x-bionic® private sphere

vysoký štandard ubytovania

Rýchla rezervácia

Nenechajte si ujsť svoj termín a rezervujte si svoju izbu v x-bionic® sphere už teraz.

skrolovať nižšie

V x-bionic® private sphere sú všetky hotelové izby priestranné, vkusne zariadené a vybavené najnovšou informačnou televíznou technológiou. Prostredníctvom nej sa hostia včas dozvedia všetko o plánovaných aktivitách a podujatiach prebiehajúcich v rezorte.
Každá izba má k dispozícii bezplatné pripojenie na Wi-Fi. Ubytovaní hostia majú zvýhodnený vstup do fitness centra Gym, bazénov a vodného sveta x-bionic® aquatic sphere a x-bionic® wellness sphere. Parkovanie v rezorte je pre našich návštevníkov bez poplatku. Všetky izby sú nefajčiarske. Niektoré z Deluxe izieb majú zriadený bezbariérový prístup.


Junior suites

Vyberte si z vkusne zariadených klimatizovaných izieb s manželskou posteľou a vydýchnite si na chvíľu v priestrannej obývačke. Ak si potrpíte na výhľady, radi vám ponúkneme izbu s balkónom. Hostia ubytovaní v izbách Junior suites majú v cene x-bionic wellness® sphere.

Deluxe room

Pre väčšie skupinky ľudí sú ideálne naše Deluxe rooms, v ktorých sa pohodlne ubytujú 1 až 4 osoby – buď na manželských posteliach alebo oddelených lôžkach. Ak hľadáte spoločné ubytovanie s rodinou, priateľmi, kolegami alebo športovými partnermi, Deluxe rooms sú pre vás vynikajúcou voľbou.

Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ

Family room

Ak sa k nám chystáte s deťmi, využiť môžete špeciálne Family rooms, ktoré splnia všetky vaše rodinné nároky. Ubytujte sa v dvoch oddelených spálňach ideálne až pre 4 osoby, vychutnajte si výhľad z terasy a využite bezpečný a praktický priamy vstup na dobrodružné ihrisko AdventureLand.

x-bionic® family sphere

x-bionic® sphere predstavuje vynikajúcu možnosť pre výlet s rodinou a deťmi. Čakajú vás rodinné Family rooms situované na prízemí hotela, ktoré sú vybavené predzáhradkou dostupnou priamo z izby. Ich veľkou výhodou je takisto priamy vstup na interaktívne ihrisko AdventureLand a vstup do detského kútika PlayFun v cene ubytovania.

Ihrisko AdventureLand

Zabavte sa na interaktívnom ihrisku plnom preliezok, hojdačiek a ďalších atrakcií. Na veku nezáleží – ihrisko je rozdelené do troch zón a je vhodné pre všetky vekové kategórie detí aj dospelých. Príďte zažiť spoločné chvíle s rodinou a priateľmi alebo tu usporiadajte svoju rodinnú oslavu a užite si voľný čas trochu inak.

VIAC INFORMÁCIÍ

Detský kútik PlayFun

PlayFun si vaše deti počas návštevy x-bionic® sphere určite zamilujú. Nájdu v ňom množstvo knižiek, hračiek a tvorivých aktivít, no nechýba ani možnosť premietania na plátno či usporiadania detskej oslavy alebo hudobného predstavenia. Kútik je dostupný rodinám ubytovaným v x-bionic® family sphere alebo deťom zákazníkov využívajúcich služby rezortu.

VIAC INFORMÁCIÍ

Kontakt a rezervácie

+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com