COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

V dňoch 14.9.2021 – 26.9.2021 (vrátane) budú priestory Olympijského tréningového centra uzatvorené pre verejnosť. Priestor bude prispôsobený pre potreby organizácie Majstrovstiev sveta v kanoistike. Platné obmedzenia pre jednotlivé prevádzky nájdete tu.

skrolovať nižšie

Ak vám učarovala ázijská kuchyňa alebo sa ju ešte len chystáte objaviť, reštaurácia APANI® je pre vás ako stvorená. Ázijské špeciality pripravené z čerstvých a rozmanitých surovín vám tu pripravíme priamo pred vami. Príďte si pochutiť na tradičných japonských jedlách a nápojoch, ktoré vám odhalia tie najchutnejšie zákutia krajiny vychádzajúceho slnka.

Ázijská reštaurácia APANI® zmenila svoje chute pod taktoukou šéfkuchára reštaurácie APANI® Christiána Betku. Zostavili pre vás menu, ktorého základom sú maximálne čerstvé suroviny. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Otváracie hodiny

Pondelok – Nedeľa 1130 – 2300   (posledná objednávka možná do 22:30)

Jedálny lístok

Jedinečné á la carte menu reštaurácie APANI® sme pripravili s ohľadom ako na koncept reštaurácie, tak na kvalitu a rozmanitosť. Vyberte si, alebo si nechajte poradiť od nášho skúseného personálu.

Jedálny lístok

Jedinečné á la carte menu reštaurácie APANI® sme pripravili s ohľadom ako na koncept reštaurácie, tak na kvalitu a rozmanitosť. Vyberte si, alebo si nechajte poradiť od nášho skúseného personálu.

Predjedlá

Takko hotate – Plátky chobotnice s grilovanou mušľou svätého Jakuba a enoki hubami

Sashimi new style – Losos,morský vlk, tuniak a wasabi krevety

Polievky

Miso shiru – Jemný vývar z tuniaka a miso pasty s tofu, wakame riasou, so sklenenými rezancami a jarnou cibuľkou

Suimono hotate – Rybací vývar s mušľou Svätého Jakuba a jarnou cibuľkou

Hlavné jedlá

Gyunikku no Foagura – Hovädzí steak s foie gras, hubami, cukrovým hráškom, klíčkami a jednostrúčikovým cesnakom

Black burger teriyaki – Grilované kuracie teriyaki, syr cheddar, vajíčko , slanina, japonská majonéza a hranolky zo sladkých zemiakov

Dezerty

Passion fruit banana soufflé– Suflé z banánov a marakuje s domácou zmrzlinou

Chocolate fondant – Lávový koláčik s domácou zmrzlinou

Počas pobytov v Japonsku som spoznával miestne špeciality a kultúru japonskej kuchyne. Pochopil som japonský spôsob života a všetky skúsenosti, ktoré som o japonskej kuchyni získal, rád odovzdávam ďalej na svojich workshopoch aj amatér­skym kuchárom. Verím, že dnes sa staneme na malú chvíľku priateľmi. Lebo každý, kto vie oceniť gastronomické umenie, je mojim priateľom.

Alexander Illeš šéfkuchár APANI®

Prinesiem vám Áziu podľa mňa „novú a inú“.

APANI je pre mňa nová výzva, ktorá ma napĺňa a zároveň mi dáva neskutočnú energiu pripravovať pre Vás jedlá „trochu inak“ než ste boli doteraz zvyknutí. Uprednostňujem pracovať s čerstvými surovinami, bylinkami a to hlavne rybami, ktoré si rád sám spracujem.

Christián Betka šéfkuchár APANI®

Šéfkuchár, ktorému koluje v žilách Ázijská kuchyňa.

Bol som v Japonsku na pracovnej stáži v Tokiu. V tomto období som zažil osobné kulinárske osvietenie. Každým nádychom som prenikol viac a viac do čarov miestnej kuchyne a uvedomoval si rozdiel ako v Japonsku vnímajú jedlo, spôsob prípravy pokrmov a ingrediencie, z ktorých pokrm pripravujú, oproti nášmu pohľadu na gastronómiu.

Michal Konrád šéfkuchár podieľajúci sa na tvorbe nového menu APANI®
Kontakt a rezervácie

x-bionic® flavour sphere

+421 904 210 261
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® flavour sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. APANI®