COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

príďte na iné myšlienky na golfe

golfové ihriská v okolí x-bionic sphere

skrolovať nižšie

Golf je šport, pri ktorom sa uvoľníte, oddýchnete si a prídete na iné myšlienky. Dvere Golf Club Welten, Black River Resort Bernolákovo, Green Resort Borša sú otvorené ako začiatočníkom tak profesionálom a ponúkajú ten najvyšší možný štandard služieb vrátane krytej plochy, nočného osvetlenia a 18-jamkového majstrovského ihriska.

Otváracie hodiny

Golfové ihrisko Welten je otvorená denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa tam chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Pondelok 1100 – 2100
Utorok – Nedeľa 0800 – 2100

Tel.: +421 917 094 774
E-mail: golf@welten.sk

VIAC INFORMÁCIÍ O WELTEN GOLF

Cenník

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov si môžete stiahnuť nižšie.

Vybavenie a služby

Golf Club Welten je situovaný v okolí zrekonštruovaného kaštieľa s reštauráciou a klubovou miestnosťou. Predstavuje tak nádherné miesto, ktoré je zároveň vybavené všetkým, čo k dobrej partii golfu potrebujete.

Driving Range – cvičná lúka

Driving Range slúži ako tréningová plocha, na ktorej môžu hráči trénovať odpaly. Ako jediná na Slovensku je v noci osvetlená a ponúka možnosť odpaľovať z dvoch strán, vďaka čomu sa nestáva fádnou ani pre často trénujúcich hráčov. V prípade nepriaznivého počasia môžu hráči využívať krytú časť odpaľovacej plochy.

Akadémia

Začínajúci golfisti si v x-bionic® golf sphere môžu ľahko a bez zelenej karty precvičiť dlhú aj krátku hru. Oboznámia sa s nástrahami ako bunkre či rough a naučia sa s nimi vysporiadať. Takisto je tu možné precvičiť si aplikáciu golfových pravidiel.

Chipping areas a putting greeny

Precvičte si krátku hru a zdokonaľte sa v puttovaní v areáli GC Welten, kde nájdete dve chipping areas a dva putting greeny s celkovou rozlohou viac ako 3000 m2. Cvičné greeny sú k dispozícii zadarmo.

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

Športové oblečenie X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne alebo nakupujte online.

E-shop X-BIONIC®     Predajne X-BIONIC®