COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolovať nižšie

Reštaurácia APANI® je do odvolania pre verejnosť zatvorená.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: +421904210261  

Ak vám učarovala ázijská kuchyňa alebo sa ju ešte len chystáte objaviť, reštaurácia APANI® je pre vás ako stvorená. Ázijské špeciality pripravené z čerstvých a rozmanitých surovín vám tu pripravíme priamo pred vami. Príďte si pochutiť na tradičných japonských jedlách a nápojoch, ktoré vám odhalia tie najchutnejšie zákutia krajiny vychádzajúceho slnka.

Ázijská reštaurácia APANI® od začiatku októbra zmenila svoje chute pod taktoukou Michala Konráda a nového šéfkuchára reštaurácie APANI® Christiána Betku. Zostavili pre vás nové menu, ktorých základom sú maximálne čerstvé suroviny. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Otváracie hodiny pre osobný odber a donášku

Pondelok – Nedeľa 1130 – 2100   (posledná objednávka možná do 20:30)

Jedálny lístok

Jedinečné á la carte menu reštaurácie APANI® sme pripravili s ohľadom ako na koncept reštaurácie, tak na kvalitu a rozmanitosť. Vyberte si, alebo si nechajte poradiť od nášho skúseného personálu.

Jedálny lístok

Jedinečné á la carte menu reštaurácie APANI® sme pripravili s ohľadom ako na koncept reštaurácie, tak na kvalitu a rozmanitosť. Vyberte si, alebo si nechajte poradiť od nášho skúseného personálu.

Predjedlá

Takko hotate – Plátky chobotnice s grilovanou mušľou svätého Jakuba a enoki hubami

Sashimi new style – Losos,morský vlk, tuniak a wasabi krevety

Polievky

Miso shiru – Jemný vývar z tuniaka a miso pasty s tofu, wakame riasou, so sklenenými rezancami a jarnou cibuľkou

Suimono hotate – Rybací vývar s mušľou Svätého Jakuba a jarnou cibuľkou

Hlavné jedlá

Gyunikku no Foagura – Hovädzí steak s foie gras, hubami, cukrovým hráškom, klíčkami a jednostrúčikovým cesnakom

Black burger teriyaki – Grilované kuracie teriyaki, syr cheddar, vajíčko , slanina, japonská majonéza a hranolky zo sladkých zemiakov

Dezerty

Passion fruit banana soufflé– Suflé z banánov a marakuje s domácou zmrzlinou

Chocolate fondant – Lávový koláčik s domácou zmrzlinou

Počas pobytov v Japonsku som spoznával miestne špeciality a kultúru japonskej kuchyne. Pochopil som japonský spôsob života a všetky skúsenosti, ktoré som o japonskej kuchyni získal, rád odovzdávam ďalej na svojich workshopoch aj amatér­skym kuchárom. Verím, že dnes sa staneme na malú chvíľku priateľmi. Lebo každý, kto vie oceniť gastronomické umenie, je mojim priateľom.

Alexander Illeš šéfkuchár APANI®

Prinesiem vám Áziu podľa mňa „novú a inú“.

APANI je pre mňa nová výzva, ktorá ma napĺňa a zároveň mi dáva neskutočnú energiu pripravovať pre Vás jedlá „trochu inak“ než ste boli doteraz zvyknutí. Uprednostňujem pracovať s čerstvými surovinami, bylinkami a to hlavne rybami, ktoré si rád sám spracujem.

Christián Betka šéfkuchár APANI®

Šéfkuchár, ktorému koluje v žilách Ázijská kuchyňa.

Bol som v Japonsku na pracovnej stáži v Tokiu. V tomto období som zažil osobné kulinárske osvietenie. Každým nádychom som prenikol viac a viac do čarov miestnej kuchyne a uvedomoval si rozdiel ako v Japonsku vnímajú jedlo, spôsob prípravy pokrmov a ingrediencie, z ktorých pokrm pripravujú, oproti nášmu pohľadu na gastronómiu.

Michal Konrád šéfkuchár podieľajúci sa na tvorbe nového menu APANI®
Kontakt a rezervácie

x-bionic® flavour sphere

+421 904 210 261
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® flavour sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. APANI®