COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolovať nižšie

V x-bionic® sphere myslíme aj na tých najmenších, ktorí sa môžu zahrať v interiérovom detskom kútiku PlayFun dostupnom deťom ubytovaným v rezorte.

Vybavenie

Detský kútik PlayFun s kapacitou 20 detí je vhodný pre deti do 15 rokov a ponúka široké možnosti uplatnenia pre rôzne druhy detských osláv a iných akcií.

  • Kreatívna a herná časť
  • Knihy, hračky, spoločenské hry
  • Set top box a premietacie plátno
  • Prispôsobiteľná oddychová miestnosť

„V x-bionic sphere mysleli naozaj na každého, preto v ňom vytvorili nádherný detský kútik Play Fun. Môžete si v ňom usporiadať detské oslavy. Rovnako ako my, v kruhu najbližších s naozaj širokým výberom zdravých a chutných jedál.“

Petra, Šamorín

Cenník a dostupnosť

Vstup do Playfunu je iba pre deti, ktoré sú ubytované spolu s rodičmi v X-BIONIC® HOTEL a je bezplatný.

Služby a aktivity

PlayFun zóna je ideálna na organizáciu detských krúžkov, tvorivých dielní, osláv či súkromných divadelných a hudobných predstavení. Doprajte svojim deťom inšpiratívne strávený voľný čas a sebe chvíľku súkromia. Poradíme vám a všetko zariadime za vás.

Narodeninová oslava v PlayFun a AdventureLand (rezervácia minimálne 14 dní vopred)

Čas  PlayFun AdventureLand
Prenájom priestoru min. 4 hod. 80 € 80 €
Výzdoba 50 € 50 €

 

Mám záujem o oslavu
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 111
hotel@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®