COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolovať nižšie

x-bionic® wellness sphere je dokonalé miesto pre obnovenie vašich fyzických a psychických síl po náročnom dni. Vybrať si môžete zo siedmich druhov sáun – prvá ázijská sauna na Slovensku, biosauna či exteriérová fínska sauna, parná sauna, infrasauna, soľná jaskyňa a parná bylinková sauna. K dispozícii je aj exteriérový ochladzujúci bazén, uvoľniť sa môžete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek, či kneippovho kúpeľa. Samozrejmosťou je osviežujúce občerstvenie, príjemné prostredie a vždy usmiaty personál.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

x-bionic® wellness sphere je otvorená denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Od 19. 9. 2020 prechádza x-bionic® wellness sphere do zimnej sezóny.

Pondelok – Piatok 1600 – 2200
Sobota – Nedeľa, Sviatok 1400 – 2200 v letnom období

Wellness využívam na relax a celkovú regeneráciu po tréningu. Najčastejšie sem chodím do infra sauny, ktorá mi pomáha pri bolesti chrbta, nakoľko aktívne športujem.

Saša 4bajkerky

Cenník a ďalšie informácie

Vstup Cena
Základný vstup
Predaj osobne na recepcii wellness
Predaj bez rezervácie
50,00 €
Hotelový vstup
Room charge + podpis
Bez/s rezerváciou
25,00 €
X-CARD vstup
Výhradne X-CARD
Booking online/platba online
30,00 €

Wellness si môžete rezervovať na čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v x-bionic® wellness sphere si môžete stiahnuť nižšie. Venujte prosím pozornosť aj návštevnému poriadku, ktorý zaručí vám aj ostatným hosťom ničím nerušený pobyt. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš personál, ktorý vám rád poradí.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€ navyše.

Chcem získať X-CARD    VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD

Vybavenie a služby

V x-bionic® wellness sphere na vás čaká hneď niekoľko spôsobov ako zrelaxovať. Vyberte si to, čo vám najviac ulahodí a aspoň na chvíľu skutočne vypnite.

  • Fínska, infra a parná sauna
  • Soľná jaskyňa a tepidárium
  • 20 druhov masáží a procedúr
Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ

Kontakt a rezervácia

Rezervácie
+421 313 262 404
wellness@x-bionicsphere.com

1
2
3
4
5
6
the universe of sports, leisure and innovation
  1. Hotel Entry
  2. X-Bar
  3. Legends´ Bar
  4. Wellness
  5. Indoor swimming
  6. Outside pool

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®