COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Naštartujte úspešný rok so svojim tímom jedinečnou ponukou od x-bionic® sphere

skrolovať nižšie

Akciová ponuka na konferenčné miestnosti

Naštartujte úspešný rok so svojim tímom jedinečnou ponukou od x-bionic® sphere.

Kongresové sály s kapacitou až 600 osôb, najmodernejšie technické vybavenie, luxusné ubytovanie a služby, medzinárodná kuchyňa, šport, relax a zábava.

Zorganizujte svoju konferenciu, školenie či tímbilding v x-bionic® sphere do konca marca a získajte:

  

100% zľavu na jednu konferenčnú miestnosť s ubytovaním

Rezervujte si konferenčnú miestnosť spolu s ubytovaním v termíne od 1.1. – 31.3. 2020 a môžete získať až 100% zľavu z prenájmu. V cene ubytovania je aj vstup do vodného sveta x-bionic® aquatic sphere a upgrade každej desiatej izby typu Deluxe room na apartmán vyššej kategórie vrátane vstupu do x-bionic® wellness sphere.

50% zľavu na jednu konferenčnú miestnosť bez ubytovania

Rezervujte si konferenčnú miestnosť bez ubytovania v termíne od 1.1. – 31.3. 2020 a môžete získať až 50% zľavu z prenájmu.

 

Nechajte si pripraviť na mieru šitú ponuku a presvedčte sa, že x-bionic® sphere je skutočne ideálnym miestom pre váš kongres.

KONTAKTUJTE NÁS PRE VÝHODNÚ PONUKU

*Ponuka platí do 31.3.2020

„Ďakujeme za skvelú spoluprácu pri orgaznizácií medzinárodnej konferencie Innogy SE. Účastníci konferencie z Nemecka, Holandska, Poľska, Maďarska, Chorvátska, Čiech a Slovenska boli očarení priestormi jazdeckej haly, ale aj celým komplexom x-bionic sphere. Tí, ktorí mali možnosť využiť służby ako bazén či wellness, boli rovnako nadmieru spokojní. Oceňujeme aj nadštandardný prístup personálu pri riešení požiadaviek nad rámec podujatia a ich profesionalitu skĺbenú s milým a empatickým prístupom.“

Ingrid Schostokova Krupickova Innogy SE

Vybavenie kongresových sál

Pre váš kongres je k dispozícii 12 kongresových a konferenčných sál. Sú plne vybavené najnovšími technológiami a splnia aj tie najvyššie nároky na funkčnosť a flexibilitu.

 • 12 konferenčných miestností a sál
 • Najväčšia sála s kapacitou 600 miest
 • Celková kapacita 1850 miest
 • Zasadačky pre menšie skupinky
 • Ubytovanie pre viac ako 1000 hostí
 • Vysoká variabilita a flexibilita
 • Najnovšie technické vybavenie

Teambuildingy

Vzťahy s kolegami sa najlepšie utužujú mimo práce. Doprajte sebe aj svojmu tímu trochu aktívneho relaxu a využite široké možnosti športových a oddychových zariadení v x-bionic® sphere. K dispozícii sú vám všetky outdoorové zariadenia a priestory, od atletického oválu a bazénov až po dunajskú hrádzu. Samozrejmosťou je takisto možnosť využiť kryté priestory a portfólio služieb hotela, posilňovne a ďalších zariadení.

Relax pre každý tím

Bohatá vybavenosť x-bionic® sphere z neho robí ideálne miesto pre akýkoľvek teambuilding. Príďte sa s kolegami zabaviť a oddýchnuť si od pracovných povinností a využite hneď niekoľko možností aktívneho oddychu:

 • Plážové, firemné hry a pool party v x-bionic® aquatic sphere
 • Súťaže v olympijských disciplínach v x-bionic® athletic sphere
 • Masáže, sauny a beauty procedúry v x-bionic® wellness sphere
 • Tréningy, súťaže a skupinové cvičenia v x-bionic® power sphere
 • Ochutnávky, párty, bowling a biliard v x-bionic® flavour sphere
 • Golf, nákupy a cyklistika v okolí x-bionic® sphere
MÁM ZÁUJEM O TEAMBUILDING

„Je to prvý krát, čo AT&T využilo služby x-bionic® sphere. Ubytovacie a konferenčné priestory spĺňali naše nároky a prevyšovali 4 hviezdičkový štandard. Strava bola kvalitná s dostatočne širokou ponukou. Na základe spätnej väzby od zamestnancov môžem potvrdiť, že voľnočasové aktivity boli vnímané veľmi pozitívne čo do kvality ako aj rozsahu. Eventová manažerka nám bola plne k dispozícii počas celého trvania podujatia. Keďže sme prvý krát organizovali takéto podujatie, nevyhli sme sa potrebe zmien na poslednú chvíľu. Vďaka ochotnému personálu, všetky naše požiadavky boli promptne splnené. x-bionic® sphere bude našou preferovanou voľbou do budúcnosti.“

Zoltán Labai director of sales, EMEA Remote Sales team

Športové súťaže, sústredenia a tábory

Nestrácajte čas náročným hľadaním a organizovaním sústredení. V x-bionic® sphere máte prvotriedne podmienky na všetko pod jednou strechou. Čakajú vás bohato vybavené športoviská, komfortné ubytovanie a strava navrhnutá presne podľa požiadaviek športovcov. Mysleli sme aj na regeneráciu a voľnočasové aktivity, ktorými doplníte sily na ďalšie výkony. Nechajte si vypracovať ponuku na mieru a usporiadajte vaše športové sústredenie u nás.

MÁM ZÁUJEM O SÚSTREDENIE

Detské a rodinné oslavy

Chcete sa zabaviť a odniesť si zážitok, na ktorý len tak nezabudnete? V x-bionic® sphere vám pripravíme rodinnú oslavu so všetkým, čo k nej patrí. Ak vám chýba inšpirácia, nevadí – vymyslíme vám program, vybavíme animátorov a aktivity, do ktorých sa zapoja naozaj všetci. Vďaka detskému kútiku PlayFun a interaktívnemu ihrisku AdventureLand si vy aj vaše deti zlepšíte fyzickú zdatnosť a zažijete spolu veľa príjemných chvíľ.

Zážitok zo spoločných chvíľ

Zážitky s rodinou nenahradí ani tá najlepšie vybavená reštaurácia alebo hotel. Dali sme si preto záležať, aby ste na vašej oslave u nás zažili niečo nové a neobyčajné. Čaká na vás hneď niekoľko príležitostí ako sa zabaviť:

 • Detský kútik s knižkami a herňou v PlayFun zóne
 • Lezecká stena, preliezky a hojdačky pre deti do 6 rokov
 • Labyrint a vodné hry pre deti do 12 rokov
 • Šmykľavky a zostavy na cvičenie pre dospelých

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru a presvedčte sa, že x-bionic® sphere je to najlepšie miesto pre vašu rodinnú oslavu.

MÁM ZÁUJEM O DETSKÚ/RODINNÚ OSLAVU

Ďalšie služby

Možnosti organizácie udalostí v x-bionic® sphere sú maximálne flexibilné. Neváhajte nás preto osloviť s akoukoľvek požiadavkou – spravíme maximum pre to, aby sme vyhoveli vašim nárokom a vybavíme za vás všetko, čo od svojho podujatia očakávate. Medzi obľúbené patria napríklad plesy alebo koncerty.

Plesy

Vďaka perfektnej vybavenosti a vysokej kapacite priestorov v x-bionic® sphere u nás ľahko usporiadate ples pre až 400 hostí. Nemusíte sa o nič starať – vyriešime za vás ubytovanie hostí, hudbu, tanečný parket a výzdobu priestorov, ale aj prvotriedny catering v podobe skvelej večere alebo bufetového občerstvenia.

Koncerty

Ak hľadáte areál pre organizáciu koncertu, v x-bionic® sphere si prídete na svoje. Za priaznivého počasia je u nás dokonca možné usporiadať koncert na exteriérovom pódiu priamo pri tribúnach s kapacitou do 1050 hostí. Interiérové priestory s kapacitou do 400 ľudí sú však takisto vysoko flexibilné a radi ich prispôsobíme vašim konkrétnym požiadavkám.

Kontakt a rezervácie

Sales & MICE

+421 313 262 000
sales@x-bionicsphere.com