COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Exkluzívna à la carte reštaurácia Golden Garden s kapacitou pre 46 osôb je svojím designom jedinečným miestom, ktoré ponúka zážitkové menu pre najnáročnejších hostí. Šéfkuchár Peter Gogaľ pripravuje jedlá európskej kuchyne pričom spája jedinečné chute, ktoré dodávajú jedlám nový kulinársky rozmer. Vytvára výnimočnú príležitosť pre klientov, ktorí si môžu menu vychutnať počas víkendov, alebo si môžu prenajať celý priestor pre svoju akciu. Súčasne v rámci konceptu haute cuisine pripravuje špeciálne prezentácie, spojené s ochutnávkami vybraného menu a tiež tematické školy varenia pre odbornú verejnosť. Okrem odborníkov v rámci zážitkovej gastronómie ponúka možnosť pre hostí usporiadať si netradičnú formu teambuildingu práve v kuchyni Golden Garden.

Žitnoostrovská legenda hovorí, že v Šamoríne žili nádherné zlatovlasé víly. Ich kráľovná Tündér Ilona plávala po Dunaji v podobe labute a jej vodné paláce oslňovali krásou a bohatstvom. Všetko naokolo sa trblietalo, keď z topánok víl padal zlatý prach. Žitný ostrov preto dostal meno Zlatá záhrada – Golden Garden.

Aktuálna ponuka

Otváracie hodiny

Reštaurácia Golden Garden je otvorená len pri výnimočných príležitostiach alebo na objednávku. V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte. Kapacita reštaurácie je 46 hostí.

„Remeslo ma zlaté dno. Už počas školy som sa chcel venovať niečomu výnimočnému, niečomu čo ma bude v živote baviť a napĺňať. Práca šéfkuchára splnila presne to, v čo som dúfal. Kuchárske remeslo je výnimočné, pretože sa v ňom fantázii a kreativite medze nekladú. Môj rukopis je ovplyvnený európskou kuchyňou, kde v jednoduchosti objavíte čaro. Skúsenosti a zručnosť získavame celý život, ja som ich nadobudol v michelinovskej reštaurácii a v prestížnych hoteloch po boku špičkových šéfkuchárov v Prahe, vo Viedni či v Londýne. Rád by som sa s vami o to podelil. Golden Garden je moja osobná výzva. Chcel by som dodať tomuto miestu dušu. Verím, že nesklamem…“

Peter Gogal šéfkuchár

Vybavenie

Exkluzívna à la carte reštaurácia Golden Garden s kapacitou pre 46 osôb je svojím designom jedinečným miestom, ktoré ponúka zážitkové menu pre najnáročnejších hostí. Vytvára výnimočnú príležitosť pre klientov, ktorí si môžu prenajať celý priestor pre svoju akciu. Súčasne však v rámci konceptu haute cuisine budú práve tu pripravené špeciálne prezentácie významných šéfkuchárov z celého sveta, spojené s ochutnávkami vybraného menu.

Kontakt a rezervácie

x-bionic® flavour sphere

+421 910 871 961
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. Golden Garden