COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
AdventureLand

Vážení návštevníci. AdventureLand bude dňa 26.6.2019 od 14:00 do 21:00 uzatvorený.

Gym

Milí hostia, radi by sme vás informovali, že dňa 24.6.2019 bude tréning Body Pump zrušený.

skrolovať nižšie

Exkluzívna à la carte reštaurácia Golden Garden  s kapacitou pre 40 osôb je svojím designom jedinečným miestom, ktoré ponúka zážitkové menu pre najnáročnejších hostí. Šéfkuchár Fiorenzo Ricci,  s jemu vlastnou talianskou eleganciou, pripravuje jedlá mediteránskej kuchyne.  Vytvára výnimočnú príležitosť pre klientov, ktorí si môžu menu vychutnať počas víkendov, alebo si môžu prenajať celý priestor pre svoju akciu. Súčasne v rámci konceptu haute cuisine pripravuje špeciálne prezentácie, spojené s ochutnávkami vybraného menu a tiež tematické školy varenia pre odbornú verejnosť. Okrem odborníkov v rámci zážitkovej gastronómie ponúka možnosť pre hostí usporiadať si  netradičnú formu teambuildingu práve v kuchyni Golden Garden.

Žitnoostrovská legenda hovorí, že v Šamoríne žili nádherné zlatovlasé víly. Ich kráľovná Tündér Ilona plávala po Dunaji v podobe labute a jej vodné paláce oslňovali krásou a bohatstvom. Všetko naokolo sa trblietalo, keď z topánok víl padal zlatý prach. Žitný ostrov preto dostal meno Zlatá záhrada – Golden Garden.

Aktuálna ponuka

Otváracie hodiny

Reštaurácia Golden Garden je otvorená len pri výnimočných príležitostiach alebo na objednávku. V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte. Kapacita reštaurácie je 46 hostí.

„Pokora, láska a skúsenosti sú najlepšie ingrediencie nie len každého jedla, ktoré pripravím,  ale aj života samotného. Už 20 rokov ma teší moja práca a možnosť využívať v praxi všetky skúsenosti, ktoré som za ten čas získal v rôznych hoteloch a reštauráciách v Taliansku a tiež v zahraničí. Vyskúšal som si prácu v rôznych segmentoch gastronómie a mal som veľké šťastie spolupracovať s mnohými odborníkmi vo svojom odbore. Moja vášeň je nie len varenie, ale aj pečenie a výroba sladkých, neodolateľných drobností, ktoré keď niekto ochutná, nikdy nemá dosť. Verím, že mojim gastronomickým umením poteším aj hostí, ktorí zavítajú do x-bionic® sphere a ktorým na tanieri prinášam vždy kúsok slnečného Talianska a lásky.“

Fiorenzo Ricci šéfkuchár

Vybavenie

Exkluzívna à la carte reštaurácia Golden Garden s kapacitou pre 46 osôb je svojím designom jedinečným miestom, ktoré ponúka zážitkové menu pre najnáročnejších hostí. Vytvára výnimočnú príležitosť pre klientov, ktorí si môžu prenajať celý priestor pre svoju akciu. Súčasne však v rámci konceptu haute cuisine budú práve tu pripravené špeciálne prezentácie významných šéfkuchárov z celého sveta, spojené s ochutnávkami vybraného menu.

Kontakt a rezervácie

x-bionic® flavour sphere

+421 910 871 961
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® flavour sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. Golden Garden