skrolovať nižšie

Príďte s kolegami, priateľmi alebo obchodnými partnermi a užite si príjemný interiér Legends’ Baru pri partii bowlingu alebo biliardu. Bowlingové dráhy a biliardové stoly sú umiestnené v zadnej časti baru, ktorá vašej hre zaručí útulnú a príjemnú atmosféru.

Rezervovať službu s X-CARD

Dostupnosť Bowlingu a billiardu

Legends’ Bar je otvorený, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je Bar dostupný.

Pondelok – Piatok 1400 – 2300
Sobota – Nedeľa 1400 – 2300

Cenník a vybavenie

  • Biliardový stôl: 6 € / hodina
  • Bowlingová dráha: 15 € / hodina
  • Požičanie topánok: 2 €

K dispozícii sú dva biliardové stoly a dve bowlingové dráhy.

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com

Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
the universe of sports, leisure and innovation
  1. Hotel Entry
  2. Legends´ Bar

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®