skrolovať nižšie

V x-bionic® sphere myslíme aj na tých najmenších, ktorí sa môžu zahrať v interiérovom detskom kútiku PlayFun dostupnom deťom ubytovaným v rezorte.

Vybavenie

Detský kútik PlayFun s kapacitou 20 detí je vhodný pre deti do 15 rokov a ponúka široké možnosti uplatnenia pre rôzne druhy detských osláv a iných akcií.

  • Kreatívna a herná časť
  • Knihy, hračky, spoločenské hry
  • Set top box a premietacie plátno
  • Prispôsobiteľná oddychová miestnosť

„V x-bionic sphere mysleli naozaj na každého, preto v ňom vytvorili nádherný detský kútik Play Fun. Môžete si v ňom usporiadať detské oslavy. Rovnako ako my, v kruhu najbližších s naozaj širokým výberom zdravých a chutných jedál.“

Petra, Šamorín

Cenník a dostupnosť

Vstup do Playfunu je iba pre deti, ktoré sú ubytované spolu s rodičmi v X-BIONIC® HOTEL a je bezplatný.

Služby a aktivity

PlayFun zóna je ideálna na organizáciu detských krúžkov, tvorivých dielní, osláv či súkromných divadelných a hudobných predstavení. Doprajte svojim deťom inšpiratívne strávený voľný čas a sebe chvíľku súkromia. Poradíme vám a všetko zariadime za vás.

Narodeninová oslava v PlayFun a AdventureLand (rezervácia minimálne 14 dní vopred)

 PlayFun (min. 2 hod.) AdventureLand (min. 4 hod.)
Prenájom priestoru 60 € 80 €

 

Mám záujem o oslavu
Kontakt a rezervácie

+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com

1
2
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry

Športové oblečenie od X-BIONIC®

V x-bionic® sphere žijeme športom. Veríme, že na športovom oblečení záleží, a preto vám prostredníctom značky X-BIONIC® prinášame to najlepšie zo sveta športových odevov. Navštívte naše predajne a vyberte si to správne vybavenie pre váš šport.

Predajne X-BIONIC®

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.