COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

x-bionic® sphere je multifunkčný rezort pre šport a relax. Na svoje si tu prídu profesionálni aj amatérski športovci a tímy, aktívni ľudia i rodiny s deťmi. Spája sa tu záľuba v zdravom životnom štýle, olympijské vybavenie na svetovej úrovni a široké možnosti relaxu s rodinou, priateľmi či kolegami.

Zákaznícky program v x-bionic sphere
Zážitok s výhodnejšími platbami!

V celom rezorte x-bionic® sphere môžete využívať zákaznícky program prostredníctvom našej X-CARD. Nabite si túto jedinečnú kartu kreditom! Po dosiahnutí určitého limitu platieb kartou X-CARD v našom rezorte získate na konci každého mesiaca kredit navyše!

CHCEM ZÍSKAŤ X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ

Zverejnené verejné obchodné súťaže

22. marec 2021

Spoločnosť X-BIONIC® SPHERE a.s.. vyhlasuje v zmysle § 281 – 288 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Z.z. v znení neskorších predpisov VEREJNÚ OBCHODNÚ SÚŤAŽ na dodávateľa jednotlivých integrálnych súčastí projektu športovísk X-BIONIC® SPHERE. Návrhy Zmlúv o dielo uvedené v súťažných podkladoch sú len orientačné, môžu byť uchádzačmi modifikované, pričom uchádzači môžu predložiť aj vlastný návrh zmluvy k tej ktorej zákazke.

Cieľom tejto výzvy je pravidelné a udržateľné využívanie týchto športovísk zo strany detí, mládeže, seniorov, organizovaných aj neorganizovaných športovcov a širokej verejnosti. Týmto krokom sa snažíme aj v tejto ťažkej dobe prebiehajúcej pandémie ochorenia COVID-19 prispieť k zdravému životnému štýlu a športovaniu ľudí v našom kraji ako aj na celom Slovensku.

Dôležité dokumenty x-bionic® sphere