COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

vychutnajte si napínavé súťaženie a tímové športy

priestor pre kolektívne športy

skrolovať nižšie

x-bionic® teamsport sphere vytvára kvalitné zázemie pre kolektívne športy z rôznych oblastí. Či už ide o futbalové kempy a sústredenia, beach volejbalové turnaje, basketbal alebo hádzanú, naše športoviská s profesionálnym vybavením sú vám k dispozícii.
Okrem profesionálnych tímov v našom rezorte radi privítame korporátnu klientelu, amatérskych športovcov, ako aj divácku verejnosť.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

x-bionic® teamsport sphere je otvorená denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Zima 0800 – 2000
Leto 0600 – 2000

Cenník

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v x-bionic® teamsport sphere si môžete stiahnuť nižšie.

„Tréning v x-bionic® sphere je pre mňa vždy zážitkom. Sú tu absolútne profesionálne podmienky pre športovca. Vyskúšal som si futbalové ihrisko, Gym a aj plavecké bazény a špeciálne oceňujem možnosť trénovať na piesku. Určite sa sem vrátim.“

Robert Vittek futbalista, hráč Slovana Bratislava

Vybavenie

V x-bionic® teamsport sphere vás čakajú olympijské podmienky, ktoré splnia aj nároky profesionálnych športovcov. Môžete si tak byť istí, že nebudete robiť kompromisy a budete sa môcť plne sústrediť na svoj výkon.

  • Futbalový štadión v súlade s FIFA štandardmi s kapacitou pre 5 000 divákov
  • 4 ihriská na plážový volejbal v súlade s FIVB štandardmi
  • Športoviská vybavené umelým osvetlením, ktoré spĺňajú požiadavky na televízne prenosy
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
3
4
5
6
7
the universe of sports, leisure and innovation
  1. Hotel Entry
  2. X-BIONIC® Premium store
  3. Gym
  4. Gymnastic hall
  5. Beach volleyball
  6. 8-lane track and football
  7. 4-lane track and field warm up

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®