COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
aqua

V dňoch 26. 8. – 1. 9. 2019 bude z dôvodu konania MS v synchronizovanom plávaní 50m vonkajší bazén uzavretý pre verejnosť. Ostatné bazény a tobogany budú otvorené ako zvyčajne.

Wellness

Wellness bude v dňoch od 19.8.2019  do 25.8.2019 z dôvodu sanitácie uzavretý. Ďakujeme za porozumenie.

Skupinové cvičenia

Radi by sme vás upozornili na zrušené hodiny parkouru počas augusta. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás v septembri.

skrolovať nižšie

Svojim názvom odkazuje na svetové športové legendy. Moderný štýl s čistými líniami sa snúbi s mäkkými odtieňmi prírodných prvkov a zamatovým osvetlením. V kombinácii s príjemnou jazzovou hudbou vytvára Legends´ Bar dokonalú harmóniu priestoru. Barovú atmosféru umocňuje pódium, ktoré slúži na príležitostné vystúpenia umelcov a malých formácií. Atmosféru dotvára aj nádherné piano.

Aktuálna ponuka

Využite našu ponuku podujatí či zvýhodnených akcií v našich reštauráciách a baroch.

Otváracie hodiny

Legends’ Bar je otvorený denne a jeho kapacita je 120 hostí.

 

Pondelok – Nedeľa  1500 – 0200

Vybavenie

Ak ste športovým fanúšikom, vďaka profesionálnemu ozvučeniu a veľkoplošným obrazovkám si počas priamych prenosov športových podujatí prídete na svoje.

Zadná časť baru s dvomi bowlingovými dráhami, biliardovými stolmi a prístupom do cigarového salónika je ideálnym priestorom na organizovanie teambuildingov či firemných stretnutí alebo partičku s priateľmi.

REZERVOVAŤ BOWLING

Jedálny a nápojový lístok

Jedinečné menu Legends’ Baru sme pripravili s ohľadom ako na koncept baru, tak na kvalitu a rozmanitosť. Vyberte si, alebo si nechajte poradiť od nášho skúseného personálu.

Kontakt a rezervácie

x-bionic® flavour sphere

+421 910 871 961
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. Legends´ Bar