COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Príďte s kolegami, priateľmi alebo obchodnými partnermi a užite si príjemný interiér Legends’ Baru pri partii bowlingu alebo biliardu. Bowlingové dráhy a biliardové stoly sú umiestnené v zadnej časti baru, ktorá vašej hre zaručí útulnú a príjemnú atmosféru.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkoch.

Otváracie hodiny

Legends’ Bar je otvorený denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je Bar dostupný.

Pondelok – Nedeľa 1400 – 0200

Cenník a vybavenie

  • Biliardový stôl: 6 € / hodina
  • Bowlingová dráha: 15 € / hodina
  • Požičanie topánok: 2 €

K dispozícii sú dva biliardové stoly a dve bowlingové dráhy.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€ navyše.

Chcem získať X-CARD    VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
the universe of sports, leisure and innovation
  1. Hotel Entry
  2. Legends´ Bar

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať nový zákaznícky program X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ