x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

vychutnajte si napínavé súťaženie a tímové športy

priestor pre kolektívne športy

skrolovať nižšie

x-bionic® teamsport sphere vytvára kvalitné zázemie pre kolektívne športy z rôznych oblastí. Či už ide o futbalové kempy a sústredenia, beach volejbalové turnaje, basketbal alebo hádzanú, naše športoviská s profesionálnym vybavením sú vám k dispozícii. Okrem profesionálnych tímov v našom rezorte radi privítame korporátnu klientelu, amatérskych športovcov, ako aj divácku verejnosť.

Otváracie hodiny

x-bionic® teamsport sphere je otvorená denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Zima 0800 – 2000
Leto 0600 – 2000

Cenník

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v x-bionic® teamsport sphere si môžete stiahnuť nižšie.

Vybavenie

V x-bionic® teamsport sphere vás čakajú olympijské podmienky, ktoré splnia aj nároky profesionálnych športovcov. Môžete si tak byť istí, že nebudete robiť kompromisy a budete sa môcť plne sústrediť na svoj výkon.

  • Futbalový štadión v súlade s FIFA štandardmi s kapacitou pre 5 000 divákov
  • 4 ihriská na plážový volejbal v súlade s FIVB štandardmi
  • Športoviská vybavené umelým osvetlením, ktoré spĺňajú požiadavky na televízne prenosy

„Tréning v x-bionic® sphere je pre mňa vždy zážitkom. Sú tu absolútne profesionálne podmienky pre športovca. Vyskúšal som si futbalové ihrisko, Gym a aj plavecké bazény a špeciálne oceňujem možnosť trénovať na piesku. Určite sa sem vrátim.“

Robert Vittek futbalista, hráč Slovana Bratislava
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
3
4
5
6
7
the universe of sports, leisure and innovation
  1. Hotel Entry
  2. X-BIONIC® Premium store
  3. Gym
  4. Gymnastic hall
  5. Beach volleyball
  6. 8-lane track and football
  7. 4-lane track and field warm up

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®