skrolujte nižšie

Zažite firemnú párty roka

Užite si zaslúžený oddych, spomaľte a oslávte spoločné firemné úspechy v priestoroch x-bionic sphere. U nás zažijete vianočný večierok s množstvom štedrých benefitov, ktoré vyskladáme priamo na mieru Vám a Vašej spoločnosti. Bezkonkurenčné služby, chutný catering, nádherné prostredie, luxusné wellness a množstvo ďalších benefitov pod jednou strechou.

MIESTNOSŤ MÁTE OD NÁS ÚPLNE ZADARMO
x-bionic® sphere má niekoľko štýlových priestorov od malých a útulných s kapacitou 40 osôb až pre veľké firemné večierky do 500 osôb. Dvanásť kongresových sál rôznych veľkostí, štyri reštaurácie a večerný bar.

CATERING PODĽA VAŠEJ CHUTI
Vychutnajte si kráľovskú ponuku balíčkov Premium alebo De Luxe obsahujúcich štyri chody a nápoje, ktoré neodmysliteľne patria k poriadnej koncoročnej zábave.

ZABÁVAJTE SA AŽ DO RÁNA
Pripravili sme pre vás vianočnú zvýhodnenú cenu ubytovania s raňajkami. X-BIONIC® HOTEL ponúka prvotriedne ubytovanie v 282 izbách, ktoré sú súčasťou x-bionic® private sphere a 12 luxusných apartmánov v rámci x-bionic® strato sphere.

RELAX A UVOĽNENIE
Doprajte svojím zamestnancom dokonalé miesto pre relax a obnovenie fyzických a psychických síl po náročnom večierku. V x-bionic® wellness sphere si môžete vybrať z viacerých druhov sáun a oddychových miestností.

Kongresy

x-bionic® sphere predstavuje originálnu príležitosť pre organizáciu vašich firemných akcií. Špičkové vybavenie, kvalifikovaný personál a obrovská kapacita vám zaručí maximálnu slobodu a splní všetky vaše nároky. Nechajte si pripraviť na mieru šitú ponuku a presvedčte sa, že x-bionic® sphere je skutočne ideálnym miestom pre váš kongres.

„Ďakujeme za skvelú spoluprácu pri orgaznizácií medzinárodnej konferencie Innogy SE. Účastníci konferencie z Nemecka, Holandska, Poľska, Maďarska, Chorvátska, Čiech a Slovenska boli očarení priestormi jazdeckej haly, ale aj celým komplexom x-bionic sphere. Tí, ktorí mali možnosť využiť służby ako bazén či wellness, boli rovnako nadmieru spokojní. Oceňujeme aj nadštandardný prístup personálu pri riešení požiadaviek nad rámec podujatia a ich profesionalitu skĺbenú s milým a empatickým prístupom.“

Ingrid Schostokova Krupickova Innogy SE

Vybavenie kongresových sál

Pre váš kongres je k dispozícii 12 kongresových a konferenčných sál. Sú plne vybavené najnovšími technológiami a splnia aj tie najvyššie nároky na funkčnosť a flexibilitu.

 • 12 konferenčných miestností a sál
 • Najväčšia sála s kapacitou 600 miest
 • Celková kapacita 1850 miest
 • Zasadačky pre menšie skupinky
 • Ubytovanie pre viac ako 1000 hostí
 • Vysoká variabilita a flexibilita
 • Najnovšie technické vybavenie

Teambuildingy

Vzťahy s kolegami sa najlepšie utužujú mimo práce. Doprajte sebe aj svojmu tímu trochu aktívneho relaxu a využite široké možnosti športových a oddychových zariadení v x-bionic® sphere. K dispozícii sú vám všetky outdoorové zariadenia a priestory od atletického oválu a bazénov až po dunajskú hrádzu. Samozrejmosťou je takisto možnosť využiť kryté priestory a portfólio služieb hotela, posilňovne a ďalších zariadení.

Relax pre každý tím

Bohatá vybavenosť x-bionic® sphere z neho robí ideálne miesto pre akýkoľvek teambuilding. Príďte si s kolegami oddýchnuť od pracovných povinností a využite hneď niekoľko možností aktívneho oddychu:

 • Plážové, firemné hry a pool party v x-bionic® aquatic sphere
 • Súťaže v olympijských disciplínach v x-bionic® athletic sphere
 • Masáže, sauny a beauty procedúry v x-bionic® wellness sphere
 • Tréningy, súťaže a skupinové cvičenia v x-bionic® power sphere
 • Ochutnávky, párty, bowling a biliard v x-bionic® flavour sphere
 • Golf, nákupy a cyklistika v okolí x-bionic® sphere
MÁM ZÁUJEM O TEAMBUILDING

„Je to prvýkrát, čo AT&T využilo služby x-bionic® sphere. Ubytovacie a konferenčné priestory spĺňali naše nároky a prevyšovali 4 hviezdičkový štandard. Strava bola kvalitná s dostatočne širokou ponukou. Na základe spätnej väzby od zamestnancov môžem potvrdiť, že voľnočasové aktivity boli vnímané veľmi pozitívne čo do kvality ako aj rozsahu. Eventová manažerka nám bola plne k dispozícii počas celého trvania podujatia. Keďže sme prvý krát organizovali takéto podujatie, nevyhli sme sa potrebe zmien na poslednú chvíľu. Vďaka ochotnému personálu, všetky naše požiadavky boli promptne splnené. x-bionic® sphere bude našou preferovanou voľbou do budúcnosti.

Zoltán Labai director of sales, EMEA Remote Sales team

Športové súťaže, sústredenia a tábory

Nestrácajte čas náročným hľadaním a organizovaním sústredení. V x-bionic® sphere máte prvotriedne podmienky na všetko pod jednou strechou. Čakajú vás bohato vybavené športoviská, komfortné ubytovanie a strava navrhnutá presne podľa požiadaviek športovcov. Mysleli sme aj na regeneráciu a voľnočasové aktivity, ktorými doplníte sily na ďalšie výkony. Nechajte si vypracovať ponuku na mieru a usporiadajte vaše športové sústredenie u nás.

MÁM ZÁUJEM O SÚSTREDENIE

Svadby

Miesto, na ktorom si s vašou polovičkou poviete svoje áno, je dôležité. My v x-bionic® sphere sme pripravení spraviť váš veľký deň naozaj dokonalým. Zorganizujeme za vás celú svadobnú hostinu, vybavíme fotografa, DJ-a a postaráme sa o výber a výzdobu priestorov presne podľa vašich predstáv. Vynikajúce jedlo a pohodlné ubytovanie hostí zaručí bezproblémový a príjemný priebeh a vy sa budete môcť sústrediť na to, na čom záleží najviac – na úžasný zážitok z nezabudnuteľnej svadby.

Detské a rodinné oslavy

Chcete sa zabaviť a odniesť si zážitok, na ktorý len tak nezabudnete? V x-bionic® sphere vám pripravíme rodinnú oslavu so všetkým, čo k nej patrí. Ak vám chýba inšpirácia, nevadí – vymyslíme vám program, vybavíme animátorov a aktivity, do ktorých sa zapoja naozaj všetci. Vďaka detskému kútiku PlayFun a interaktívnemu ihrisku AdventureLand si vy aj vaše deti zlepšíte fyzickú zdatnosť a zažijete spolu veľa príjemných chvíľ.

Zážitok zo spoločných chvíľ

Zážitky s rodinou nenahradí ani tá najlepšie vybavená reštaurácia alebo hotel. Dali sme si preto záležať, aby ste na vašej oslave u nás zažili niečo nové a neobyčajné. Čaká na vás hneď niekoľko príležitostí ako sa zabaviť:

 • Detský kútik s knižkami a herňou v PlayFun zóne
 • Lezecká stena, preliezky a hojdačky pre deti do 6 rokov
 • Labyrint a vodné hry pre deti do 12 rokov
 • Šmykľavky a zostavy na cvičenie pre dospelých

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru a presvedčte sa, že x-bionic® sphere je tým najlepším miestom pre vašu rodinnú oslavu.

MÁM ZÁUJEM O DETSKÚ/RODINNÚ OSLAVU

Ďalšie služby

Možnosti organizácie udalostí v x-bionic® sphere sú maximálne flexibilné. Neváhajte nás preto osloviť s akoukoľvek požiadavkou – spravíme maximum pre to, aby sme vyhoveli vašim nárokom a vybavíme za vás všetko, čo od svojho podujatia očakávate. Medzi obľúbené patria napríklad plesy alebo koncerty.

Plesy

Vďaka perfektnej vybavenosti a vysokej kapacite priestorov v x-bionic® sphere u nás ľahko usporiadate ples pre až 400 hostí. Nemusíte sa o nič starať – vyriešime za vás ubytovanie hostí, hudbu, tanečný parket a výzdobu priestorov, ale aj prvotriedny catering v podobe skvelej večere alebo bufetového občerstvenia.

Koncerty

Ak hľadáte areál pre organizáciu koncertu, v x-bionic® sphere si prídete na svoje. Za priaznivého počasia sme schopní usporiadať koncert na exteriérovom pódiu priamo pri tribúnach s kapacitou do 1050 hostí. Interiérové priestory s kapacitou do 400 ľudí sú však takisto vysoko flexibilné a radi ich prispôsobíme vašim konkrétnym požiadavkám.

Kontakt a rezervácie

Infolinka

+421 313 262 000
sales@x-bionicsphere.com