skrolovať nižšie

x-bionic® sphere sa nachádza v prekrásnom šamorínskom regióne ako stvorenom na trávenie voľného času v prírode. Okolie rezortu je ideálne na beh a prechádzky, ale aj cyklotúry, splavy, vodné športy a ďalšie športové a relaxačné aktivity.

Požičovňa bicyklov a kolobežiek

Prevezte sa po okolí x-bionic® sphere na značkovom bicykli BIANCHI alebo kolobežke. Požičanie bicyklov si vybavíte na recepcii alebo v X-STORE.

Jazdecká škola

Máločo vie nahradiť pocit z jazdy na koni. Či už ste prišli s rodinou, priateľmi alebo kolegami, v jazdeckej škole NAPOLI si oddýchnete, zašportujete a zažijete príjemné chvíle v spoločnosti koní.

VIAC INFORMÁCIÍ O JAZDECTVE

Golf

Golf je ideálnym spôsobom ako rozhýbať telo a upokojiť myseľ. Golf Club Welten, Black River Resort Bernolákovo či Green Resort Borša sú na to ideálnym miestom bez ohľadu na to, či ste skúsený hráč alebo si golf chcete ešte len vyskúšať.

VIAC INFORMÁCIÍ O GOLFE

Slovakia Ring

V bezprostrednej blízkosti x-bionic® sphere nájdete aj najväčší slovenský závodný okruh Slovakia Ring, na ktorom si môžete vyskúšať rýchlu jazdu alebo zlepšiť svoje vodičské zručnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ O SLOVAKIARING

Kontakt a rezervácie

+421 901 971 110
event@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®