COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Farrier’s Ice Rink

Dovoľujeme si vám oznámiť, že z technických dôvodov sme kvôli počasiu nútení ukončiť prevádzku klziska Farrier’s Ice Rink. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás budúcu zimnú sezónu.

skrolovať nižšie

x-bionic® athletic sphere bola projektovaná s ohľadom na tréningové požiadavky atlétov, profesionálnych tímov, športových klubov či škôl. Zároveň spĺňa štandardy na organizovanie národných a medzinárodných atletických mítingov a športových podujatí. Vďaka špičkovému vybaveniu poskytuje x-bionic® athletic sphere spoločne s Gym ideálny priestor pre väčšinu atletických disciplín.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

x-bionic® athletic sphere je otvorená denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Leto 0600 – 2000
Zima 0800 – 1600

Cenník

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v x-bionic® athletic sphere si môžete stiahnuť nižšie.

Atletický štadión Doba prenájmu Cena
Individuálny vstup pre bežcov 2 hodiny 6 €
Poldenný prenájom štadióna pol dňa 600 €
Celodenný prenájom štadióna celý deň 1200 €

 

Tréningový ovál Doba prenájmu Cena
Individuálny vstup pre bežcov 2 hodiny 4 €
Poldenný prenájom štadióna pol dňa 300 €
Celodenný prenájom štadióna celý deň 600 €

Vybavenie

x-bionic® athletic sphere spĺňa všetky olympijské parametre a je vybavená najmodernejšími technológiami, aby ste sa tak mohli plne sústrediť na svoj športový výkon.

  • Atletický ovál s 8 dráhami v súlade s IAAF certifikátmi
  • Tréningový ovál so 4 dráhami
  • 130 m dráha s pieskovým doskočiskom
  • Hlavná tribúna s kapacitou 1 200 divákov
  • Celková kapacita pre 5 000 návštevníkov

„x-bionic®sphere je najšpičkovejší šporotvo-relaxačný rezort, aký som kedy videl. A to som precestoval celý svet. Spája v sebe profesionálne podmienky pre športovcov s možnosťou aktívneho rodinného vyžitia. Pre mňa priam ideálna kombinácia. Užil som si každý deň, ktorý som v x-bionic®sphere strávil a neviem sa dočkať ďalších pobytov.“

Matej Tóth slovenský atlét, chôdza na 20 km a 50 km

Služby a aktivity

Využite možnosti tréningov v x-bionic® athletic sphere a zlepšite svoj výkon aj techniku.

Behanie s olympijským maratóncom

Jedinečná príležitosť naučiť sa správne behať alebo zlepšiť svoje bežecké výkony pod dohľadom olympionika Marcela Matanína. Behať môžu ženy, muži aj deti, od úplných začiatočníkov až po pokročilých bežcov. Všetkým sa bude bývalý slovenský reprezentant venovať tak, aby ich tréningy posunuli na úroveň, ktorú si stanovia. Zároveň sa môžete pripraviť na športové podujatia, ktoré sa uskutočnia v x-bionic® sphere ako napríklad PomléRun 7 alebo The Championship 2019.
Stretneme sa na atletickom ovále v x-bionic® athletic sphere!

Cena:

8 € / tréning

Štvrtok 1800 – 1900

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® aquatic sphere.

1
2
3
4
5
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. X-BIONIC® Premium store
  4. 8-lane track and football
  5. 4-lane track and field warm up

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať nový zákaznícky program X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ