COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií.   ROZUMIEM
Bazény

Zapojte sa do letnej súťaže Zdolaj Aquatic ninja a získajte ceny v hodnote 3456€. Viac informácií o súťaži.

skrolovať nižšie

x-bionic® sphere sa nachádza v prekrásnom šamorínskom regióne ako stvorenom na trávenie voľného času v prírode. Okolie rezortu je ideálne na beh a prechádzky, ale aj cyklotúry, splavy, vodné športy a ďalšie športové a relaxačné aktivity.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Vodné športy

x-bionic® sphere je situovaný v tichom prostredí brehu rieky Dunaj, vďaka čomu je vám k dispozícii široký výber vodných športov a aktivít.

 • Plavby loďou
 • Wakeboard a vodné skútre
 • Kajaky a kanoe
 • Člnky, vodné bicykle a dračie lode
KONTAKT A REZERVÁCIA

Rekreačná oblasť Čilistov

Neďaleko x-bionic® sphere sa nachádza rekreačná oblasť Čilistov, v ktorej nájdete množstvo aktivít, pri ktorých zažijete niečo nové, zabavíte sa a zrelaxujete zároveň.

 • Pétanque, tenis a bedminton
 • Paintball a streľba z kuše
 • Vznášadlo
 • Zorbing a aquazorbing
KONTAKT A REZERVÁCIA

Cyklotúra a splav dunajských ramien

Vynikajúcou možnosťou pre milovníkov pohybu na čerstvom vzduchu je splav Dunaja kombinovaný s cyklotúrou, ktorý vám radi zorganizujeme na kľúč. Jeho program je nasledovný:

 1. Požičanie bicyklov z našej požičovne
 2. Skupinový odchod so sprievodcom po hrádzi do Kyselice
 3. Prechod kompou do Vojky
 4. Nalodenie na kanoe s inštruktormi
 5. Splav 1. časť
 6. Oddych – prestávka a malé občerstvenie
 7. Splav 2. časť
 8. Bicyklami naspäť cez Vojku do Kyselice a naspäť do areálu

V prípade záujmu nás kontaktuje a radi vám povieme viac a zorganizujeme celý výlet.

KONTAKT A REZERVÁCIA

Požičovňa bicyklov a kolobežiek

Prevezte sa po okolí x-bionic® sphere na značkovom bicykli BIANCHI alebo kolobežke. Požičanie bicyklov si vybavíte na recepcii alebo v X-STORE.

Jazdecká škola

Máločo vie nahradiť pocit z jazdy na koni. Či už ste prišli s rodinou, priateľmi alebo kolegami, v jazdeckej škole NAPOLI si oddýchnete, zašportujete a zažijete príjemné chvíle v spoločnosti koní.

VIAC INFORMÁCIÍ O JAZDECTVE

Golf

Golf je ideálnym spôsobom ako rozhýbať telo a upokojiť myseľ. Golf Club Welten, Black River Resort Bernolákovo či Green Resort Borša sú na to ideálnym miestom bez ohľadu na to, či ste skúsený hráč alebo si golf chcete ešte len vyskúšať.

VIAC INFORMÁCIÍ O GOLFE

Slovakia Ring

V bezprostrednej blízkosti x-bionic® sphere nájdete aj najväčší slovenský závodný okruh Slovakia Ring, na ktorom si môžete vyskúšať rýchlu jazdu alebo zlepšiť svoje vodičské zručnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ O SLOVAKIARING

Prenájom áut

Ak sa chcete previezť po okolí alebo navštíviť vzdialenejšie destinácie, je vám k dipozícii požičovňa áut. Neváhajte sa obrátiť na náš personál, ktorý vám rád poradí a poskytne všetky potrebné informácie.

CHCEM SI POŽIČAŤ AUTO           VIAC INFORMÁCIÍ O EUROPCAR

Kontakt a rezervácie

+421 901 971 110
event@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať výhodný vernostný program spojený s našou  X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

Chcem získať X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ