COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

Kongresy

x-bionic® sphere predstavuje originálnu príležitosť pre organizáciu vašich firemných akcií. Špičkové vybavenie, kvalifikovaný personál a obrovská kapacita vám zaručí maximálnu slobodu a splní všetky vaše nároky. Nechajte si pripraviť na mieru šitú ponuku a presvedčte sa, že x-bionic® sphere je skutočne ideálnym miestom pre váš kongres.

„Ďakujeme za skvelú spoluprácu pri orgaznizácií medzinárodnej konferencie Innogy SE. Účastníci konferencie z Nemecka, Holandska, Poľska, Maďarska, Chorvátska, Čiech a Slovenska boli očarení priestormi jazdeckej haly, ale aj celým komplexom x-bionic sphere. Tí, ktorí mali možnosť využiť służby ako bazén či wellness, boli rovnako nadmieru spokojní. Oceňujeme aj nadštandardný prístup personálu pri riešení požiadaviek nad rámec podujatia a ich profesionalitu skĺbenú s milým a empatickým prístupom.“

Ingrid Schostokova Krupickova Innogy SE

Vybavenie kongresových sál

Pre váš kongres je k dispozícii 12 kongresových a konferenčných sál. Sú plne vybavené najnovšími technológiami a splnia aj tie najvyššie nároky na funkčnosť a flexibilitu.

 • 12 konferenčných miestností a sál
 • Najväčšia sála s kapacitou 600 miest
 • Celková kapacita 1850 miest
 • Zasadačky pre menšie skupinky
 • Ubytovanie pre viac ako 1000 hostí
 • Vysoká variabilita a flexibilita
 • Najnovšie technické vybavenie

Teambuildingy

Vzťahy s kolegami sa najlepšie utužujú mimo práce. Doprajte sebe aj svojmu tímu trochu aktívneho relaxu a využite široké možnosti športových a oddychových zariadení v x-bionic® sphere. K dispozícii sú vám všetky outdoorové zariadenia a priestory od atletického oválu a bazénov až po dunajskú hrádzu. Samozrejmosťou je takisto možnosť využiť kryté priestory a portfólio služieb hotela, posilňovne a ďalších zariadení.

Relax pre každý tím

Bohatá vybavenosť x-bionic® sphere z neho robí ideálne miesto pre akýkoľvek teambuilding. Príďte si s kolegami oddýchnuť od pracovných povinností a využite hneď niekoľko možností aktívneho oddychu:

 • Plážové, firemné hry a pool party v x-bionic® aquatic sphere
 • Súťaže v olympijských disciplínach v x-bionic® athletic sphere
 • Masáže, sauny a beauty procedúry v x-bionic® wellness sphere
 • Tréningy, súťaže a skupinové cvičenia v x-bionic® power sphere
 • Ochutnávky, párty, bowling a biliard v x-bionic® flavour sphere
 • Golf, nákupy a cyklistika v okolí x-bionic® sphere
MÁM ZÁUJEM O TEAMBUILDING

„Je to prvýkrát, čo AT&T využilo služby x-bionic® sphere. Ubytovacie a konferenčné priestory spĺňali naše nároky a prevyšovali 4 hviezdičkový štandard. Strava bola kvalitná s dostatočne širokou ponukou. Na základe spätnej väzby od zamestnancov môžem potvrdiť, že voľnočasové aktivity boli vnímané veľmi pozitívne čo do kvality ako aj rozsahu. Eventová manažerka nám bola plne k dispozícii počas celého trvania podujatia. Keďže sme prvý krát organizovali takéto podujatie, nevyhli sme sa potrebe zmien na poslednú chvíľu. Vďaka ochotnému personálu, všetky naše požiadavky boli promptne splnené. x-bionic® sphere bude našou preferovanou voľbou do budúcnosti.

Zoltán Labai director of sales, EMEA Remote Sales team

Športové súťaže, sústredenia a tábory

Nestrácajte čas náročným hľadaním a organizovaním sústredení. V x-bionic® sphere máte prvotriedne podmienky na všetko pod jednou strechou. Čakajú vás bohato vybavené športoviská, komfortné ubytovanie a strava navrhnutá presne podľa požiadaviek športovcov. Mysleli sme aj na regeneráciu a voľnočasové aktivity, ktorými doplníte sily na ďalšie výkony. Nechajte si vypracovať ponuku na mieru a usporiadajte vaše športové sústredenie u nás.

MÁM ZÁUJEM O SÚSTREDENIE

Svadby

Miesto, na ktorom si s vašou polovičkou poviete svoje áno, je dôležité. My v x-bionic® sphere sme pripravení spraviť váš veľký deň naozaj dokonalým. Zorganizujeme za vás celú svadobnú hostinu, vybavíme fotografa, DJ-a a postaráme sa o výber a výzdobu priestorov presne podľa vašich predstáv. Vynikajúce jedlo a pohodlné ubytovanie hostí zaručí bezproblémový a príjemný priebeh a vy sa budete môcť sústrediť na to, na čom záleží najviac – na úžasný zážitok z nezabudnuteľnej svadby.

Detské a rodinné oslavy

Chcete sa zabaviť a odniesť si zážitok, na ktorý len tak nezabudnete? V x-bionic® sphere vám pripravíme rodinnú oslavu so všetkým, čo k nej patrí. Ak vám chýba inšpirácia, nevadí – vymyslíme vám program, vybavíme animátorov a aktivity, do ktorých sa zapoja naozaj všetci. Vďaka detskému kútiku PlayFun a interaktívnemu ihrisku AdventureLand si vy aj vaše deti zlepšíte fyzickú zdatnosť a zažijete spolu veľa príjemných chvíľ.

Zážitok zo spoločných chvíľ

Zážitky s rodinou nenahradí ani tá najlepšie vybavená reštaurácia alebo hotel. Dali sme si preto záležať, aby ste na vašej oslave u nás zažili niečo nové a neobyčajné. Čaká na vás hneď niekoľko príležitostí ako sa zabaviť:

 • Detský kútik s knižkami a herňou v PlayFun zóne
 • Lezecká stena, preliezky a hojdačky pre deti do 6 rokov
 • Labyrint a vodné hry pre deti do 12 rokov
 • Šmykľavky a zostavy na cvičenie pre dospelých

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru a presvedčte sa, že x-bionic® sphere je tým najlepším miestom pre vašu rodinnú oslavu.

MÁM ZÁUJEM O DETSKÚ/RODINNÚ OSLAVU

Ďalšie služby

Možnosti organizácie udalostí v x-bionic® sphere sú maximálne flexibilné. Neváhajte nás preto osloviť s akoukoľvek požiadavkou – spravíme maximum pre to, aby sme vyhoveli vašim nárokom a vybavíme za vás všetko, čo od svojho podujatia očakávate. Medzi obľúbené patria napríklad plesy alebo koncerty.

Plesy

Vďaka perfektnej vybavenosti a vysokej kapacite priestorov v x-bionic® sphere u nás ľahko usporiadate ples pre až 400 hostí. Nemusíte sa o nič starať – vyriešime za vás ubytovanie hostí, hudbu, tanečný parket a výzdobu priestorov, ale aj prvotriedny catering v podobe skvelej večere alebo bufetového občerstvenia.

Koncerty

Ak hľadáte areál pre organizáciu koncertu, v x-bionic® sphere si prídete na svoje. Za priaznivého počasia sme schopní usporiadať koncert na exteriérovom pódiu priamo pri tribúnach s kapacitou do 1050 hostí. Interiérové priestory s kapacitou do 400 ľudí sú však takisto vysoko flexibilné a radi ich prispôsobíme vašim konkrétnym požiadavkám.

Kontakt a rezervácie

Infolinka

+421 313 262 000
sales@x-bionicsphere.com