COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

priestor pre vrcholových aj amatérskych športovcov

atletický ovál a podujatia

skrolovať nižšie

x-bionic® athletic sphere bola projektovaná s ohľadom na tréningové požiadavky atlétov, profesionálnych tímov, športových klubov či škôl. Zároveň spĺňa štandardy na organizovanie národných a medzinárodných atletických mítingov a športových podujatí. Vďaka špičkovému vybaveniu poskytuje x-bionic® athletic sphere spoločne s Gym ideálny priestor pre väčšinu atletických disciplín.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

x-bionic® athletic sphere je otvorená denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Leto 0600 – 2000
Zima 0800 – 1600

„x-bionic®sphere je najšpičkovejší šporotvo-relaxačný rezort, aký som kedy videl. A to som precestoval celý svet. Spája v sebe profesionálne podmienky pre športovcov s možnosťou aktívneho rodinného vyžitia. Pre mňa priam ideálna kombinácia. Užil som si každý deň, ktorý som v x-bionic®sphere strávil a neviem sa dočkať ďalších pobytov.“

Matej Tóth slovenský atlét, chôdza na 20 km a 50 km

Cenník

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v x-bionic® athletic sphere si môžete stiahnuť nižšie.

Atletický štadión Doba prenájmu Cena
Individuálny vstup pre bežcov 2 hodiny 5 €
Poldenný prenájom štadióna pol dňa 1000 €
Celodenný prenájom štadióna celý deň 1500 €

 

Tréningový ovál Doba prenájmu Cena
Individuálny vstup pre bežcov 2 hodiny 3 €
Poldenný prenájom štadióna pol dňa 500 €
Celodenný prenájom štadióna celý deň 800 €

Vybavenie

x-bionic® athletic sphere spĺňa všetky olympijské parametre a je vybavená najmodernejšími technológiami, aby ste sa tak mohli plne sústrediť na svoj športový výkon.

  • Atletický ovál s 8 dráhami v súlade s IAAF certifikátmi
  • Tréningový ovál so 4 dráhami
  • 130 m dráha s pieskovým doskočiskom
  • Hlavná tribúna s kapacitou 1 200 divákov
  • Celková kapacita pre 5 000 návštevníkov
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® aquatic sphere.

1
2
3
4
5
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. X-BIONIC® Premium store
  4. 8-lane track and football
  5. 4-lane track and field warm up

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®