COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Gym

Dovoľujeme si vás upozorniť, že Gym bude v termíne od 14. do 16. decembra uzavretý z dôvodu rekonštrukcie.

skrolovať nižšie

V x-bionic® sphere sme myslíme aj na tých najmenších. Nechajte ich zahrať sa v interiérovom detskom kútiku PlayFun dostupnom deťom ubytovaným v rezorte, alebo ktorých rodičia využívajú služby rezortu. Získate tak chvíľku pre seba a zároveň istotu, že vaše deti zostanú v bezpečí a dobrých rukách.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke športových a voľnočasových aktivít, či pobytových balíčkch.

Vybavenie

Detský kútik PlayFun s kapacitou 20 detí je vhodný pre deti do 15 rokov, garantuje bezpečnosť a ponúka široké možnosti uplatnenia pre rôzne druhy detských osláv a iných akcií.

  • Kreatívna a herná časť
  • Knihy, hračky, spoločenské hry
  • Set top box a premietacie plátno
  • Prispôsobiteľná oddychová miestnosť

„V x-bionic sphere mysleli naozaj na každého, preto v ňom vytvorili nádherný detský kútik Play Fun. Okrem stráženia detí si v ňom môžete usporiadať detské oslavy. Rovnako ako my, v kruhu najbližších s naozaj širokým výberom zdravých a chutných jedál.“

Petra, Šamorín

Cenník a dostupnosť

Vstup do PlayFun zóny je bezplatný. Dostupná je deťom, ktoré sú v x-bionic® sphere ubytované, alebo ktorých rodičia využívajú služby nášho rezortu.

Služby a aktivity

PlayFun zóna je ideálna na organizáciu detských krúžkov, tvorivých dielní, osláv či súkromných divadelných a hudobných predstavení. Doprajte svojim deťom inšpiratívne strávený voľný čas a sebe chvíľku súkromia. Poradíme vám a všetko zariadime za vás.

Mám záujem o oslavu
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 111
hotel@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.

1
2
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše!

Od 1. júna 2018 môžete v našom rezorte využívať nový zákaznícky program X-CARD. X-CARD je jedinečná karta, ktorú môžete nabiť kreditom a pri platení v našom rezorte získať každý mesiac kredit navyše.

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ