x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

Unikátne kongresy a konferencie v x-bionic® sphere

Pre váš kongres je k dispozícii 12 kongresových a konferenčných sál. Sú plne vybavené najnovšími technológiami a splnia aj tie najvyššie nároky na funkčnosť a flexibilitu.

Kick off pre Váš biznis

Zorganizujeme vám firemný míting na kľúč, pri ktorom môžete získať až 100% zľavu na jednu konferenčnú miestnosť s ubytovaním.

Virtuálna prehliadka priestorov

Pozrite si naše priestory jednoducho a rýchlo.

Firemné eventy, plesy, koncerty

Možnosti organizácie udalostí v x-bionic® sphere sú maximálne flexibilné. Neváhajte nás preto osloviť s akoukoľvek požiadavkou.

Jedinečné miesto pre vaše podujatie


Kontakt a rezervácie

Sales & MICE

+421 313 262 110
sales@x-bionicsphere.com

Povedali o nás

„Ďakujeme za skvelú spoluprácu pri orgaznizácií medzinárodnej konferencie Innogy SE. Účastníci konferencie z Nemecka, Holandska, Poľska, Maďarska, Chorvátska, Čiech a Slovenska boli očarení priestormi jazdeckej haly, ale aj celým komplexom x-bionic sphere. Tí, ktorí mali možnosť využiť służby ako bazén či wellness, boli rovnako nadmieru spokojní. Oceňujeme aj nadštandardný prístup personálu pri riešení požiadaviek nad rámec podujatia a ich profesionalitu skĺbenú s milým a empatickým prístupom.“

Ingrid Schostokova Krupickova Innogy SE

„Je to prvý krát, čo AT&T využilo služby x-bionic® sphere. Ubytovacie a konferenčné priestory spĺňali naše nároky a prevyšovali 4 hviezdičkový štandard. Strava bola kvalitná s dostatočne širokou ponukou. Na základe spätnej väzby od zamestnancov môžem potvrdiť, že voľnočasové aktivity boli vnímané veľmi pozitívne čo do kvality ako aj rozsahu. Eventová manažerka nám bola plne k dispozícii počas celého trvania podujatia. Keďže sme prvý krát organizovali takéto podujatie, nevyhli sme sa potrebe zmien na poslednú chvíľu. Vďaka ochotnému personálu, všetky naše požiadavky boli promptne splnené. x-bionic® sphere bude našou preferovanou voľbou do budúcnosti.“

Zoltán Labai director of sales, EMEA Remote Sales team