00
 Sobota  12:00 začiatočníci
 Sobota  13:00 pokročilí
 Sobota  14:00 individuálne tréningy

Cena:

10 € / hodina

Kde:

x-bionic® gymnastic sphere

 

Fitball Kids 

Nezabúdame ani na našich najmenších, a preto u nás nájdete všestranný tréning aj pre deti predškolského a školského veku, ktorý rozvíja pohyb a koordináciu tela. Cvičenie vedieme hravou a zábavnou formou s tými najlepšími trénermi. Základom je FIT lopta a deti si vyskúšajú jej správanie v rôznych polohách počas pohybu.

Vhodné pre deti od 6-10r., počet detí maximálne 12.

dočastne pozastavené

Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Flow POWER Yoga

Kombinácia práce s mysľou, energiou a telom. Ak to je to, čo práve hľadáte, tak flow yoga je pre vás ako stvorená. Zacvičte si s našou lektorkou štýl jogy, kde hrá dych prioritu, pôsobí ako kotva pri prechode z jednej pozície do druhej, pričom jednotlivé pozície sú spájané krátkymi zostavami, ktoré rozprúdia energiu a zahrejú organizmus. Prichádza tak k uvoľneniu napätia a zlepšeniu flexibility. Hodiny sú vhodné tak pre začiatočníkov, ako i pre pokročilých, ktorí si jogové pozície môžu prispôsobiť do ťažších variácií.

Streda od 1900
Sobota od 900

 Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Mobility

Vyskúšajte naše nové skupinové cvičenie pod vedením skúseného trénera Filipa Bolecha. Tréning je určený na zlepšenie pohybového aparátu, rozsahu pohyblivosti kĺbov a ako prevencia proti bolesti a zraneniam. Väčšina ľudí má zamestnanie, ktoré ich núti veľkú časť dňa presedieť v kancelárii, čo výrazne ovplyvní ich mobilitu. Cieľom tréningu sú aktivácia svalstva a výrazné zlepšenie držania tela, ktoré sú nevyhnutnosťou v každodennom živote. Pri cvičení sa využívajú fitlopty, expandery, overball a najmä váha vlastného tela. Vhodné aj pre seniorov.

Zlepšite si kvalitu svojho života, v ktorom pohyb nie je problémom, ale radosťou.

Pondelok od 700

 Cena:

8 € / hodina (6,66€ s výhodami X-CARD)

Osobní tréneri v Gym

Filip Bolech

Diplomovaný tréner fitness a kulturistiky 2. stupňa pohybujúci sa v oblasti fitness viac ako 9 rokov. Súčasne má 4-ročné súťažné skúsenosti.

Zameranie

 • formovanie postavy,
 • redukcia hmotnosti,
 • naberanie svalovej hmoty,
 • zvýšenie výkonu a kondície,
 • konzultácie o zdravom a vyváženom stravovaní,
 • vypracovanie cvičebného plánu na mieru,
 • špecializácia tréningového programu pre vekovú kategóriu 50+

Facebook Filip Bolech

Instagram – @filip bolech


Miroslav Čapka

Bývalý profesionálny hokejista s bohatými hráčskymi a trénerskými skúsenosťami zo zahraničia.

Už 15 rokov sa venuje individuálnej príprave športovcov, detí a mládeže vo viacerých druhoch športov – v hokeji, rugby a futbale. Vo Veľkej Británii pripravoval na testy príslušníkov ozbrojených zložiek. Komunikuje v slovenskom, anglickom a poľskom jazyku.

Certifikáty:

2000 – Tréner pre deti a mládež (hokej) – trénerská licencia triedy C
2008 – CYQ trainer of Fitness (UK)
2010 – CYQ nutrition and weight management unit certificate (UK)
2018 – Certificate EMS system (electrical muscle stimulation training)

Zameranie:

 • kondičná príprava, flexibilita, poúrazové stavy
 • redukcia hmotnosti, konzultácie o zdravom a vyváženom stravovaní, zostavenie jedálnička
 • fitball cvičenia, koordinácia tela
 • skupinové out door bootcampy a indoor treningy (spining, core, glutes)
 • X-BODY (EMS) systém tréningy
 • Power Plate tréningy

Oliver Rothschein

Silový a kondičný tréner, ktorý vám pomôže dosiahnuť fyzické ciele, naučiť sa správne vykonávať pohyb a žiť život bez bolesti. Zameriava sa taktiež na športovcov, ktorým zlepšuje športovo špecifický výkon.

Certifikáty:

2019: Programming

2018: Bolesť chrbtice – spojenie fyzioterapie, jógy a silového tréningu; Funkční a zdravé dolní končetiny; LIFE WITHOUT LIMITS; Bránicové dýchanie Level 1; Mobilita Level 1; Vrchná časť tela Level 1; Spodná časť tela Level 1; EST, periodizácia, program dizajn

2017: Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre 1; Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre 2

2016: Medzinárodný certifikát – Tréner fitness 1. kvalifikačného stupňa; Silový a kondičný tréner, Posvanc Fitness; Diagnostika pohybového systému; Funkční trénink; Trénink s TRX;

Ocenenie – Top tréner za kvartálne obdobie 1.7.2016-30.9.2016

Zameranie:

 • vstupné testovanie (diagnostika pohybového aparátu- pohybové vzory, testovanie skrátených a oslabených svalov)
 • kompenzačné cvičenia (zlepšenie flexibility a mobility)
 • zmena kompozície tela (redukcia tuku a naberanie svalovej hmoty)
 • tréningy zamerané na zlepšenie športovo špecifického výkonu

Facebook Oliver Rothschein Silový & kondičný tréner

Instagram – @trener_oliver_rothschein


Peter Turtev

Osobný tréner fitness a kulturistiky 1. triedy SAKFST s 30 ročnými trénerskými a súťažnými skúsenosťami.

2018 – 2. miesto na majstrovstvách Európy v kulturistike

2018 – 1. mieste na medzinárodných majstrovstvách Maďarska v kulturistike

2018 – 2. miesto na medzinárodných majstrovstvách Rakúska v kulturistike

Zameranie:

 • príprava športovcov na súťaže vo fitness a kulturistike
 • redukcia hmotnosti
 • naberanie svalovej hmoty
 • rozvoj sily a dynamiky

Martin Vrbjar


Tréner fitnes a kulturistiky 1. kvalifikačného stupňa, inštruktor pre fitnes 2. kvalifikačného stupňa, poradca v oblasti výživy a výživových doplnkov vo fitnes.

10 ročná súťažná prax v naturálnej kulturistike, majster SR a 3. miesto z MS v naturálnej kulturistike INBA.

TOTAL BODY TRAINING – workshop

Vysoká škola strečingu pre trénerov

Zameranie:

 • formovanie postavy,
 • úprava hmotnosti,
 • zlepšovanie fyzickej kondície, flexibility,
 • strečing,
 • poradenstvo v oblasti výživy a doplnkov,
 • tvorba jedálničkov na mieru,
 • kondičné, funkčné a vytrvalostné tréningy indoor/outdoor,
 • rozvoj/zlepšnie vytrvalosti – beh+cyklistika,
 • odborné strečingové cvičenia – statický, dynamický a asistovaný strečing.

Miroslav Seňan

Tréner športu pre všetkých, špecializácia fitnes – 5. kvalifikačný stupeň, metóda SM systém (stabilizácia, mobilizácia chrbtice), masér základnej – klasickej a športovej masáže, certifikát – reflexná masáž chrbta.

Zameranie

 • rozvoj svalovej sily, svalovej hmoty,
 • tvarovanie tela,
 • redukcia hmotnosti,
 • strečing,
 • odstraňovanie svalových disbalancií.

Marian Ujheli

Posobí v rôznych oblastiach športu ako je hokej, futbal, tenis a zameriava sa nielen na dospelých športovcov, ale aj na mládež. Ku každemu tréningu pristupuje individuálne podľa požadovaného cieľu klienta.

2012: Tréner 1.stupňa, Osvedčenie o kvalifikácií Trénera 1.stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

2014: Tréner 2. stupňa,Osvedčenie o kvalifikácií Trénera 1.stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

2018: Držiteľ certifikátu OPT MOV- Athletics Level 2

Držiteľ ďalších certifikátov: kinesio taping, REMAS klasická a športová masáž, lymfodrenáž, bankovanie, reflexné body chodidla

Zameranie

 • poradenstvo v oblasti výživy, životného štýlu a zdravia,
 • zdravé chudnutie a formovanie postavy,
 • športová výživa a pohybové aktivity
 • funkčný tréning
 • športová fyzioterapia a neuro-ortopedický stabilizačný systém
 • rozvoj kondície a koordinácie
 • chybné pohybové vzory – dynamická neuromuskulárna stabilizácia v športe a diagnostika pohybového aparátu
 • odstraňovanie svalových disbalancií.

Robert Végh

 

Fyzioterapii sa profesionálne venujem od roku 2009. Pri práci s ľudským telom, som si uvedomil, aká veľká je u ľudí potreba hýbať sa. To bola iskra, ktorá spustila môj sen o práci s ľudskými premenami.
Chyťte sa svojho dna, spoznajte a prekonajte svoje limity, ale výsledok stojí za to!

Mesačné programy zamerané na:

 • redukcia váhy
 • naberanie svalovej hmoty
 • komplexné zosilnenie tela

Recepcia

Informácie: +421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® power sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
3
4
the universe of sports, leisure and innovation
 1. X-BIONIC® HOTEL
 2. Hotel Entry
 3. X-BIONIC® Premium store
 4. Gym

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®