skrolovať nižšie

Svojim názvom odkazuje na svetové športové legendy. Moderný štýl s čistými líniami sa snúbi s mäkkými odtieňmi prírodných prvkov a zamatovým osvetlením. V kombinácii s príjemnou jazzovou hudbou vytvára Legends’ Bar dokonalú harmóniu priestoru. Barovú atmosféru umocňuje pódium, ktoré slúži na príležitostné vystúpenia umelcov a malých formácií. Atmosféru dotvára aj nádherné piano.

Aktuálne otváracie hodiny

Pondelok – Piatok  1400 –  0200
Sobota – Nedeľa 1400 –  0200

Vybavenie

Ak ste športovým fanúšikom, vďaka profesionálnemu ozvučeniu a veľkoplošným obrazovkám si počas priamych prenosov športových podujatí prídete na svoje.
Zadná časť baru s dvomi bowlingovými dráhami, biliardovými stolmi a prístupom do cigarového salónika je ideálnym priestorom na organizovanie teambuildingov či firemných stretnutí alebo partičku s priateľmi.

REZERVOVAŤ BOWLING

 Nápojový lístok

Jedinečné menu Legends’ Baru sme pripravili s ohľadom ako na koncept baru, tak na kvalitu a rozmanitosť. Vyberte si, alebo si nechajte poradiť od nášho skúseného personálu.

Kontakt a rezervácie

x-bionic® flavour sphere

+421 904 210 261
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® flavour sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. Legends´ Bar